Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-6

  • 93 334
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 095
Jadi-7, честити ти съкровища, мила мамче! Дано бързо да ви пускат у дома. Скоро ще те засипем с въпроси.  Simple Smile  Hug  bouquet

# 751
  • Мнения: 432
Jadi7,честито и от мен, бързо прибиране у дома

# 752
  • Мнения: 855
Честито, Jadi! Видя ли, че не е страшно. От тук нататък си имаш две сладки грижи за цял живот Simple Smile Дано проблемиете се решат бързо и успешно

# 753
  • Мнения: 77
Здравейте. Може ли да ми кажете каква е цената на скрининга през първия триместър. В сайта на
 болницата никъде не откривам ценоразпис...

# 754
  • Мнения: 320
Здравейте. Може ли да ми кажете каква е цената на скрининга през първия триместър. В сайта на
 болницата никъде не откривам ценоразпис...

БХС+ фетална морфология се води - 120 лв. Поне преди няколко месеца беше така- едва ли са го вдигнали. Може да се обадите и да попитате на регистратурата.

# 755
  • Мнения: 120
И аз платих 120 лв.

# 756
  • Мнения: 4 954
Аз съм във вторник, това е цената, която ми обявиха, няма проблеми.

# 757
  • Мнения: 91
Христос Воскрвсе! Пожелавам здрави мами и здрави бебета! От вчера сме си у дома! Всичко мина по план, изписаха ни на петия ден от раждането! Simple Smile

# 758
  • Мнения: 1 721
Всеки следващ ден след 3-те или 5-те се плаща допълнително. Беше 70 лв на ден.

В случай, че се наложи да ти задържат детето, има клинична пътека до 12 ден майката може да остане в болницата и не заплаща нищо.
Клиничната пътека е за детето. Понеже пожелах да остана и аз, си платих за моя престой. Както разбирам са повишили цената.

Това през 2013 година, държаха ми единия близнак 14 дена, наложи се да остане извън клиничната пътека 3 дена и заплатих по 35 лв. на ден. Неонатолжката д-р Стоичкова ми каза,че ми се полагат 12 дена към клиничната пътека на детето. Едва ли е искала да остана за да ми вземат пари.

Родих на 31.08.2014 г. (неделя). Дъщеря ми беше с инфекция в ухото и ни изписаха на 07.09.2014 г. (следващата неделя). Не съм плащала нищо за моя удължен престой, но хванах период, в който отделението беше почти празно.


Момичета, а махат ли конци след секцио или са такива, които се разграждат?

Моите ги махаха. Акушерката, която ги маха, каза, че тези конци са по-добри, докторът преценявал с какви да шие.

За цената - т.к. започнах естествено раждане, цената беше 1950 лв., въпреки че приключи със спешно секцио.

# 759
  • Мнения: 766
Благодаря за отговорите, но моето секцио мина.
Имах два възела за махане в двата края.
Не съм поглеждала разреза. Но се чуствам чудесно и с бебе сме си у дома.  Heart Eyes

# 760
  • Мнения: 1 095
Честито, Алая, браво на вас. Живи и здрави да сте! С каква упойка беше, кой ти прави секциото (може да си казвала, не помня)? Бързо адаптиране и на теб, и на беб. Hug
Някой дали ще пусне нова темичка, аз не съм сигурна, че ще се справя, особено през телефон?   Embarassed

# 761
  • Мнения: 126
Здравейте. Може ли да ми кажете каква е цената на скрининга през първия триместър. В сайта на
 болницата никъде не откривам ценоразпис...

БХС+ фетална морфология се води - 120 лв. Поне преди няколко месеца беше така- едва ли са го вдигнали. Може да се обадите и да попитате на регистратурата.
Момичета, предстои ми този скрининг в 13 г.с. и се чудя дали тогава може да се определи и пола на бебето newsm78

# 762
  • Мнения: 714
Здравейте. Може ли да ми кажете каква е цената на скрининга през първия триместър. В сайта на
 болницата никъде не откривам ценоразпис...

БХС+ фетална морфология се води - 120 лв. Поне преди няколко месеца беше така- едва ли са го вдигнали. Може да се обадите и да попитате на регистратурата.
Момичета, предстои ми този скрининг в 13 г.с. и се чудя дали тогава може да се определи и пола на бебето newsm78
Да, ако бебето реши да се покаже. Моят син ясно показа, че няма да е момиче точно на първата ФМ и имам и снимка  Mr. Green

# 763
  • Мнения: 855
Ще кажат пол, но е доста неточно.  Е започвай да купуваш дрешки. На мен ми казаха 80% момче, а в 16 г.с и от там нататък си е момиче. Току що си изпи сутрешното мляко и ми сочи някаква картинка   Simple Smile

# 764
  • Мнения: 91
На първата ФМ ми казаха пола и на двете бебета, въпреки че доста се криеха! Михова ми прави прегледа. Мисля, че тя грешки не прави!

Общи условия

Активация на акаунт