Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-6

  • 93 352
  • 783
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 262
Аз също съм при д-р Цветков, доволна съм от него, за другите нищо не мога да кажа  Peace

# 301
  • Мнения: 107
Zdraveite, imate li mnenie za dr Georgiev tui kato sa mi izmestili chasa pri nego ot dr Chacheva izvinete me za latinicata

# 302
  • Мнения: 14
Аз лично не съм очарована от Георгиев. Разликата при прегледа при него и Чачева беше огромна. Не се съмнявам, че той е добър специалист и проверява както и каквото трябва. Просто на мен факта, че трябваше да му вадя думите с ченгел дето се вика, много ме подразни. За сметка на това втората фетална ми я прави Чачева, която е страхотна, уникална е Simple Smile сега пак съм записала час при нея, много спокойствие ми дава тая жена.
Съвет от мен е да пробваш да изместиш часа, попитай за Михова, може пък тя да може да те поеме

# 303
  • Мнения: 107
Благодаря mother89 , сега съм в края на 10гс. ; т.е. на 22ри ще съм в началото на 12гс според Шефкетова е много рано за скрининг и затова ме  измести за 29ти. Според Вас добре ли е началото на 12г.с. да се прави скрининг или да си изчакам 13г.с. Много се обърках вече ..

# 304
  • София
  • Мнения: 10 704
Не е по темата, но първия скрининг е най -добре в 11 г.с.

# 305
  • София
  • Мнения: 2 130
мен едно време Персенска ме прати в 12 седмица, но Михова каза да дойда в 13 -та седмица.

# 306
  • Мнения: 262
Скрининга аз го правих в 12-та седмица, преди това ми бяха казали да отида между 11-13-та седмица.

# 307
  • Мнения: 320
Zdraveite, imate li mnenie za dr Georgiev tui kato sa mi izmestili chasa pri nego ot dr Chacheva izvinete me za latinicata

Напълно подкрепям мнението на mother89 - имам абсолютно същите впечатления за д-р Георгиев - за съжаление почти не говори, което на мен лично не ми допада. Днес съм на 2-ра ФМ и много се радвам, че успях да си запиша час при д-р Михова - чувам страхотни неща за нея, така че нямам търпение Simple Smile

Oziii - успех, и аз го правих в 12г.с - няма проблем! Просто за по-нататък гледай да записваш час по от раничко и няма да имаш проблем да се запишеш при Михова или Чачева Simple Smile Тои Георгиев не води ЖК, ако по-нататък ще се следиш в Надежда ти препоръчвам д-р Генадиева- винаги отговаря, обяснява и си вдига телефона Simple Smile

# 308
  • Мнения: 1 002
Благодаря ви за отговорите момичета, ще се опитам да се запиша за ЖК при д-р Генадиева, Михова или Чачева. Първият ми преглед в Надежда е на 19.12, но ми казаха, че още нямат график за другата година! Дано до 19-ти им излезе за да се запиша отсега!  Peace Сега съм в 6 г.с, но аз ли трябва да си избера някой от пакетите за наблюдаване на бременност или там ще ми кажат кой е по-удачен в моя случай-основен или разширен? Досега бях само на един преглед за установяване на бременност (не в Надежда) и дори не знам в коя седмици какви изследвания трябва да ми се правят! Притеснявам се че идват празници, а ако всичко е наред след 5.01.2015 ще съм в 10 г.с

# 309
  • Мнения: 320
Благодаря ви за отговорите момичета, ще се опитам да се запиша за ЖК при д-р Генадиева, Михова или Чачева. Първият ми преглед в Надежда е на 19.12, но ми казаха, че още нямат график за другата година! Дано до 19-ти им излезе за да се запиша отсега!  Peace Сега съм в 6 г.с, но аз ли трябва да си избера някой от пакетите за наблюдаване на бременност или там ще ми кажат кой е по-удачен в моя случай-основен или разширен? Досега бях само на един преглед за установяване на бременност (не в Надежда) и дори не знам в коя седмици какви изследвания трябва да ми се правят! Притеснявам се че идват празници, а ако всичко е наред след 5.01.2015 ще съм в 10 г.с

hrisi04- доколкото ми е известно само д-р Генадиева и д-р Чачева (за нея даже не съм сигурна), от посочените от теб, води ЖК - за Михова съм 100 %, че се занимава само с феталните морфологии (ФМ) и май следи застрашените бременности. Като отидеш на 19 попитай кои точно водят ЖК, за да си избереш - на мен преди ми казаха, че се избира м/у 10 и 13 г.с, така че не се тревожи. До празниците няма да имаш сериозни изследвания - най- рано ти е 1-ва ФМ и биохимичен скрининг (БХС), което се прави м/у 11 и 13г.с- няма да е лощо да си сметнеш отсега примерно кога ще си в 12 г.с и направо да се опиташ да си запазиш час- примерно при Михова или Чачева Simple Smile За пакета ти си решаваш сама - аз съм с основен, мисля, че покрива доста неща + това все пак зависи и от здравословното ти състояние преди да забраменееш - има хора, които имат проблеми с хормони, та за тях разширения може би е по-подходящ- така или иначе ти сега като идеш на 19.12 прегледа ще си го платиш отделно, в пакета ще ти влезе 1-вото посещение на ЖК.
Малко дълъг стана поста- ако имаш други въпроси, питай Simple Smile

# 310
  • Мнения: 262
hrisi04, относно пакета, лекаря от ЖК ще ти препоръча най-добре, при мен така се получи, аз съм с основния.
За ЖК се записах в 14-та седмица, нямаше по ранен час за лекаря който исках.
Графиците до сега са излизали след 15-то число на месеца, предполагам и сега ще е пак така.
Аз съм на 16-ти на ФМ и ще питам за графиците, после ще пиша и тук  Peace
Мисля, че и Чачева се занимава само с фетална морфология  Rolling Eyes
Другото water_life го е написала.

# 311
  • Мнения: 1 002
water_life
Благодаря ти за изчерпателния отговор. На 19.12 се надявам да ми отговорят на всички въпроси и да успея да се запиша за ЖК

# 312
  • Мнения: 320
water_life
Благодаря ти за изчерпателния отговор. На 19.12 се надявам да ми отговорят на всички въпроси и да успея да се запиша за ЖК

УСПЕХ!

# 313
  • Мнения: 14
Схемата с графиците ми е малко странна. На едни казват едно на друг друго. На 12.12 си записах час за фетална при Чачева за идната година. Просто тогава съм в 31 седмица, помолих за разбиране, че не искам при Георгиев и нямаше проблем. Не знам дали е било, защото лежах в болницата, защото попаднах на готина администраторка или нещо друго, но не може така. Правилата трябва да са еднакви за всички Simple Smile

# 314
  • Мнения: 262
В схемата с графиците няма нищо странно, просто лекарите от ЖК преглеждат само в един кабинет, за това всеки от тях  има определени няколко дати в месеца  Peace

Общи условия

Активация на акаунт