След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.22

  • 22 532
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 30 280
 newsm51 smile3525 newsm51 за темата

***

Когато се показа снимката в МОЛа  аз и Лени може би бяхме единствените ,които повярвахме  в Ямкер ....та тогава аз и тя се обзаложихме докога ще издържи връзката им.............Според Лени до Нова година , но според мен доста повече ,защото продължавам да смятам ,че КБ е сериозен човек ...просто вкуса му е странен ......
Сега да видим , коя от нас ще познае ................

Тц, и ние с Краси бяхме в групата.  Laughing

# 31
  • Мнения: 16 938
То това е ясно че ще и го каже ама като гледам то има и друг дето се е подпрял да не би да я сваля.
Де тоз късмет.Ама тя е отишла на сета щото да види ей тоя Алтан ли къв беше дето на ГБ.
Керем е доста мека мара.Аз ако бях на негово място хич нямаше да я утешавам нека си ривееее.

# 32
  • Мнения: 282
В другата тема на тази снимка е написано че ЯТ е била на сета и е имало кавга. Някой тук беше писал, че е снимано отблизо и е най-вероятно човек от екипа, който е искал да покаже нашите хубавци.

# 33
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
И според мен си рИве ЯТ, или по-скоро се зъби, а Керем я успокоява Laughing Laughing Laughing хич не ми изглежда щастлива  Whistling
Скрит текст:

Ирче  Hug Hug де се губиш джанъм  Heart Eyes

Лени  Hug Hug Фифо  Hug Hug Лилче  Hug Hug
Виж сега севгилито и е  ritnik и тя е отишла да поплаче на рамото на аркадаша  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 33 436
В другата тема на тази снимка е написано че ЯТ е била на сета и е имало кавга. Някой тук беше писал, че е снимано отблизо и е най-вероятно човек от екипа, който е искал да покаже нашите хубавци.
Да си ги пазят за тях си  Crossing Arms Crossing Arms

# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 282

[/
Отрицателен герой, който ми е приятен. Голям сладур.quote]

# 38
  • Мнения: 33 436
Аксел не беше по-отрицателен от Мела. Той поне не правеше мръсно на кръвта си. Мела съсипа сестра си за 2-3 месеца. А тя не знам за какво изобщо й прости  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 39
  • Мнения: 16 938
И на мен ми харесва може да е отрицателен ама е готин и сладък.
Права си беше малко лош от към сестра си ама чак толкова мръсно не е правел а Мела какво направи остави го и отиде в караваната при Керем.

# 40
  • Мнения: 282
А какви са Ви чувствата към този герой-Аксел и как възприемате Озан. Как възприемате Баръш- отрицателен или положителен образ е и какви са Ви чувствата към Исмаил?

# 41
  • Мнения: 282
Питам ,защото Озан изигра отрицателна роля чудесно и не изпитваме неприязън към актьора, за разлика от другия отрицателен герой/Мелис/.

# 42
  • Мнения: 5 624
Много му се кефя на Аксел/Озан  Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes
Преди някой беше казал, че сцените Керем-Аксел се получават по-добре от Керем-Баръш. И аз съм на същото мнение.
А Исмаил в началото въоообще не ми харесваше като актьор Peace

# 43
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
И на мен Аксел ми харесваше, защото той беше достоен противник, играеше открито,  а не подмолно PeaceКерем знаеше, че той  никога не му е бил и няма да му бъде приятел, което автоматично го поставя в друга плоскост.Докато Баръш му забиваше ножа в гърба, завиждаше, злобееше, правеше се на брат и приятел, а същевременно винаги само го използваше.Даже и по отношение на Зейнеп- знаеше,ако не сигурно,то се досещаше за чувствата на Керем и направи всичко възможно и там да се намеси.Не харесвам  и Исмаил, без да го отъждествявам с героя му, просто както ЯТ не понасям,така и него.Има нещо лукаво, нещо неистинско в погледа му, ако ще и натрапването  и парадирането му с Ела.

# 44
  • Мнения: 282
И на мен Аксел ми харесваше, защото той беше достоен противник, играеше открито,  а не подмолно PeaceКерем знаеше, че той  никога не му е бил и няма да му бъде приятел, което автоматично го поставя в друга плоскост.Докато Баръш му забиваше ножа в гърба, завиждаше, злобееше, правеше се на брат и приятел, а същевременно винаги само го използваше.Даже и по отношение на Зейнеп- знаеше,ако не сигурно,то се досещаше за чувствата на Керем и направи всичко възможно и там да се намеси.Не харесвам  и Исмаил, без да го отъждествявам с героя му, просто както ЯТ не понасям,така и него.Има нещо лукаво, нещо неистинско в погледа му, ако ще и натрапването  и парадирането му с Ела.
Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт