Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 850
  • 761
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 937
20% код за нови клиенти хваща ли вече намалени стоки?

# 421
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 705
Мацки, имате ли отзиви за тази машина за сок:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00IA34HFI/ref=pe_45931_56192 … 1_pe_epc__1p_6_ti
Имаше преди време някой беше пуснал линкче за машина, която не ги изстисква, а пресира самия плод. Не е тази, нали?

Тази не е преса .

# 422
  • Мнения: 581
20% код за нови клиенти хваща ли вече намалени стоки?
Да, хваща.

# 423
  • София
  • Мнения: 937
http://www.amazon.co.uk/Primigi-Glowy-E-Boots-9606077-Child/dp/B … p;keywords=primid
А на тези какъв им е проблема тогава?

# 424
  • Бургас
  • Мнения: 2 284

Не съм много сигурна, но май марката Примиджи не ги лови кода. Август когато имаше намаления на сандали исках да поръчам едни сандали на марката, но не ги намали кода.

# 425
  • Мнения: 1 797
Кодът е за мъжко и дамско.

# 426
  • София
  • Мнения: 5 596
Кодът е за мъжко и дамско.
Не е вярно и детско съм поръчвала обувки на Кикерс и ги намали.

# 427
  • Мнения: 18
http://www.amazon.fr/Martens-1B60-Buttero-Boots-femme/dp/B003GSL … 258305&sr=1-9 Момичета тези втора употреба ли са , че нещо не мога да разбера

# 428
  • Мнения: 1 797
Кодът е за мъжко и дамско.
Не е вярно и детско съм поръчвала обувки на Кикерс и ги намали.
Не споря, възможно е.

# 429
  • софия
  • Мнения: 33 328
Кодът е за мъжко и дамско.
Кодът е за дрехи и обувки, а не за "мъжко и дамско".

# 430
  • София
  • Мнения: 5 596
http://www.amazon.fr/Martens-1B60-Buttero-Boots-femme/dp/B003GSL … 258305&sr=1-9 Момичета тези втора употреба ли са , че нещо не мога да разбера
Върнати от потребител, в мн.добро състояние, което значи че са пробвани, пише че не са носени.

# 431
  • Мнения: 1 797
Кодът е за мъжко и дамско.
Кодът е за дрехи и обувки, а не за "мъжко и дамско".
Тъй де, ма то все същото  Mr. Green Joy

# 432
  • Мнения: 18
http://www.amazon.fr/Martens-1B60-Buttero-Boots-femme/dp/B003GSL … 258305&sr=1-9 Момичета тези втора употреба ли са , че нещо не мога да разбера
Върнати от потребител, в мн.добро състояние, което значи че са пробвани, пише че не са носени.
Благодаря  bouquet  bouquet

# 433
  • софия
  • Мнения: 33 328
Кодът е за мъжко и дамско.
Кодът е за дрехи и обувки, а не за "мъжко и дамско".
Тъй де, ма то все същото  Mr. Green Joy
Децата носят деЦки ДРЕХИ и ОБУВКИ Mr. Green Joy
"Тъй де, ма то все същото"

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 22:27 от zvanche

# 434
  • София
  • Мнения: 6 317
Не съм много сигурна, но май марката Примиджи не ги лови кода. Август когато имаше намаления на сандали исках да поръчам едни сандали на марката, но не ги намали кода.
И при мен не хвана кодът, но след като им писах ги намалиха във вече направената поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт