Купувайте си памперси от Била

  • 3 254
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Тъкмо са ми на свършване - ще пратя мъжа ми. А каква е играчката? Какво представлява?

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Фроска, разни дрънкалки са на листовката. Не знам в действителност Thinking

# 17
  • Мнения: 3 550
Нещо май излидаме от възрастта на дрънкалките, а и докато ги съберем тия точки сигурно офертата ще изгуби давност. Най-вероятно е до изчерпване на количествата.

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Точките се събират според мен с 2 пакет Джъмбо и 6-7 пакетчета мокри кърпички. Иначе промоцията е до август- не пише нищо за изчерпване на количествата

# 19
  • Мнения: 1 393
Днес купихме 1 пакет Джъмбо и точките са 6.Като гледам трябва да взема още 3 за играчка,но с 2-та броя бързо ще събера поне за 1 играчка

# 20
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Вчера пратих мъжа ми за памперси до Била и му казах за паспортчето и лепенките. Плаща той на касата и му дават плик + картонче, но вътре нямало лепенки. Връща се той до касиерката, за да пита защо няма лепенки, а тя започнала да го оглежда все едно си ги е прибрал в джоба. Съответно мъжът ми се вбесил и я попитал дали не го мисли за крадец на лепенки  Mr. Green Слезнала управителката и му дали въпросните 6 лепенки.

# 21
  • Мнения: 1 263
Памперс раздвата подаръци.
Ако беше кремче, което лекува обриви щеше да е много подходящ подарък от "Памперс" Mr. Green. Извинявай, Ренци, не се стърпях Embarassed
P.S. Между другото, видях че са ти препоръчали  Вис Виталис, но май там цените, специално за памперсите са високи, а и не ти е чак толкова близо Rolling Eyes вярно че в твоя район нямаш много възможности Confused.  За пюретата - от Била взимам едни "Hello" -  плодови - мноооого по-добри от ганчевите, а са на същата цена Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 291
Моят мъж донесе пакет Jumbo Pack - 4 с листовка и картонче за стикерчетата. Дали му 2 стикерчета, а на листовката пише, че за Junbo Pack са 6  newsm78
...Плаща той на касата и му дават плик + картонче, но вътре нямало лепенки. Връща се той до касиерката, за да пита защо няма лепенки, а тя започнала да го
И ние пазарувахме от Билла /Люлин/ и там добре познатата българска работа...Купуваме 2 пакета гащи Let`s Go /2*4 точки/ и два двойни пакета кърпички /2*2 точки/. "Любезната" касиерка ми дава паспортчето и 8 точки и си прибира брошурата. Казвам и аз  - дайте ми на мен брошура, а тя - за какво ви е, нали съм ги сметнала  Twisted Evil Да ама ми беше дала 4 точки по-малко  #2gunfire А като прочетеш у дома по-подробно брошурата виждаш, че трябва да получиш и плик, с който ако желаеш да изпратиш снимка на детето. Можеш да получиш и БОНУС точки, ако купиш 2 пакета Jumbo или памперси и мокри кърпички наведнъж  #Cussing out Е нямам нито плик, нито бонус точки. И все се питам, що подяволите някой като реши да прави нещо все се намира кой да "наака" /да не се изразявам по-грубо/ ситуацията...

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 15:20 от bebolini

# 23
  • Мнения: 877
Ние взехме играчката, хич не ме зарадва. Малка и без никакви функции...абе, лъжа.

# 24
  • София
  • Мнения: 291
Тъкмо въпросните играчки дискутираме в другата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80355.new;topicseen#new

Общи условия

Активация на акаунт