Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 962
  • 761
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 47 993
Бая не ми стигат до 29Е  Embarassed Благодаря за линка, Маграт, сложих една за евро и половина Simple Smile

нали вече над 29Е е безплатната доставка. Мислех ако са  няколко нещо от адд-он  продуктите, че може също да ти свърши работа.
Това с книгата още ли важи, че като си сложиш книга и ти става безплатна доставката? Въпреки, че ако човек не знае немски за чии му е тази книга... Simple Smile

# 151
  • Варна
  • Мнения: 761
Здравейте, ако може някой да ми помогне с напътствия за сокоизтисквачка. Аз съм се спряла на тази . Много благодаря!

# 152
  • Мнения: 778
Здравейте, ако може някой да ми помогне с напътствия за сокоизтисквачка. Аз съм се спряла на тази . Много благодаря!

Има и по-евтина цък, даже е и по-мощна.
Проблемът при сокоизтисквачките е мястото, което заемат и миенето и чистенето след тях Simple Smile А и не на последно място, че за една чаша сок от моркови ти трябват поне 6-7 мокова Simple Smile

# 153
  • София
  • Мнения: 1 326
Аз бих препоръчала така наречените "мачкащи" сокоизтисквачки . Изцеждат повече сок в сравнение с центрофугите и сокът е по-витаминозен. Недостатък е по-високата цена.

# 154
  • Мнения: 822
Бая не ми стигат до 29Е  Embarassed Благодаря за линка, Маграт, сложих една за евро и половина Simple Smile

нали вече над 29Е е безплатната доставка. Мислех ако са  няколко нещо от адд-он  продуктите, че може също да ти свърши работа.
Това с книгата още ли важи, че като си сложиш книга и ти става безплатна доставката? Въпреки, че ако човек не знае немски за чии му е тази книга... Simple Smile

Да, става номера Simple Smile аз пуснах едни обувки от склада за майка ми и с книжлето махнах дразнещата доставка Simple Smile
Скрит текст:
Май няма да са ми толкова ненужни тия книжки, че ще се местим в Германия Simple Smile

# 155
  • Варна
  • Мнения: 761
Аз бих препоръчала така наречените "мачкащи" сокоизтисквачки . Изцеждат повече сок в сравнение с центрофугите и сокът е по-витаминозен. Недостатък е по-високата цена.
Благодаря за вниманието към въпроса ми. Смятам да взема тази тази   - Bobka не разбирам дали е мачкаща или не?

# 156
  • Мнения: 778
не е мачкаща. Това е нормална сокоизстисквачка.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 326
Не е мачкаща, центрофуга е...виж тези: http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_ss_i_0_7?__mk_de_DE=%C3%85M%C3% … %2Ckitchen%2C1913

# 158
  • Мнения: 5 926
http://www.amazon.co.uk/Philips-HR1861-Whole-Fruit-Juicer/dp/B00 … sticating+juicers

Тази например е центрофуга също,има по-високи и по-ниски обороти .

# 159
  • София
  • Мнения: 1 326
Не са само оборотите, принципът на изстискване на сок е различен-плодовете/зеленчуците се пресоват посредством един или два винта, така се изстисква много повече сок и жизненоважните ензими и витамини не се унищожават както при високооборотните центрофуги.
Друг плюс на "дъвчещите" сокоизстисквачки е , че са по-безшумни.

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 10:25 от Bobka

# 160
  • Варна
  • Мнения: 761
Не са само оборотите, принципът на изстискване на сок е различен-плодовете/зеленчуците се пресоват посредством един или два винта, така се изстисква много повече сок и жизненоважните ензими и витамини не се унищожават както при високооборотните центрофуги.
Друг плюс на "дъвчещите" сокоизстисквачки е , че са по-безшумни.
Благодаря Ви, не съм и подозирала за тези тънкости. Аз намерих и това в нета - "В наши дни на пазара има два вида сокоизстисквачки. Центрофуги и мачкащи (които смачкват и изстискват сока). Най-ценното качество на мачкащите сокоизстисквачки е, че те пресоват плодовете и зеленчуците, за разлика от обикновените центрофуги, които ги стържат. Процесът, при който се смачква и изстисква сок, дава повече сок и не се натрупва толкова топлина, както при високата скорост, на която работят центрофужните сокоизстисквачки – топлина, която унищожава ензимите и другите важни хранителни вещества" Ще забавя малко покупката, за да взема нещо по-качествено.

# 161
  • София
  • Мнения: 9 418
Какво е условието за тези 29 евро, за да е безплатна доставката?
Пробвах с продукти Брита  - с 2 шишета+филтри и с 3 шишета+филтри, но доставката стои и е над 20 евро... и книжка добавих, промяна няма

# 162
  • София
  • Мнения: 47 993
Продавачът да е амазон. Преди нали беше над 20 Е, сега го направиха над 29Е безплатна доставка.
Бритата ако някой друг я продава  може и за 100Е да и пак да стои доставка, там вече си е тяхно решение.

# 163
  • София
  • Мнения: 9 418
Ангелче, амазонски са:
http://www.amazon.de/gp/product/B008MYP2T0/ref=ox_sc_act_title_2 … id=A3JWKAKR8XB7XF - 2 бр.
http://www.amazon.de/gp/product/B008MYP31W/ref=ox_sc_act_title_3 … id=A3JWKAKR8XB7XF

Artikel EUR 33,98
Voraussichtliche Versandkosten EUR 20,97
Voraussichtlicher Gesamtbetrag EUR 54,95

# 164
  • София
  • Мнения: 47 993
Ти нали на немски адрес ли поръчваш...само за страната важи това.

Общи условия

Активация на акаунт