Матерна

  • 4 062
  • 130
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 103
Пия, но по малко до сега съм изпила една опаковка и половина Hug

# 46
  • Мнения: 98
На мен ми прилошаваше от Матерна и пиех Центрум ,но съм изпила само 2 опаковки

# 47
  • Мнения: 1 027
Аз започнах първите три месеца с фолиева киселина, после от четвъртия ми каза лекарката да мина на Матерна. Пих я само един месец и я спрях, защото предпочетох да си набявам витамините по естествен начин-чрез плодове, предимно цитросови.

# 48
  • Мнения: 949
Аз през първите 3-4 месеца от бремеността ми не съм пила Матерна само фолиева кисилина

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз пих фолиева киселина първите 3 месеца от бременността. След това продължих с Матерната. На мен Матерна добре ми се отразяваше - нито напълнях от нея, нито бебето ми се роди много голямо, нито ми се гадеше от нея. Някои гинеколози я препоръчват, други не. Има много инфо за нея във форума, можеш да потърсиш с търсачката и да решиш сама.
Лека бременност! Hug


И аз така.

# 50
  • Мнения: 410
Аз от зор-заман изпих половин опаковка от Materna.Моята гинеколожка каза че не е задължително.През последните няколко години лекарите не препорачвали много да се пие от това лекарство,защото се втвърдявали много костичките на плода,не си го исмислих аз това Mr. Green каза ми го един гинеколог и колко е вярно незнам newsm78.Но и с половин опаковка  Materna,родих здраво бебче newsm32

# 51
  • Мнения: 5 577
Пих Матерна, страхотна коса и нокти имам в резултат.

# 52
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
До края на третия месец фолиевата киселина е задължителна. Някой не са привърженици на допълнителните витамини, но аз лично смятам, че те са необходими, защото колкото и да се стареш не можеш да си набавиш всичко необходимо за организма на бебето и твоя. Въпроса е да не се прекалява Naughty. Аз лично първат бременност пиех Матерна от 4-тия месец но правех почивки( 3 опаковки до края). Сега с втората сменям Матерна и Мулти табс (класик), но пак правя почивки. Понякога пия през ден, а когато сменям Матерна с другите витамини правя почивка за около 1 седмица. С тях определено се чувствам много по-жизнена каквото и да казват някой.

# 53
  • Мнения: 574
Аз си пих Матерна още като разбрах ,че съм бременна и когато кърмих. Не я спирах само когато забравя за някой и друг ден докато си купя ново шише. Нищо друго не съм пила и аз бях добре и първият път напълнях 9кг ,а Рали беше 3250г . Като бебе имаше идеален хемоглобин и не се разболяваше.
Сега пак си я пия още като усетих,че ми закъснява. Важното е да не се пие на гладно, че може да му стане зле на човек.

# 54
  • Мнения: 1 181
Пих и фолиева киселина и Матерна. Матерната след 4-ия месец.

# 55
  • Мнения: 4 362
Не съм пила Матерна, само фолиева киселина.


Аз също

# 56
  • Мнения: 532
аз съм чувала,4е не я препоръ4ват защото се калцирала главата на бебето..т.е става по-твърда и трудно излиза!!!не знам колко е вярно.аз обаче пиех едни витамини от Англия и когато сравних тяхното съдържание с това на матерната ...мнооого се разли4аваше.в английските напромер няма калций.
и коли4ествата на другите съставки е разли4но..
аз изпих една опаковка матерна,другата която ве4е отворих май ще отложа за след раждането живот и здраве.
приятно бременеене

# 57
  • Мнения: 1 298
Фолиевата киселина си я пия от самото начало.В 4-тия месец лекарката ми каза да започвам с Матерната и въпреки че има ф.киселина в нея да ги пия успоредно. babydust7

# 58
  • Мнения: 5 299
Пила съм Матерна почти през цялата си бременност - добре се чувствах.
И аз така bowuu И фолиева киселина пиех - за нея знам, че е емного важно.

# 59
  • Мнения: 2 674
в началото пих фолиева - до 3- я / 4 -я, после Матерна

Общи условия

Активация на акаунт