"Друговремец" на Диана Габалдон

  • 84 306
  • 228
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9
Ако искате ми пратете мейл да ви пратя от 1 до 7 включително на английски
                                                                      Здравейте, Tiffany, изпратих ви email по-рано днес. Благодаря предварително!🌸🌸🌸

# 181
  • Мнения: 9
Преведени са 1 и 2 книга. Книгите издадени досега са 8, чака се 9та. Сериалът се движи основно по книгите. Засега няма много разминавания. Сещам се за Мърта, който е мъртъв в книгите, а жив в сериала.
В книгите Клеър нисичка и закръглена. Така, че Катрина е направо модел, тя си в същнист фотомодел.
                                                                   Благодаря ви за изчерпателния отговор! Може би повече би ми допаднала по-ниска и закръглена мома 😁 Просто тази актриса ми е с едно такова на моменти злобно излъчване. Но наистина явно е въпрос на вкус.

# 182
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Няма проблеми, малко по-късно ще ти ги пратя Simple Smile
Аз Клеър също си я представях по-ниска и просто нормална , не толкова манекенски, но Катриона ми е многоо красива

# 183
  • Мнения: 1 414
Британският английски е затормозяващ за четене.От време на време чета по нещо от книгите,но все трябва да търся значението на някоя дума,затова не чета много.

# 184
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
То е по-скоро заради шотландския.

# 185
  • Мнения: 6
Здравейте,

някой може ли да ми изпрати книгите на български език?
Предварително благодаря

Скрит текст:

# 186
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Преведени са само 1 и 2. В читанка може да ги има или по торентите Simple Smile

# 187
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
А аз имам въпрос към тези, които са прочели досега излезлите книги.
Скрит текст:
Джейми отива ли във времето на Клер, или само тя е в неговото?

# 188
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Май не

# 189
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Джейми няма ген на пътешественик във времето и не може да пътува. Брияна, Роджър и децата им могат.
Обяснението за Джейми или неговият дух от сезон 1/ книга 1 ще бъде дадено в последната неиздадена все още книга.
Надявам се да не съм спойлирала никой с нищо.

# 190
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Благодаря, Красе!
Жалко, щеше да е интересно неговата реакция, ако беше изпратен в бъдещето.

# 191
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
дали обяснението ще е като умре и духът му да я потърси Sad

# 192
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Май доста ще почакаме, докато разберем Simple Smile. Или поне аз. Не владея английски, разчитам на спойлерите тук или на сериала.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Много пъти съм казвала, че историята е интересна, но книгите са безбожно раздути. Аз съм от година на средата на 7ма. В един момент ми писна.

# 194
  • Мнения: 19
Момичета , някой да знае от къде мога да си намеря излезлите книги на  български, защото първи том никъде я няма.

Общи условия

Активация на акаунт