Кошмари в кухнята от 08.10 по Нова

  • 66 506
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Ще бъде интересно определено! Ние за сватбата ни бяхме проучили и техния ресторант, но цените определено не отговаряха на качеството, а управителката беше много замаена и направо ми се видя некомпетентна.
Управителката не е ли тази, която показват?

Не съм гледала рекламата.

# 751
  • Мнения: 4 740
Ще бъде интересно определено! Ние за сватбата ни бяхме проучили и техния ресторант, но цените определено не отговаряха на качеството, а управителката беше много замаена и направо ми се видя некомпетентна.
Управителката не е ли тази, която показват?

Не съм гледала рекламата.
Защото ако е тя,те и на рекламата си казват,че е без никакъв опит, съответно наистина си права, че е некомпетентна.

# 752
  • Мнения: 1 298
Луксор, което беше и Луксор, което е отдавна не е едно и също нещо. Собственика мисля, че е друг. А като знам и това е причината да е западнало вече. Според мен въпросният, който показват е наемател на заведението.
Бяха с претенции преди и наистина кухнята беше много добра. Беше едно от най-хубавите заведения в града преди години. Това е пример за заведение, което лежи на стари лаври и което хората взимат да работят с идеята, че е известно.
Не съм стъпвала от както въведоха забраната за пушене. Пушеше се вътре и се държаха безобразно, защото поискахме да се намесят относно пушещите наоколо. След видяното в промото само със сигурност няма се доближа повече до въпросното заведение.

# 753
  • Мнения: 5 462
Собственика има пари за джип , но няма пари за ново оборудване на кухнята .
Жалка българо-руска история .. ooooh!

# 754
  • Мнения: 9 865
На тази като и гледам физиономията, ми става гадно... Шефката.
И пак хал-хабер от готвене нямат шефовете.

# 755
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Този ресторант е пълен виц. Учудвам се, че са решили да се появят по телевизията и да си представят "дейността". Могат направо да затварят. Бизнесмени по български!
Жалко само за персонала!

# 756
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Собствениците са просто  ooooh!.

# 757
  • Мнения: 4 864
Самия факт, че шефката пафкаше в ресторанта е достатъчен...Просто са мега нагли тия собственици..

# 758
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 061
ама Манчев им показа от де изгрява слънцето  Mr. Green

Тъжната истина е, че голяма част от така наречените ресторантьори в Бг са така  Tired
Имал някой лев са влагане и кво, кво- айде ресторант ще отваряме! Да, ама то не е толкова лесно колкото си мислят повечето хора, които не са се занимавали с това. Както се казва- не може с трици маймуни да ловиш!  Peace

# 759
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Елена намалява цените. На око ги смята  Joy

# 760
  • Мнения: 9 865
Днешният епизод беше проста да паладейш.
Белгийски фритюрници...

# 761
  • Мнения: 2 838
Интересно ми е някой дали е посетил заведението скоро? Снимали са го в началото на март, та дали има промяна към добро... едва ли

# 762
  • Мнения: X
Ще бъде интересно определено! Ние за сватбата ни бяхме проучили и техния ресторант, но цените определено не отговаряха на качеството, а управителката беше много замаена и направо ми се видя некомпетентна.
Управителката не е ли тази, която показват?

Не съм гледала рекламата.
Защото ако е тя,те и на рекламата си казват,че е без никакъв опит, съответно наистина си права, че е некомпетентна.

Не е същата, явно често се сменят собственици и персонал.

Не ми допадна днес епизода. Рускинята и мъжа й 30 ресторанта имали, малко ми се сториха надменни, точно от този вид шефове, които само седят и ядат и гледат злобно персонала..

Обаче наистина съм съгласна, че не е хубаво шеф Манчев така да повишава тон, макар че има за какво, може да го каже спокойно.
Аз самата мразя някой да ми крещи или държи висок тон.

ПП Въпреки всичко много си го харесвам Манчев.

# 763
  • Мнения: 2 838
Кой бар държи въпросният господин? Минаваха покрай морската с колата и чух, че барът му е там... Или грешно съм чула? Там са само Плаза и Етикет, за друг не се сещам..

# 764
  • Мнения: X
Аз май чух, че дискотека държал, може и Плаза да е, знае ли човек.  newsm78

ПП Рускинята уж на фризьор ходила, а изглеждаше много проскубана.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт