Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 57

  • 33 615
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 428
Веселина, какъв протеин имаш? Или още не си се спряла на марка/продукт?

Ако нямаш опит, започни с някакъв обикновен протеин, било то растителен или суроватъчен. Момичетата могат да ти препоръчат нещо, което е достъпно на БГ пазар.

Можеш да пиеш шейк вместо закуска (винаги с източник на целулоза) и/или след тренировка. След силова съставът на шейка трябва да е с по-ниски нива на захари, а след кардио - с по-високи. Под захари разбирай бавни такива, естествено.

Нямам никакъв протеин, не съм и имала някога  Crazy
Ако мога да си разнообразявам закуската с него, ще е супер. В момента нямам много варианти - редувам варени яйца + малко сирене + зеленчук или кис.мляко + ленено семе и овесени трици + малко сусамов тахан (трябва да слагам и малко извара, но хич не ми се получава вкусово и я пропускам  Sunglasses) Така, че определено имам нужда от малко разнообразие  Grinning
А като се пие след тренировка, след това не трябва да се яде поне 1-2 часа, нали така? Защото аз в момента тренирам след работа. Изчаквам 30-40 мин и вечерям - обикновено нещо белтъчно (месо или яйца) + салата. Ако трябва да включа и протеин преди вечерята, ще трябва да вечерям към 22ч най-рано  Crazy

# 751
  • Мнения: 1 161
Лйоли, ето този си поръчах. Даже днес го получих, но имам за 2-3 дни от стария.http://www.amazon.com/Teras-Whey-Organic-Products-Bourbon/dp/B00 … anic+whey+protein
ТДИ,благодаря,че сподели. Страхотен пост!   bouquet
РамърДжамър, не съм те виждала на снимка, но момичетата бяха останали със страхотно впечатление. До колкото си спомням за теб ставаше въпрос. Не че ни трябва чуждо мнение, но винаги е хубаво когато ти кажат, че си личи , че тренираш. Браво!
Лека вечер!

# 752
  • Мнения: X
Добро утро.Аз още не съм тренирала .Първо ще пия кафенце и ще прочета какво сте писали.А то не е никак малко  Laughing .
Направих си едно кафенце и се захващам да чета.Едно ми е никакво на мен без настроение.От месец кантара не мърда.Варира с 200-300 грама но под 54 не пада.Моята цел е 50 .Храня се много изчистено внимателно подбирам какво ям и количеството също подбирам.И не та не.Къде бъркам се чудя . newsm78
 Хайде докато се чудя и да ви прочета .

# 753
  • Мнения: 741
Мериии пускай новата тема, че да се отчета  Simple Smile

# 754
  • Мнения: 1 556
Ооо, екстра изглеждат гирите. Знаех си аз, че има причина да не си купя от Кауфланд.  Joy

# 755

Общи условия

Активация на акаунт