Грим

  • 98 076
  • 686
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса, пробвала ли си такъв опушен грим? Защото при светла коса и светло кафяви очи, понякога се случва да изглеждат очите уморени.
На зелени очи - лилави сенки!! Стои страхотно! Peace
Аз вече не си боядисвам косата.  bowuu
Сега съм кестенява.
Виж, за бръчиците вече май ще трябва да мислим. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 436
Здравей чета,
За френския маникюр: нанасям най- напред прозрачен Финишинг. Трябва много, ама много добре да изсъхне.Той заглажда много добре повърхността на нокътя. След това залепям лентичките точно над бялото на нокътя. Лакирам предната част с белия плътен лак. Пак много добре да изсъхне. В противен случай като дръпнеш лентичката остава тази граница, ръбче.Може би от там е дошъл този проблем при теб. И накрая лакирам отгоре с Френч Пинк леко прозрачен лак. Аз ползвам такъв леко розовеещ понеже е по естествен но съм виждала и бял. И той стои добре.
Пропуснах да кажа, че преди нанасяне на първиа Финишинг изпилявам цялата повърхност на нокътя съвсем леко.
Виждала съм комплекти с по 2 лака. Само белия и крайния финишинг. Лично аз предпочитам тези с 3 с заглаждащия лак в началото. Става перфектен маникюра, много гладък .
Успех ти желая, колкото по често го правиш френския маникюр по бързо става.

# 32
  • Мнения: 583
мами, а ''котешки''очи с грим как се правят?   bouquet

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 12:06 от lolibon

# 33
  • Мнения: 1 558
Момичета, я си припомнете тази книжка http://store3.data.bg/sooma/Knizhki/Kniga%20za%20Grimut%20-%20BG.pdf.
Между другото обожавам да си правя вечерен грим, макар все по-рядко да ми се случва, а нещото което подчертавам определено с очите - те са ми силния коз Wink!

# 34
  • Мнения: 1 568
Момичета, много хубава тема! Ще ми е полезна.
Като за начало едно въпросче. Купих си сенки Manhattan Perfect Eyes eyliner & eyeshadow 2 in 1. Можете да ги видите тук: http://www.manhattan-cosmetics.com/englisch/main.php Моите са в розово.
Онзи ден се опитах да се гримирам и така се нацапотих, че чак ме хвана яд. Нямам представа как и кога да нанеса eyeliner-а и как сенките. Ще се радвам да помогнете!

# 35
  • Мнения: 5 391
Много хубава темичка, ще я следя, че нещо не съм се интересувала скоро от тези неща, по-скоро предпочитам семплият и едва забележим грим.

# 36
  • Мнения: 1 616
Момичета, много хубава тема! Ще ми е полезна.
Като за начало едно въпросче. Купих си сенки Manhattan Perfect Eyes eyliner & eyeshadow 2 in 1. Можете да ги видите тук: http://www.manhattan-cosmetics.com/englisch/main.php Моите са в розово.
Онзи ден се опитах да се гримирам и така се нацапотих, че чак ме хвана яд. Нямам представа как и кога да нанеса eyeliner-а и как сенките. Ще се радвам да помогнете!

Смайли, за пръв път виждам този продукт, но ще ти обясня според мен как трябва да се сложи. Нанасяш с по-широкия апликатор сенките - има различни варианти къде да разположиш по-светлия и по-тъмния цвят, избери този начин, който най-много ти отива! Аз специално предпочитам да слагам светлия нюанс по целия горен клепач от вътрешния ъгъл на окото до средата, а на външния ъгъл пък нанасям тъмния и преливам цветовете. Понякога слагам тънка линия от тъмния нюанс и на долния клепач, плътно до миглите, като леко размазвам, за да не е рязка линията. Доколкото видях на снимката, има и апликатор със заострен край - според мен именно него трябва да използваш, за да нанесеш очната линия с предпочитаната от теб дебелина до горните мигли, а ако ти харесва и до долните. Поразгледай горепосочените линкове от момичетата, както и линковете в библотеката и пробвай, докато откриеш това, което най-много ти харесва и отива! Simple Smile
П.С. Смайли, ако не е тайна, колко струва този продукт, че много ми хареса и не би било зле да го имам? Wink

