Бели му се кожата...

  • 1 140
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
И двамата са родени 2 седмици по рано , и двамата се обелиха - за около месец ще престане
Все пак е било 9 месеца в вода и сег а се сменя кожата, не са необходими спец. кремове за това - мажи си го бебо с това което му понася - бебешко олио, зехтин , мас или там каквото си подсигурила за след купане . 2-3 пъти седмично е достатъчно за употребата на сапун , за да не се пресушава кожата и всичко ще е наред Simple Smile
Успех и да те радва много, много , много

# 16
  • Wonderland
  • Мнения: 702
И  моят син  така  се  обели  първата седмица. Явно  е нормално  явление при  бебетата.

# 17
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Изобщо не се притеснявай-напълно нормално е. Синът ми се обели целия до края на първия месец, само ходилата му останаха необелени. Мажи обилно с бебешко олио.

# 18
  • Мнения: 2 952
Ми то много мъничко още бтъмбарчето бе ..... Laughing ... Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 47 993
и двете ми дечица се обелиха обилно след раждането,но щерката мажех с олио нивея,а малкия се обрива от козметика и сега мажа със зехтин,а лицето с линола,много е хубав,но е крем и е неудобен за цялото тяло,иначе и сапун не слагам,а сапун без сапун на себамед,може линола или мустела,скъпи са но се изразходват бавно и си струва,за да си спестиш кожни проблеми

# 20
За новородените това е нормално!Мажете  с олио!

# 21
  • Мнения: 3 537
За новородените това е нормално!Мажете  с олио!
Peace

# 22
  • Мнения: 1 040
И на моето бебче кожата първите 2 седмички се белеше, омазнявах го обилно след баня (ползвам олиото на Бюбхен) и много скоро кожичката му се изчисти. Така че спокойно! Hug

# 23
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
И ние се белехме доста до средата на първия месец, мазах я с преварен зехтин след баня и се оправи.

# 24
  • Мнения: 2 171
И Алекс се белеше, направо парцали кожа падаха. Тогава го мажех с преварен зехтин. По съвет на педиатърката го спрях и купих млякото на Бюбхен. Бебо се оправи след точно 2 намазвания.

# 25
  • София
  • Мнения: 561
Konstans, и моята сладурка се бели много. Точно както каза ти - крачетата, стъпалата, ръчичките, гушката - направо люспи падат. Тъкмо си мислех че зехтина не ни действа добре и се чудех възможно ли е, но явно е естествено - ще чакам и аз да го израстенм това белене. Мисля да си купя и някакво бебешко мляко, да пробвам и с него
 Hug Hug

# 26
  • Мнения: 601
 Нещо мазничко няма ли да свърши работа newsm78

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
За новородените това е нормално!Мажете  с олио!


 :peace:

Така е, по обилно мазане с бебешко олио и скоро всичко ще е наред

# 28
И ние сбяхме така като се прибрахме от болницата. Дори още малко се белят крачетата. Аз си мисля, че е нормално. На всяко сменяне на памперса се мажем с олио да овлажнява кожичката. Да ти е честита рожбата, между другото.   bouquet

# 29
  • Мнения: 992
нормално е това и моита бебка така се бели но 6те мине като падне това дето трябва да пада и после си е ок

Общи условия

Активация на акаунт