Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 890
  • 761
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 23 595
Малко Сладко Коте, 41ви номер по английските и немски сайтове си е съвсем нормален номер. Само в БГ гледат като изтървани.
Така че със сигурност ще си намериш чудни ботуши и за доста по-ниска цена.
Повечето марки поддържат до 41-42.

Трябват ми подаръци за 2годишни хлапета, чудя се вече какво да е.
Ако е и нискобюджетно, още по-добре. Simple Smile Повече от 10-15п. не ми се дават.

# 361
  • София
  • Мнения: 47 990
Мда, 41 не е  ненормален номер, даже гледам, че детските -момичешки често са до 40 - 41 номер, но те може и по-теснички да са.

# 362
  • Майничка
  • Мнения: 14 227
...Трябват ми подаръци за 2годишни хлапета, чудя се вече какво да е.
Ако е и нискобюджетно, още по-добре. Simple Smile Повече от 10-15п. не ми се дават.

Виж тези роботчета http://www.amazon.co.uk/dp/B00BXEYI8W/ref=gb1h_img_c-2_7207_d214 … pf_rd_p=517307207, сега са и в сделка за 10,49п или колички от серията my first remote control... от същия производител.

# 363
  • Мнения: 23 595
...Трябват ми подаръци за 2годишни хлапета, чудя се вече какво да е.
Ако е и нискобюджетно, още по-добре. Simple Smile Повече от 10-15п. не ми се дават.

Виж тези роботчета http://www.amazon.co.uk/dp/B00BXEYI8W/ref=gb1h_img_c-2_7207_d214 … pf_rd_p=517307207, сега са и в сделка за 10,49п или колички от серията my first remote control... от същия производител.

Гледах ги вчера, ама не бяха намалени. Simple Smile
Сега май ще ги грабвам. Simple Smile


# 364
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте момичета. Препоръчайте ми моля ви електрическа четка за зъби за деца. Едната ни поръчка за дядо Коледа е такава, но с принцеси Simple Smile Чудя се дали е удачно да й взема пробно с батерии или направо такава със зарядно  newsm78

# 365
  • Мнения: 4 769
Здравейте! Мога ли да видя в предна поръчка дали съм използвала амазонския конвертор на валута?
Сега направих една поръчка на празна карта,ама ме съмнява,че съм използвала конвертора,защото ми дава курс на обмяна 2,04 лева за евро. Преди това ме пита в каква валута ми е картата и аз цъкнах лева. После ,обаче не ме пита нищо повече и направо премина към плащане.
Благодаря на отзовалите се!

# 366
  • Варна
  • Мнения: 239
Не е трябвало да посочваш, че картата е в лева. Със сигурност си използвала конвертора, обменили са валутата по техния курс.

# 367
  • София
  • Мнения: 5 596
Можеш да влезеш в профила си и да откажеш конвертора, но не знам в поръчката дали можеш да променяш, щом е пусната.

# 368
  • София
  • Мнения: 47 990
Знам, че не му е тук мястото, но ако някой се интересува - http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B00EO62ZCM/ref=ox_ya_os … roduct_refresh_T1 получихме това яке, обаче никак не съм го оцелила като размер моят. Ще видя и какви са им условията за връщане, ако си поемат сами пътя натам, иначе сигурно и в продавалника ще го пусна.
Sad честно повече точно якета - никога, изобщо нямам късмет.

# 369
  • Мнения: 4 769
Не е трябвало да посочваш, че картата е в лева. Със сигурност си използвала конвертора, обменили са валутата по техния курс.

Ами другата опция е Евро,нея ли трябваше да посоча? Аз съм ги пуснала на празна карта,после,ще ч сменя с друга. Мога ли тогава да оправя валутата и как?
И мога ли да проверя по някакъв начин в акаунта си дали съм включила тъпия конвертор? (И за други акаунти да си проверя)

# 370
  • Мнения: 1 162

Ами другата опция е Евро,нея ли трябваше да посоча? Аз съм ги пуснала на празна карта,после,ще ч сменя с друга. Мога ли тогава да оправя валутата и как?

 Аз вече не си спомням добре, но май трябва да посочиш картата си в тази валута в която е. Тоест ако  посочиш евро - те ще ти помолят да въведеш друга карта. по-добре сега провери дали конверторът ти е включен. Ако да - изключи го

# 371
  • Бургас
  • Мнения: 2 740
И аз съм посочила, че картата ми е в лв, но плащам в GBP  и не ползвам техния конвертор. По 2.47 са ми сметнали лирата вчера, а по техния е 2.60

# 372
  • София
  • Мнения: 5 596
Не е трябвало да посочваш, че картата е в лева. Със сигурност си използвала конвертора, обменили са валутата по техния курс.

Ами другата опция е Евро,нея ли трябваше да посоча? Аз съм ги пуснала на празна карта,после,ще ч сменя с друга. Мога ли тогава да оправя валутата и как?
И мога ли да проверя по някакъв начин в акаунта си дали съм включила тъпия конвертор? (И за други акаунти да си проверя)
Sasi6, влизаш си в акаунта, от там отиваш в Payment & GC,
 кликваш на
Turn On / Turn Off Amazon Currency Converter и му даваш No thanks, Така си изключваш конвертора. За празната карта , нямам идея как става.

# 373
  • София
  • Мнения: 565
Знам, че не му е тук мястото, но ако някой се интересува - http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B00EO62ZCM/ref=ox_ya_os … roduct_refresh_T1 получихме това яке, обаче никак не съм го оцелила като размер моят. Ще видя и какви са им условията за връщане, ако си поемат сами пътя натам, иначе сигурно и в продавалника ще го пусна.
Sad честно повече точно якета - никога, изобщо нямам късмет.
кой размер е  Rolling Eyes

# 374
  • София
  • Мнения: 47 990
cveti__petkova - 9-10 години, води се 140, но на моят явно му трябва 146, за да е това, което искам.

Общи условия

Активация на акаунт