Грим

  • 98 072
  • 686
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Благодаря за съветите!   bouquet
Анда, направо ела да ме гримираш, душко.  Hug

# 16
  • Мнения: 5 103
Супер тема, ще сканирам и кача едни мои снимки и с професионален грим да ги видите, нямам ги стъпка по стъпка ама знам крачка по крачака кавоса ми правили по лицето Hug

# 17
  • Мнения: 1 616
Василиса, хайде малко помощ и от мен - надявам се да не се сърдиш Wink "Опушеният" грим наистина е много ефектен и веднага давам линк, където е подробно обяснено как се прави: http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1903

Иначе доколкото разбрах, очите ти са пъстри - с кафяв и зелен цвят??? Моите са същите и обикновено чрез грим се опитвам да подчертая зеления цвят. Много е подходящ синият цвят! Аз специално си купих двуцветен молив "Въздух и вода" от Орифлейм. По- светлия син цвят нанасям от вътрешния ъгъл на окото до средата на горния и долния клепач, а по-тъмния - от средата към външния ъгъл на окото, като там мъъничко изтеглям и заострям линията. После слагам спирала - черна или лилава. Много е просто, но пък ефектно и зеленото на очите ми заискрява! Имам и други любими сенки, чийто цвят е светъл и тъмен нюанс на тъмно червеникаво-лилаво (като зряла череша). Не знам дали можеш да си го представиш, но също стои много хубаво, само дето е подходящ само за вечерен грим. Обожавам и сенките от кафявата гама - също подчертават зеления цвят, но не се комбинират добре с тъмните сенки под очите - добре, че има коректори! Надявам се да съм ти била полезна, а още инфо ще намериш горе в закованата тема "Полезна библиотека: линкове, статии, инфо"- в раздел "Грим" има линкове с конкретни указания за нанасяне на грим, както и снимки. "Книга за грима" също е доста полезно "четиво". Дано си харесаш нещо, а защо пък не и да експериментираш, докато направиш онзи грим, с който най-много се харесваш! Grinning

# 18
  • Мнения: 18 542
Василиса, хайде малко помощ и от мен - надявам се да не се сърдиш Wink "Опушеният" грим наистина е много ефектен и веднага давам линк, където е подробно обяснено как се прави: http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1903

Само на мен ли не ми се отварят картинките?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 626
И на мен!

# 20
  • Мнения: 1 616
За съжаление и на мен не ми се отварят снимките, но поне обясненията са подробни и точни!

# 21
# 22
  • Мнения: 56
Аз обожавам да гримирам...И гримовете мн обичам.
Най-често страда сестра ми,която само я плескам за да се упражнявам на нея. Много ми се иска да се занимавам с това професионално, докато следвам,но ще преспим,ще видим Flutter
може да постна някоя снимка ако тя разреши Thinking

# 23
  • Мнения: 2 407
Хубав идеи!

# 24
  • Мнения: 302
Малчо поздравявам те за темата, адски много ми допада  bouquet

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса, хайде малко помощ и от мен - надявам се да не се сърдиш Wink
Как ще се сърдя! Благодаря!  bouquet

# 26
  • Мнения: 903
Поздравления за темата. И аз обичам да се гримирам и по-нататък ще се включа със снимков материал. Ако изляза добре на снимките Laughing

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз също обожавам да се гримирам. Сега съм в майчинство и социалните ми контакти се ограничават с площадката и детската кухня затова всеки ден се разкрасявам в чест на лелките и мамите.
Василиса, аз също харесвам опушения грим обаче забелязах че при него изпъкват малките бръчици под очите. Но ако нямаш такива проблеми или притеснения, успех!

# 28
  • Мнения: 2 323
Аз само спирала слагам на очите, може и малко кафяв молив, ама рядко.  Blush
Много ми харесват "опушени очи" (така съм чела, че се казва), прочетох и как се прави, ама... Пишеше, че се очертава окото с мек молив, ама какъв е този мек молив? Марка ако знаете, туй-онуй.
И после се разтърква с гъбичка или там каквото.
Чудя се и с какъв цвят молив, за да изпъква цветът на очите ми (светло кафяви, със зеленко са).
Дайде акъл, моля.  Hug
Василиса, пробвала ли си такъв опушен грим? Защото при светла коса и светло кафяви очи, понякога се случва да изглеждат очите уморени.
На зелени очи - лилави сенки!! Стои страхотно! Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Малчо, темата е страхотна, обожавам да чета подробни обяснения кое как се прави, но сама само спирала мога да нанеса читаво.

Общи условия

Активация на акаунт