# 37
  • Мнения: 779
Момичета, днес не съм се гримирала още, кажете как и ако успея да го направя  ще ви пусна снимки после  Hug . Освен това , днес милото има рожден ден, та ще имам повод за нещо по- специално, но това по- късно.
А къде са вашите снимки  ? Айде, пуснете нещо ваше де  Praynig , стига с тия професионални гримове  Crossing Arms.

# 38
  • Мнения: 5 877
Аз пък си купих на Манхатън wet and dry multieffect eyeshadow 41, carbon, и с нея става много лесно "опушеният" грим. Със сух апликатор става по-лек цветът, с навлажнен - по-наситен. Дори не ползвах молив, само сенките и спирала.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 828
Vasilisa Umnica, опушеният грим се прави с молив и със сенки. Моливът не е задължително да е много мек , освен това меките моливи се размазват. На подвижната част на клепача слагаш светли сенки ( или телесни) , които да дадат основа на грима. После с по- тъмни цветове започваш да преливаш към края на окото ( ъгълчето на клепача и по- нагоре) накрая очертаваш с молив 2-3 тона по - тъмен от сенките ( основа). Важното е гримът да прелива и цветовете да са добре смесени.
Не знам дали го обясних много ясно, но толкова мога  Embarassed .

И на мен много ми харесва, ама все не мога да го направя както трябва  Sad
Ще пробвам твоя начин, дано да стане  Praynig

# 40
  • София
  • Мнения: 6 259
Чета, на мен пък от лентичките ми оставаше лепило по ноктите и ставаше ужасно гадно (на Ейвън бяха). Веднъж пробвах без тях да очертая френския маникюр - добре се получи.

# 41
  • Мнения: 1 568
Нимфетка, цената е 9.60 лв. За толкова го купих от аптеката в ХИТ Младост.
Аз уж така го направих - първо сенките /аз също нанасям първо светлите, после в свивката на клепача и малко по-нагоре слагам и от по-тъмния/ и после очната линия с тънкия апликатор, но нещо не се справих. Явно си иска тренинг. Ще се упражнявам  Wink
И ще поогледам линковете!
Благодаря!

# 42
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз сега качих малко снимки-самоснимки
или аз съм гъзоръка, или гримовете ми са ментеливи или вече съм поостаряла за тези упражнения Mr. Green но не се харесвам. приличам на клоун hahaha
и мисля, че май спиралата  ми е за смяна...имам я от 4 г Blush,сложих само веднъж от бялата част и веднъж от черната, а изглеждам намацана като ......
не се удобрявам, но мисля да продължа с опитите. сега имам време Laughing

тук

сега сте вие Crossing Arms

# 43
  • София
  • Мнения: 4 867
Малчо, очите ми са ей такива сини:
http://community.webshots.com/photo/64859078/1064859203044214055QkqQlh

не е много добра снимката, ще търся и друга.

# 44
  • Мнения: 779
аз сега качих малко снимки-самоснимки
или аз съм гъзоръка, или гримовете ми са ментеливи или вече съм поостаряла за тези упражнения Mr. Green но не се харесвам. приличам на клоун hahaha
Аз пък те харесах  Crossing Arms . Може би е малко сълничък гримът, но спиралата си е добре. Имаш страхотни очи.
П.П. Единствената ми забележка е червилото. Някак си ...  Rolling Eyes не ми хареса много...тва с най-добри чувства, да не ми се обидиш сега  Peace
yanita, до колкото виждам и твоите очи са по- тъмно синьо, а не от тия най-светлите. По мое мнение, на такъв звят очи отива кафяво, сиво, лилаво ( но по- сивкаво, а не воилетово) и определени нюанси на зеленото.

Общи условия

Активация на акаунт