Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 септ. 2014, 17:57 ч.

"Друговремец" на Диана Габалдон

• 70 542
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • Вестерос
Може втора ръка да я потърсиш в olx или няколко групи има във фб

# 196
  • София
Момичета , някой да знае от къде мога да си намеря излезлите книги на  български, защото първи том никъде я няма.
Онлайн още я има в Сиела.

# 197
Здравейте! Знам, че се включвам доста късно в темата и дискусиите. Сериалът много ми харесва, сега следя с голямо удоволствие 4 сезон. От книгите имам само първата и я прочетох много бързо, беше ми много интересна. Бихте ли ми изпратили линк или самите книги, защото ги търсих в нета, но не можах да ги намеря и да си ги сваля. Може да са на български или английски.

# 198
  • Вестерос
Здравей, прати ми на лично мейла си, ще ти ги пусна.

# 199
А някой има ли обяснение още от първият сериал духът на  Джейми, как се явява и гледа в прозореца на Клеър докато се сресва. Зная,че Диана го обяснява с последната книга а на самият Сам /Джейми/ му го е казала. Но ми е интересно вашето мнение.

# 200
  • Варна

# 201
О, това за четвъртата книга на български е много добра новина! Аз в момента чета същата, но на английски. Книгите за мен са в пъти по-интересни от сериала, въпреки че и сериите много ми харесват. Очаквах, че четенето на английски ще върви трудно, но само с първата книга беше по-мудно; после свикнах и сега удоволствието е голямо.

Общи условия

Активация на акаунт