Здравейте,
Преди около 3 години получих запърви път бъбречна криза. Интересното беше, че нито един лекар не видя камъче или песачинка, а аз не можех да ставам от бълка. И така след 15 мъчителни дни в един момент тя излезе. Изслдвах я и се оказа, че е от смесен тип. Диети не спазвах никакви и се молех да не се повтори. Тази година Юли месец ми с епояви много странна тъпа болка от лявата страна, близо до пъпа. Болката е главно при движение, но не емускулна, не е нещо да съм разтегнала, не е нерв. Странна е. Обиколих всякакви лекари, защото на моменти много се засилваше болката и стигнах дори до Пирогов. Там на ехограф пак всичко чисто, в Александровска също. Реших да отида при Петко от аптеки Хера, не знам длаи някой е запознат с него и дали е бил, но определено му вярвам на този човек, защото много пъти ми е помагал. Той ми каза: Момиче, имаш песачинка на входа на уретера 100%. Искамда пиеш бира, ровантинекс и вода. Така близо месец. Болката намаля,  но не изчезна. И така сега сме Октомври, а мен продължава да ме боли. Някой имал ли е подобен проблем, четох някъде за случай на капсулиране на песачинак в уретера и оператовно вадене. Малко съм сестресирала, отчаяла. Болката не е силна, но  е непрятна и не мога да живея пълноценно. Благодаря ви предварително за отговорите. Пропуснах да кажа, че съм на 26 години, ако това има някакво значение.