"Тайните на времето" по БТВ

  • 49 820
  • 217
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 91
Разбира се, не мога и да искам да споря, понеже не съм изгледала последния епизод, само съм го прочела това  Mr. Green
Все пак сериалите са за развлечение, не повод за спорове и негативни ситуации Simple Smile  Peace

# 196
  • Мнения: 2 177
Така е. Споделяш само това, което си прочела. Не съм искала да те обидя като те поправя.

# 197
  • Мнения: 91
Между другото това, което четох, беше публикувано като "Дневникът на Пепа" и беше под формата на цитати от страници. И понеже и на мен ми се стори доста неточно на моменти, мисля,че е част от историята на сериала,но не и конкретната история.

# 198
  • Мнения: 2 177
Може. Аз се надявам наистина Пепа да се върне, но едва ли. Тристан е убит, Аурора не е в селото, защото актрисата не играе вече в сериала, Мартин и Мария са заминали за Куба. Остава само Боско. Но пак ще е интересно ако Пепа се върне. Нищо, че доста неща са се променили.

# 199
  • Мнения: 91
Ами то остава само Пепа да се върне (дори да не е Меган Монтанер) ,иначе не остана нищо от началната история на сериала.  Grinning

# 200
  • Мнения: 2 177
За съжаление е така. Сериалът си върви, нищо че няма общо с първоначалната история. И доста нови актьори са се присъединили. И времето е друго. Само някои актьори са останали от първоначалния каст.

# 201
  • Мнения: 2 177
Аз искам Меган да си се върне в сериала. Свързвам образа на Пепа с нея

# 202
  • Мнения: 91
Е,да, пак си остава интересен и някак си "романтичен",особено времето,в което се развива историята. Но пък някаква носталгия ме тегли към първите участници  Grinning
И аз искам. Много ми харесва образа и актрисата, а и около нея се въртеше всичко. Но пък тя си гледа интереса. Явно не иска да я запомнят като Пепа и си търси нови роли Simple Smile

# 203
  • Мнения: 2 177
А може би иска и развитие . Според мен, образът на Пепа леко се изчерпа в последните епизоди с нея. Можеше да я пратят някъде за няколко епизода и да си я върнат, но щом така са решили сценаристите. Меган може би е искала и професионално развитие. Иначе можеше още да я гледаме като Пепа. Дано по-нататък да си я върнат Пепа.

# 204
  • Мнения: 91
Да и аз това имах предвид като казах,че си гони интереса. Все пак е нормално да иска да се развива. Дано да я върнат,но едва ли.. Аз като гледах едно интервю с нея, точно това казва, че иска да се развива и да търси нови предизвикателства в професията.

# 205
  • Мнения: 2 177
Вероятността Меган да се върне в сериала е минимална. А и историята на сериала вече почни няма общо с началото. Добре е, че поне оставиха някои от старите герои в сериала и не ги убиха или пратиха някъде.

# 206
  • Мнения: 735
Ще започнат повторение на първи сезон на сериала по бтв лейди.

# 207
  • Мнения: 2 177
Ще започнат повторение на първи сезон на сериала по бтв лейди.
Вече го повтарят от 10 до 13 часа.

# 208
  • Мнения: 3
Разбира се, не мога и да искам да споря, понеже не съм изгледала последния епизод, само съм го прочела това  Mr. Green
Все пак сериалите са за развлечение, не повод за спорове и негативни ситуации Simple Smile  Peace

Последен епизод - такова нещо още няма. Сериала все още се снима  Simple Smile

# 209

Общи условия

Активация на акаунт