Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 287

  • 45 231
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 917

 ooooh! ooooh! ooooh!
....................................................

https://www.facebook.com/video.php?v=294404267410521

Roma - Italy .. Kamera arkası / Behind scene... #KaraParaAşk

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 23:11 от Tanusha_

# 46
  • Мнения: 23 353


Тануша  Two Hearts 

Тия тримата вампири / Таййар, Али  и Хюсеин / не мога да ги трая ...

Но за да запазят позициите си сигурно ще са готови и да убият ...

# 47
  • Мнения: 1 285

 ooooh! ooooh! ooooh!
....................................................

https://www.facebook.com/video.php?v=294404267410521

Roma - Italy .. Kamera arkası / Behind scene... #KaraParaAşk

О, Танюша, много злокобен тоя колаж.  Как са надвиснали над
спящото ни комисарче тези трима злодеи, като три черни облака. Какво ли го очаква.

П.П. Марта, едновременно сме писали. Ти - вампири, аз - злодеи.
Не изпитваме добри чувства всички към тях Grinning Grinning Grinning

# 48
  • Мнения: 23 353


Момичета лека и да сънувате нещо красиво !

Утре какво чакаме - подсказка от Бисена и още един трейлър  Thinking А дано ...

Скрит текст:

# 49
  • AMS
  • Мнения: 6 455

Не искам да ви разстройвам, "но ме провокира постът на" Барисеа, в предишната тема.
"За съжаление, изчетох ви чак сега и го видях чак сега, та не можах да се намеся в дискусията навреме."


Скрит текст:
"Няма да нищя филма сцена по сцена", това го правя на друго място, където наистина се обсъжда съдържанието на сериала.
Барисеа, може да съм тъпа, но не чак толкова, за колкото ме мислиш. Не съм и "прелетна птица", защото, когато прописах в темата и започнах да правя клипове и да слагам снимки, ти си имала други занимания и интереси.
Не се обиждай! За това говорят собствените ти думи, че не си гледала други турски сериали и други турски артисти.
По времето на излъчването на КВФГ,  не се е сравнявал Енгин с КТ. Тогава тепърва научавахме кой е ЕА и се възхищавахме на КВФГ и на АБО.
Играта загрубя, когато Енгин остана без проект. Почти пред старта на проекта, в който участва сега, се появи и ти. Но както си писала в началото /перифразирам/  - не мога да разбера, защо трябва да се изтъкват достойнствата на Енгин, плюейки по другите. И аз питам защо?

"Що се отнася до "синергията" между Енгин и Туба... не ме карайте да се смея! Думите на Туба по адрес на Енгин са абсолютно дежурни, дори може да са й написани от пиар-агента й. В тях няма и грам топлота, или колегиално отношение. Тя просто казва "нещо", колкото да не е без хич."

"Между другото, в турските медии се появиха клюки, че тя се развежда. Естествено, това може да са само клюки. Но ако наистина е вярно, в момента сигурно изобщо не й е до Елиф (нейния образ) и Енгин (нейния партньор). Двамата са просто красиви и стоят добре физически един до друг. Стават за прекрасни колажи и клипчета. Но някаква химия помежду им... поне аз не виждам."

Може да не си го видяла, но вече писах, че не си спец, нито по личния живот на Туба, нито по кариерата ѝ, щом не знаеш, че е участвала в 20-минути. Не е голям пропуск, но след както го прочетох това, нататък не можах да повярвам и на другите ти доводи.
Добре, разбрах, че не харесваш КРА, или както го наричате Мръсни пари ..., но не обиждай:

"само слепи хора може да говорят така"
"Явно прекалено много хора са заразени от малоумната представа, че сексапилът е плочки, бицепс и голотия."

Не съм малоумна, още по-малко сляпа и секс не коментирам. Това за "плочките", авторското право е на Лав.

Грешиш и в това:
"Йомер той захвърли най-големия си "коз" - косата - за да покаже на всички, че тайната е другаде."

Не Йомер, а Тек се подстрига сам.

"И ей така - без плочки и мивки, без бицепси и сцени с лицеви опори - направо ни закова като пеперуди с карфици."

Никой не може да ме закове с карфица, та и с пирон даже. Свободна съм и обсъждам съдържанието на  сериали, които гледам и където ми е приятно.
Ти си пиши!!!
Пиши си спокойно!!!
Не се извинявай, че не ти харесва проекта, в който участва  съвършения, за теб, Енгин.
Аз просто не ти вярвам!!!
И не само на теб!!!

