Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-6

  • 93 377
  • 783
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 23 223
моя не беше съобразен, носих един куп ненужни неща, други нужни пък ги нямах.
никой не ме върна, после мъжа ми носеше каквото ми трябваше.
то всъщност нищо задължително няма  Rolling Eyes
дрехи за бебето само за изписването, моите ги донесоха в деня като си тръгвахме.

# 361
  • Мнения: 5
Здравейте, решила съм да раждам в Надежда, но искам да си запиша час за консултаця преди раждането. Разбрах, че не при всеки доктор от болницата мога да запиша такъв час. Имате ли информация кой преглежда в болницата? Благодаря предварително Simple Smile

# 362
  • сф
  • Мнения: 394
sisku, благодаря много!

# 363
  • Мнения: 91
Аз съм при Белкин и съм доволна от него! Успех!  Hug

# 364
  • Мнения: 14
Има ли мама, която да е раждала бебче със седалищно разположение по естествен път и ако да при кой лекар ? Нещо не се обръща още моя човек (30 г.с. седмица съм) а мнооооого силно държа на естественото активно раждане и ще съм благодарна да ме посъветвате. Искрено се надявам да се обърне, но искам да имам резервен вариант, в случай че не се

# 365
  • Мнения: 1 095
Привет, момичета! Записах се за ЖК в Надежда. За д-р Арабаджикова имаше часове чак след 29,01, което не ме устройва въпреки, че исках да съм при нея. Записах час при д-р Белкин за 14,01. Възможно ли е като си платя пакета ЖК и съм започнала при един доктор, после да се прехвърля при друг. Не мисля, че е толкова важно, знам че всички са добри лекари в клиниката и по-скоро е да си уцелиш доктор, който ще ти пасне на настройката. Simple Smile Аз съм любопитко и искам много да ми се обяснява, а не всеки доктор е настроен за това.  newsm78
Някой, който е при д-р Белкин би ли се включил с мнение и коментар, моля. Jadi_7, видях. че ти се следиш при него. Много ще съм благодарна!  Hug

# 366
  • Мнения: 91
Белкин впечатлява още от първата среща със своето спокойствие. За първи път като отидох при него бях ужасно наплашена от гинеколога, при който си ходя по принцип и една докторка в Свети Лазар. Едва ли не, шансовете да си задържа бебетата са минимални. Но Белкин ми вдъхна такова спокойствие...! Няколко пъти се налага да му звъня през почивни дни, заради проблеми, вдига веднага, реакцията винаги е адекватна, лечението точно. Мисля, че това е, което мога да кажа. А и по време на преглед обяснява всичко, без да му вадиш думите с ченгел. Мъжа ми винаги има въпроси и той отговаря с удоволствие! Това е! Дано съм била изчерпателна!  Laughing

# 367
  • Мнения: 91
Дани, ти от колко часа си на 14.01. ? Момичета някъде имаше списък с всичко неободимо при постъпване, но сега не го откривам. Някой може ли да помогне?  Simple Smile

# 368
  • Мнения: 262
Дани, ти от колко часа си на 14.01. ? Момичета някъде имаше списък с всичко неободимо при постъпване, но сега не го откривам. Някой може ли да помогне?  Simple Smile
Аз си копирах  този списък:
http://www.nadezhda.bg/rajdane/spisuk-za-rodilnoto/

Има и на първа страничка на темата, момичетата бяха дали мисля два списъка Simple Smile

# 369
  • Мнения: 160
Дани, ти от колко часа си на 14.01. ? Момичета някъде имаше списък с всичко неободимо при постъпване, но сега не го откривам. Някой може ли да помогне?  Simple Smile

На сайта на болницата в секция Раждане има много подробна информация:
http://www.nadezhda.bg/rajdane/spisuk-za-rodilnoto/ Заповядай Simple Smile

# 370
  • Мнения: 432
Привет, момичета! Записах се за ЖК в Надежда. За д-р Арабаджикова имаше часове чак след 29,01, което не ме устройва въпреки, че исках да съм при нея. Записах час при д-р Белкин за 14,01. Възможно ли е като си платя пакета ЖК и съм започнала при един доктор, после да се прехвърля при друг. Не мисля, че е толкова важно, знам че всички са добри лекари в клиниката и по-скоро е да си уцелиш доктор, който ще ти пасне на настройката. Simple Smile Аз съм любопитко и искам много да ми се обяснява, а не всеки доктор е настроен за това.  newsm78
Някой, който е при д-р Белкин би ли се включил с мнение и коментар, моля. Jadi_7, видях. че ти се следиш при него. Много ще съм благодарна!  Hug
Потвърждавам мнението на jadi7,д-р Белкин е прекрасен,вдъхва ми такова спокойствие-самият той е изключително спокоен,търпелив,мил,винаги обяснява всичко,дори и когато не питам.
Сигурна съм,че след жк при него няма да искаш да си при друг Simple Smile

# 371
  • Мнения: 1 095
Много благодаря, момичета, за коментарите за д-р Белкин, много ме успокоихте. Jadi, часът ми е късен - 18,45. Най-вероятно ще си запазя засега и двата часа, пък както казвате може и да си остана при д-р Белкин.  Hug

# 372
  • Мнения: 91
Честита Нова Година на всички! Бъдете много здрави и щастливи! Как сте след празниците?  Simple Smile

# 373
  • Мнения: 5
Честита нова година! Бъдете здрави!!! Simple Smile
Запис от мен. Предстои ми раждане там, ориентирах се към Д-р Ташков, след като с Ослеков не се харесахме Simple Smile) Утре имам консултация при него и се надявам да ме поеме  Praynig  Иначе феталните морфологии ми ги проведе Др Михова и тя е най- любимият ми лекар изобщо по ред причини!

# 374
  • Мнения: 91
Колко на брой са феталните? На мен ми предстои трета през февруари (в 7ми месец ще бъда). Но ходих и на скрининг и на допълнителен преглед при Михова. Ако мога ще съм при нея всяка седмица да си гледам бебчетата!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт