Матерна

  • 4 067
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 160
на мен не ми понасяше нещо матерната ,та док. ми я смени с центрум

# 61
  • София
  • Мнения: 2 968
Има едни витамини Jameson, от тях има специални за бременни. Малко пих Матерна, защото ми казаха, че в САЩ е забранена със закон, докторът, който ми даде тази информация ме увери, че я знае от доста високо място. Пиех до края на 4м. фолиева киселина, а от горепосочените витамини почти до края и после докато имах кърма, пак от тях.

# 62
  • Мнения: 3 760
Гинеколожката ми ми изписа Матерна. Попитах я дали е задължително да пия точно нея и тя отвърна, че не. Просто да пия комбинирани витамини с минерали. Аз пиех Спектрум. Те са като Центрум, но много по-евтини.

# 63
  • Мнения: 251
До колкото знам Матерна се пие откъм 4 месец. Аз я пия от средата на 5 и се чувствам много собре от нея.

# 64
  • Мнения: 2 407
Първите 4 месеца пиех Фолиева киселина, а после 1 опаковак Матерна! бПиех е 10 ден, после 10 почивка и така до края на опаковката!

# 65
  • Мнения: 948
От 6-тия месец започнах да пия Матерна.Бях много доволна от нея. Wink

# 66
  • Мнения: 36 120
Пренатал  Peace
по-добри са от Матерна

# 67
  • Мнения: 1 298
Пренатал ?? За бременни и кърмачки ли е?   newsm78

# 68
  • Мнения: 1 193
Аз пиех също "Матерна", но имах страшен апетит, smile3511 та лекарят ми каза, че ако не пазя диета и се храня пълноценно мога да я спра.Сега си пия само ФК и ям разнообразни плодове и зеленчуци. С първото си дете изпих няколко опаковки "Матерна"- не сме имали проблеми, не зная защо не я препоръчват newsm78 Може би при всяка бременна е различно?

# 69
  • Мнения: 245
Изпих точно 5 таблетки и спрях като разбрах,че е за мен,тъй като бебо така или иначе щяла да си вземе всичко необходимо от мен.А и това хапчета за "бременни" ли са-толкова големи..... WhistlingВместо тях ми казаха,на консултациите, ако ми е трудно да ги пия  да пия разтворими.....Били взаимнозаменящи се. bowuu

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 822
не съм пила нищо друго освен Мерц. По съветите на докторката. Имам здраво и читаво детенце, макар и да не се храних много здравословно  Embarassed

# 71
  • Мнения: 366
През първата си бременност не съм пила фолиева к-на - не са ми изписвали. От 6-ия до средата на 8-ия месец пих Матерна. Лекарката ми каза така, като подчерта до средата на 8ия Това беше преди 10 години. За цялата бременност качих 15кг ( 3кг само в 9ия). Сладурка се роди 3,500 и 54см. Сега от началото пия фолиева к-на и в 6-ия смятам пак да вземам Матерна. Знам си, че ми действа добре.

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 576
Не съм пила нито фолиева к- на, нито Матерна. Купих Матерна, но от първите 1-2 хапчета много яко започна да ми се гади и спрях да я вземам.

# 73
  • Мнения: 3 360
И на мен ми се гадеше от нея,направо ме болеше стомаха и я спрях.По късно пих Центрум  и ми понесе добре!

# 74
  • Виена
  • Мнения: 725
Здравейте  Simple Smile
Аз пия Елевит,незнам дали ги има в България,но би трябвало да ги има newsm78...Това са витамини които могат да се пият още преди зачеването,през цялата пременност и по време на кърменето.

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 17:59 от Аурелия

Общи условия

Активация на акаунт