Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 287

  • 45 227
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 007
Аз изобщо гледам отгоре-отгоре на гръмките изявления в КРА, ама се дразня, когато героинята непрекъснато размахва пръст на героя, поучавайки го и изисквайки Бог знае какво, а пък той си трае или се обяснява, че се научил да я обича безусловно.  ooooh!

Според мен сценария се опитва да ни покаже Елиф като една не особено умна хубавелка, предвид това, че тя никога не схваща от раз, и затова се  налага всеки път да й обясняват, но все пак тя си има и достойнства... ако я сравним със сестрите й примерно. Мен друго ме вълнува - как Енгин ще ни покаже болката и разочарованието на героя си, когато разбере че брат му е един от баш мафиотите.

# 31
  • Мнения: 1 955

Мариана,поздравявам те с този красавец ,че чак сега вдянах ,защо още не си ме разочаровала smile3501Ами ,обичаме Енгин и Волтер smile3515Няма лошо newsm51

# 32
  • Мнения: 917


https://www.youtube.com/watch?v=aAOHm9wprR0
KARA PARA ASK STAY WITH ME

 Hug Здравейте МОМИЧЕТА! Hug

МАРИЯНКА, и за новата тема, и за ВСИЧКО, което правиш за нас!

БОНОБО, Hug БЕБО, Hug БАРИСЕА, Hug МАРТИЧКА, Hug
БЛАГОДАРЯ
, че ВИ има!

 


http://vimeo.com/107461929
Engin Akyurek Kara Para Ask 2 Omer & Elif It's not goodbye

# 33
  • Мнения: 4 966
Ще бъде забележителен спектакъл, Аурелия, но точно такъв не бих пожелала на Енгин да играе. Защото той ще вложи всичко от себе си и в тази сцена.
Освен това силно се притеснявам какво ще е режисьорското виждане в случая...

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 19:32 от marytza

# 34
  • Мнения: 1 007
Негово величество зрителя, се е произнесъл:
Кой е най-добрият сериал за тази година?
Отговор: "Kara Para Aşk" - 32,7%
http://gecce.com/magazin/haber/iste-bu-yilin-dizisi



# 35
  • Мнения: 917


"Бъди красив, като роза,
Но не бъди жесток, като бодлите и.
Говори на другите така, че или да им вдъхваш живот,
 Или им отнемаш живота.
Но никога не оставяй рани."
Шемс

Скрит текст:
Be as beautiful as a rose
But don’t be as cruel as a thorn.
Say something to someone in a way,
That will either kill him or make him live.
Never leave him wounded though.
Sems

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


http://gecce.com/magazin/haber/iste-bu-yilin-dizisi

Приключи анкетата: "Кой ще бъде сериалът на годината?". На първо място с 32,7 % от гласувалите е "Мръсни пари и любов".
.............................
Аурелия. Сега видях.
txtloves

# 37
  • Мнения: 4 966


Скрит текст:
.

# 38
  • Мнения: 1 007
Сигурно сте забелязали, че от някое време в нета се разхожда ей тази кампания.
https://www.facebook.com/EnginAkyurekWorldWide/posts/692958537461321




