Добра фирма за реклама в интернет?

  • 6 564
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте мами! Следя форума отдавна, но едва сега се регистрирах.Наскоро стартирах нов бизнес - продажба на дрехи и обувки. Имам страница във фейсбук, но засега продажбите са много малко. Искам по някакъв начин да рекламирам бизнеса си, да имам собствен сайт, за мога да достигна до повече хора. Ще се радвам ако някой е минал по този път и ми сподели къде и до кого да се допитам за направа на сайт и реклама в тип интернет каталог. Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 03 окт 2014, 17:40 от Mila669

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Препоръчвам ти да си купиш интернет магазин, пълниш каталога и продаваш  Peace

# 2
  • Мнения: 3
Препоръчвам ти да си купиш интернет магазин, пълниш каталога и продаваш  Peace

Благодаря ти! Точно сайт под формата на електронен магазин ми трябва и някаква реклама на самия сайт, която да излиза в търсачките, само че след преглед на цените установих че бюджетът ми не позволява цените, които предлагат повечето фирми...

# 3
  • Мнения: 1
Здравей, аз имам семейно хотелче и скоро се рекламирах в един сайт за много добри пари. Много са готини и точни. Оставям ти телефон за връзка с тях и дано ти бъдат полезни и на теб  - 0889779954. Успех Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 107
Скрит текст:
webideabg.com  0878951659
Ето тук можеш да провериш за реклама в интернет

# 5
  • София
  • Мнения: 3 159
Направи си банер / или някой да ти направи/ и си плати за реклама в Adwords.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Направи си банер / или някой да ти направи/ и си плати за реклама в Adwords.
Но пак опира до имането на сайт, защото този банер трябва да води до сайт. И Adwords автоматично генерира банер, няма смисъл да плаща за това някой да и го прави.
Mila669 не знам какъв ти е бюджета, правенето на сайт не е по-евтино от онлайн магазина. На прилична цена можеш да си купиш, има богат избор. Например самър карт (заливат с реклами в нета): имат такъв и като си плащаш месечно, но като сметнеш сумата която ще платиш за една година и по-добре да си го купиш. Има и безплатни онлайн магазини, но трябва да имаш съответните познания или някой да ти го направи и пак опираме до финансовия фактор.  Peace

Последна редакция: нд, 05 окт 2014, 09:04 от VERANO AZUL®

# 7
  • Мнения: 3
Здравей, аз имам семейно хотелче и скоро се рекламирах в един сайт за много добри пари. Много са готини и точни. Оставям ти телефон за връзка с тях и дано ти бъдат полезни и на теб  - 0889779954. Успех Wink

Благодаря ти! Чух се с тази фирма и ще се рекламирам при тях. Парите които искат са малко,а условията са доста добри, затова ще пробвам. Ако не се получи, поне ще знам, че не съм се бръкнала надълбоко хаха Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 590
Записвам се да ви следя, защото и аз се чудя на кой да се доверя, но не за магазин.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте,
Мъжът ми работи в един учебен център който предлага точно това което искаш. Имат програма за обучение по нтернет маркетинг, която включва обучение по инсталация и настройка на онлайн магазин. В курса е включено всичко необходимо за да създадеш магазина си - хостинг, домейн и самия магазин. След това те научават как да го оптимизираш за Google, и всички видове интернет маркетинг, които съществуват. Като минеш курса имаш работещ магазин и знаеш как да го развиваш.  Peace

Много е хубав курса. За да не стане реклама, мога да ти дам линк към сайта им, ако ми пишете лично съобщение. Мисля, че мога да издействам и отстъпка  Wink

# 10
  • Мнения: 6 993
А на мен чисто и просто ми се струва, че се опитва да се рекламира въпросната евтина фирма с даден телефонен номер...2ма нови потребители се намират и си дават телефони, от които после много доволни, нещо ми е съмнително  Laughing

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
 doh да бе и двете регистрирани в един и същи ден и услужливо си развяват телефоните, а аз будалата давам акъл.  Sick

# 12
  • Мнения: 2
Привет на всички.Регистрирах се току що.Извинявам се ако в текста по-долу имам грешки но ползвам смартфон тъй като лаптопа ми умря.
Та на кратко съм момче на 19 години и половина и завърших тази година.средното ми образувание завърших в проф. Гимназия по ел техника и електроника.Вмомента нямам възможност да уча във ВУЗ но мисля по нататък да завърша.Когато кандидатсвах след 7 клас бях решил с какво искам да са занимавам до края на живатаси и все още е така.След дипломирането потърсих работа като ел. Техник но поради никаквия ми опит (по докуминти) никой не иска да ме вземе на работа.затова реших да си направя нещо кято фирма тип ЕТ.все още не съм започнал с документи и плочие.Направих са ФБ страница пуснах обяви в сайтове за област бургас и други по големи и имах няколко клиенти на които им свърших услугата за която ми повикаха.Искам да отбележа че искам съвет как да продължа за напред и по същесвото на темата - да дадете някой съвет за повече реклама.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Първото и най-важно е да образОваш образУванието си. После нещата ще си дойдат на място.  Wink

# 14
  • Мнения: 2
Първото и най-важно е да образОваш образУванието си. После нещата ще си дойдат на място.  Wink
Ако можеш да четеш ще разбере че съм СЕ ИЗВИНИЛ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАЩОТО ПИША ОТ ТЕЛЕФОН.Ама нали трябва да се направиш на много поучаваща... Айде с здраве.

Общи условия

Активация на акаунт