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 01:01 от Di...va

# 50
  • Мнения: 858
 

  Тези тримата още преди дни ги нарекох  ОЧЗ  -Организация на Чудовищата и Злодеите.,-,Не знам,,  ..,,Не Чух,,...,,Не Видях,,
Тайар-,,Не Знам ,, как,но трябва да оправите нещата!
Другите двама си поделят ролите на ;,,Не Чух,,   и  ,,Не Видях,, за да изпълнят нареждането.
Спомням си ,че в предишният сезон Али се срещна с Тайар и изрично го попита дали има връзка с убийствата.Чичо отрече т.е. излъга.Не е от голямо значение ,почтеността не му е качество ,а пък Али и да му търси сметка -нада ли!

  Момичета благодаря за трудът ви над преводите! Two Hearts Two Hearts

 
  И Лека нощ!

# 51
  • Мнения: 20 905

Ще видим този жест на братска обич, в какво ще се изрази. newsm78

Лека нощ!

# 52
  • Мнения: 23 353


Добро утро момичета  Two Hearts

Нека денят ви бъде ползотворен и която има свободна позитивна минутка да я подари на темата /ако има съответното желание естествено/.

За бързо влизане в работна кондиция

Скрит текст:

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Здравейте Енгинки. В очакване на утрешния ден, поздрав от Йомер.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 643
Здравейте!  wavey Лек и успешен ден на всички!  Hug

Малко за 17-та серия.  Laughing

Скрит текст:








Сами иска да изчакат реакцията на Таййар след разговора на Йомер с него. Дали ще "спре" операцията на Елиф, или какво? Ама нали Йомер говори само за участието на Таййар в убийството на Танер и опита за "наказване" на Пънар? Един вид отмъщение на мъж със засегната чест. Какво общо има тук Метин, операцията за пране на пари?  Или аз нещо не съм разбрала  newsm78






Какво излезе?  Thinking Хюсеин и Таййар са роднини, братовчеди. А мама Елван защо не знае за този роднина? Не го ли видя на погребението на майката на Елиф? Или пък не иска да се знае, не иска Йомер да разбере?  По чия линия са роднини - по бащина или чрез мама Елван? Кога и как Хюсеин е разбрал за това роднинство? Или просто така се наричат между себе си съучастниците в тази групичка?  Кога, как и защо Таййар е принудил Хюсеин да работи с него и за него?
Дали ще научим нещо повече за всичко това? И има ли тази роднинска връзка има някакво отношение към "дейността" роднините?

# 55
  • Мнения: 1 285



                   Добро утро мили момичета! wavey

                   Здравейте Марта, Марианка, Дилеми.

С нетърпение очаквам утрешният ден, въпреки, че нямам оптимистични очаквания.
Историята, обаче стана много заплетена и чак не се наемам да гадая накъде ще тръгнат
нещата, но щом има фенска подсказка, че в епизода от 8 октомври ще бъдат в Рим,
излиза, че няма да има  отказ от операцията и чиче няма да бъде заподозрян.
Но, сряда чука на прага и ще видим.

                    Лек, успешен и усмихнат ден на всички. newsm51

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
Здравейте!  wavey Лек и успешен ден на всички!  Hug

Малко за 17-та серия.  Laughing

Скрит текст:








Сами иска да изчакат реакцията на Таййар след разговора на Йомер с него. Дали ще "спре" операцията на Елиф, или какво? Ама нали Йомер говори само за участието на Таййар в убийството на Танер и опита за "наказване" на Пънар? Един вид отмъщение на мъж със засегната чест. Какво общо има тук Метин, операцията за пране на пари?  Или аз нещо не съм разбрала  newsm78






Какво излезе?  Thinking Хюсеин и Таййар са роднини, братовчеди. А мама Елван защо не знае за този роднина? Не го ли видя на погребението на майката на Елиф? Или пък не иска да се знае, не иска Йомер да разбере?  По чия линия са роднини - по бащина или чрез мама Елван? Кога и как Хюсеин е разбрал за това роднинство? Или просто така се наричат между себе си съучастниците в тази групичка?  Кога, как и защо Таййар е принудил Хюсеин да работи с него и за него?
Дали ще научим нещо повече за всичко това? И има ли тази роднинска връзка има някакво отношение към "дейността" роднините?


Точно - пътуването до Рим, прането е съпроводено и с подписване на документи. Трябва да минат през фирмата на Елиф. Метин попита Таййар - да продължи ли... и получи разрешение.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 643
Комет, Марианка  Hug

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 10:14 от Dilemi

# 58
  • Мнения: 1 097
Здравейте,момичета. Слънцето днес е благосклонно към нас. Нека огрее деня ви със светлина и топли сърцата ви.


Прекрасен е.
Току що гласувах в една анкета и нашето момче пак е на първо място с 38%.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Момичета, на 12 октомври нашето момче ще навърши 33 години. Да мислим как ще го отразим в темата - естествено кой както може...

Общи условия

Активация на акаунт