поздрави и въпрос към бременни и майки на близнаци

  • 2 844
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Мира8, поздравления за двете сакчета. Минала съм сравнително скоро по твоя път и аз на преклонна възраст за първо раждане. Съветвам те, ако си от София, да следиш бременността си в Тина Киркова. Трябват ти добри специалисти, по-чести прегледи, много спокойствие и лежане. Ако някой доктор ти каже, че не трябва да лежиш, значи е мъж и много не му пука (казвам го от собствен опит). Не искам да  те плаша, но двуплодната бременност си е рискова. Пожелавам ти всичко при теб да мине по мед и масло, за да можеш на се нарадваш на бременността си, но ако имаш някакви притеснения започвай да търсиш доктори, консултации, питай тук във форумите. Не забравяй, че сега ти си важната.
Пожелавам ти щастлива и спокойна бременност с успешен край.

# 16
  • Мнения: 7
Здравейте на всички, не писах известно време.Последните дни бяха  много напрегнати за мен и семейството ми.Поредица от прегледи, съмнения, страхове.На финала лекарите бяха категорични че и в двете сакчета няма сърдечна дейност.За голямо съжаление.Благодаря на всички за милото отношение.Оставам във форума,с пожелание за здраве и щастие на  всички бебета и майките им.Поздрави.

# 17
  • Мнения: 7 640
ти коя седмица си, не бързай, да не направиш някоя глупост!

# 18
  • Мнения: 7 803
май трябва да е в 10 г.с.
много съжалявам мила  Sad 
стискам палци бърzо да се въzстановиш  Praynig

# 19
  • Мнения: 78
И аз 10-та седмица.
Докато не се види сърдечна дейност - не е сигурно.
здравей аз също живот и здраве ще съм майка на близначета
кажете ми моля ви кога се разбира сърдечната дейност в кой месец/седмица
благодаря предварително Embarassed

# 20
  • Мнения: 355
Libbra , при теб трябва вече да се е чула (видяла). При мен беше мисля в 9-10 г.с., а иначе в учебниците пише че след 22рия ден започва да тупти мъничко сърчице.

Общи условия

Активация на акаунт