Скрит текст:
Dear Friends,
We will make a donation to LOSEV (The Foundation for Children with Leukemia). you will be in contact with LOSEV and send money to them directly not through us.
Just select "Engin Akyürek" and enter how much you like to send money (minimum 50 TL).
Latest time is 07th October
https://www.losev.org.tr/bagis/Ozel_Gun_Kampanya_Bagis.aspx
Please be sure if your credit card open mail order chargement and also international charge. You will just fill box with star. No need to fill box without star (address, TC number, phone etc)
Second option you can wire money to one of below bank account and just add a note "Engin Akyurek dogumgunu"
ZIRAAT BANKASI
Branch: Bakanliklar Ankara Kamu Girisimci Subesi
Branch code: 2532
SWIFT Kodu: TCZBTR2A
Euro IBAN NO :TR 25 0001 0025 3200 0006 6250 04
USD IBAN NO: TR 47 0001 0025 3200 0006 6150 05
Denizbank
Köroğlu (GOP) Branch. 9100
Swift: DENIZTRIS
IBAN USD : TR690013400000000066000005
IBAN EURO : TR420013400000000066000006
If you have any question you can send mail to sdkgns@hotmail.com ve bagis@losev.org.tr or call 0090 312 447 06 60 int: 4131 Mr. Sadık / int:: 4342 Ms. Meltem
After send money via bank money transfer (one or two days after payment), you need to send e-mail to LOSEV (or call) to transfer your donation to "Engin Akyurek" campaign.
PLEASE INFORM US WHEN YOU DONE PAYMENT. THEN WE WILL CHECK IT WITH LOSEV. OR YOU CAN SEND E-MAIL DIRECTLY sdkgns@hotmail.com. IT IS SO IMPORTANT TO BE IN CONTACT AFTER PAYMENT TO TRANSFER YOUR DONATION TO ENGIN'S BIRTDAY GIFT.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 21:12 от AureliaFelix

# 39
  • Мнения: 1 285
Маричка, еми тоя път наистина текста ти скрит. Гледам, ДЗверя се
и нищо не виждам. Само  за мен ли е скрит или и другите не го виждат?   Grinning Grinning Grinning

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Нищо няма да е това което е....

# 41
  • Мнения: 23 353


Най-после успях да изгледам серията.

Излишно е казвам, че ми хареса. Знаете, че харесвам сериала, обичам си Елиф и Йомер, изпитвам симпатия към Арда и Пелин, и все по-засилваща се ненавист към Хюсеин, съжаление към Аслъ и Мелике, безразличие към Нилюфер.

Метин, Таййар и Али - страх ме е какво още измислят болните им мозъци.

Още в следваща серия може би Хюсеин ще изпита уж някакво разкаяние, но въобще не му вярвам / това от трея/ .

Явно Сами доста е "обработил" Елиф за да бъде толкова твърда - ами нека. Като е "решила" вече да не обича - да не обича.

Не зная с какво ще ме изненадат всички, но бих била доволна Нилюфер да започне да изпитва вече някакво разкаяние за предателството си към Елиф. Ама надали ... Мозъкът и е толкова промит, че въобще нямам надежда.

И вече е крайно време да "усетят" второто семейство на Хюсеин.

И как стана така, че Таййар и Хюсеин се оказаха братовчеди ... Thinking

Започвам да си мисля, че това с легендарната любов ще мине в графа "отказвам се в името на любовта". Пък и като зная какво ще се стовари върху Йомер - той сам ще се откаже от тази любов, колкото и да изгаря сърцето му. Неговото семейство и собствения му брат - в основата на всичко. 

За всяка следваща серия вече ще трябва да сядам не с почерпките, ами с няколко пакетчета кърпички. Признавам си, че си поплаквам ...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Марта, от резюмето днес си мисля, че думите които каза Таййар в трея с докторски привкус: "Ако има гангрена, сам да си отреже ръката. Да е мислил, когато пое по този път." са за Хюсейн. Няма излизане от играта - да си тегли куршума сам. Каквито и да са причините за това - няма извинение. Но как ще се опита да спаси брат си, как Йомер ще го преживее - как Енгин ще ни го покаже, това очаквам. Любовта - тя ще се случи. На приливи и отливи, ще я бъде. Образите се развиват.

# 43
  • Мнения: 20 905

Енгин и Йомер-отиват им карираните ризки.

# 44
  • Мнения: 23 353


И аз отдавна съм го отписала - смъртта му е предизвестена. Ами как ще се оправят после две семейства - официалното и неофициалното ?

Хюсеин не може да ме трогне с абсолютно нищо. Само като се сетя как стрелна "бам" Сибел и ми става още по гадно-отвратителен.

Общи условия

Активация на акаунт