Бихте ли се обидили, ако гаджето ви бърка?

  • 4 805
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Ситуацията е следната: Заедно сме от повече от 3 години вече. Натрупали сме доста емоционални преживявания и общи спомени, тъй като много пътуваме, но напоследък му се случва няколко пъти да ме бърка. Например твърди, че когато сме отивали еди къде си сме спирали да се снимаме на не знам си кое място. А аз съм убедена, че не сме спирали там. Спорихме, спорихме.... Така си остана, защото никой няма доказателство. Той мислеше, че е направил снимки, но естествено не успяхме да открием такива. Вчера става на въпрос за един негов познат, питам го от къде го познава и той ми казва, че как не го знам, нали сме седели на една маса на някакви техни празници.  Shocked А аз 1. не познавам изобщо този човек и 2. дори не съм ходила с него на някакви събирания на мястото, където той твърдеше, че е било събирането. Доста странно се почувствах. Имало е и други подобни изцепки от негова страна, но в момента се сещам само за тези два случая. Разбирам, че сигурно му е трудно да помни с кое си гадже къде е бил, защото сигурно е повтарял местата, но все пак.... Да твърди, че сме били на гости на някакви хора, в които изобщо не съм и стъпвала ми се вижда странно. Няма начин да е бил някъде без мен, но явно ме бърка с някоя бивша. Има ли ли сте подобни случки и какво бихте си помислили, ако бяхте на мое място?

# 1
  • Мнения: 15 379
Бившият редовно го правеше, на моменти чак си мислех, че страдам от ранен сенилитет.
И досега не успях да си обясня защо, как и кога Laughing.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 374
Да ви имам проблемите.

# 3
  • Мнения: 24
Случвало ми се е същото с мъжа ми. В началото се чудех как точно да реагирам, но в крайна сметка реших, че явно до такава степен не му пука за миналите му гаджета, че ме е вмъкнал мен в исорията  Grinning Честно казано и на мен започва да ми се случва. Гледаме реклама за някой стар филм и аз съм сигурна, че съм го гледала с него, но той не помни Simple Smile)

# 4
  • Мнения: 261
А да, също и при нас. Твърдеше, че сме гледали стария Джеймс Бонд на кино заедно!!! А сигурно, когато е излязъл филма, още не сме били заедно. Както и да е. И аз пасувам, но взе много да зачестява.

# 5
  • Мнения: 1 308
И при мен се е случвало мъжът ми да ми обяснява нещо за някакви хора и да ме убеждава, че ме бил запознал, а аз знам много добре, че не ги познавам Crazy Или ходили сме някъде и ме убеждава, а аз дори не знам къде се намира въпросното място.

Но за човек, който пътува много и се среща ежедневно с различни хора му влизам в положение и не го приемам като проблем Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
И кое точно му е обидното на това newsm78 Да ме бърка с друга в нещо лично и интимно - да речем, че има обидни нотки, ама къде с кой бил спирал да снима и с кой седял на една маса...не разкрива нищо повече от слаба памет според мен. Така че не, не бих се обидила. Разместват му се моментите във времето на човека просто. А и ако от момента е запомнил само средата и околните, а не човека, с който е бил, явно човекът не му е особено важен. Трябва да си по-скоро радостна, че свързва моментите само с теб, въпреки че всъщност въобще не си присъствала в тях Laughing Казвай - да бе, дааа, този ли, дааа, помня...и кимай щастливо Laughing

# 7
  • Мнения: 22 549
Случвало ми се е 1-2пъти, като аз съм била в ролята на тази, която обяснява на мъжа ми как сме били на мястото Х, правили сме еди какво си и т.н.
И до сега съм убедена, че съм била с него, но той пък твърди че не било вярно.

# 8
  • Мнения: 1 788
Случва ми се с човек, с който съм 8 години заедно.
Той твърди, че сме били някъде, аз съм сигурна, че не съм била с него.
Случва ми се и обратното.
Аз твърдя, че сме били заедно някъде, той отрича.
Няма нищо странно в подобни неща.

# 9
  • Мнения: 2 850
Вече и аз забравям кой от бившите какво е правел и ги бъркам. Не помня хората, а ситуациите.

# 10
  • Мнения: 12 473
Не, не бих се обидила..
Аз също ги бъркам понякога..Wink

# 11
  • Мнения: 18 746
И ние сме имали такива спорове, даже е твърдял, че с детето сме били по разни места, които не помня. Бъзикам го, че е бил там с другото си семейство. Остави, но се оказа за 1-2 места, че наистина съм забравила. Да направиш проблем за подобно нещо за мен е признак за патологична ревност.

# 12
  • Мнения: 4 420
ММ преди малко в разговор каза, че на сватбата сме нямали балони с хелий и живо обясняваше как е помагал за пренасянето на тортата до ресторанта - все неща, които нямат нищо общо с действителността  ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 165
В кое да ми бърка? Laughing Laughing Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 23 143
С мъжа ми сме заедно от 13 години и въпреки това ме "праща" на места, където кракът ми не е стъпвал.  Mr. Green Изобщо не му се сърдя, а му казвам, че няма да е зле и мен да заведе.

Общи условия

Активация на акаунт