Напук на мрачното небе, лятно бебе в нас расте!-Тема 89

  • 21 132
  • 707
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 960
Аз тея неща с темперетурата хич не ги разбирам нали уж като съм бремена трябва да съм с по висока ,но сега съм с по ниска интересно Thinking

# 31
  • Мнения: 4 696
Аз тея неща с темперетурата хич не ги разбирам нали уж като съм бремена трябва да съм с по висока ,но сега съм с по ниска интересно Thinking
Колко ти е Т. и кога я мериш?

# 32
  • Мнения: 960
ами последния път я мерих след дрямка вечерта и беше 35 , а иначе сутрин ми е пак 35 преди беше към 36  преди .Но поне ми беше мн лошо и бях топла  и за това 

# 33
  • Мнения: 1 571
Запииис  Hug
Фло, прекраснаааа  Hug
Есенче, за мен виждаш ли нещо?  Flutter

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 247
Есенче, и за мен, и за мен   bouquet

# 35
  • Мнения: 1 391
Щом ми го продиктувaт звездите, ше рaпортувaм. Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 783
Аааа есенче...хвърли и на мен един боб! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 960
ех тея боб4ета  май на всички сте гадаеш  есенче

# 38
  • Мнения: 656
Есенче питай звездите и за мен.    bouquet

# 39
  • Мнения: 1 487
 Запис и от мен набързо. Фло, чудесна тема отново!
Йоли, честита годишнина! С любов и подкрепа да стигнете мечтите си!
Есенче, дано се сбъдне пророкуването ти!

# 40
  • Мнения: 21 282
Момичета,исках да попитам за раничката на шийката на матката след като се следи с цитонамазка годишно,не е наложително да се гори,нали ?  Thinking

# 41
  • Мнения: 1 792
Момичета,исках да попитам за раничката на шийката на матката след като се следи с цитонамазка годишно,не е наложително да се гори,нали ?  Thinking
Моята едно време я изгориха, въпреки че не бяха лоши цитонамазките, за да не се уголемявала  Thinking

# 42
  • Мнения: 21 282
Момичета,исках да попитам за раничката на шийката на матката след като се следи с цитонамазка годишно,не е наложително да се гори,нали ?  Thinking
Моята едно време я изгориха, въпреки че не бяха лоши цитонамазките, за да не се уголемявала  Thinking
Хм и аз не знам,сега изведнъж видях като преглеждах едни изследвания,че имам такова чудо ...  Crazy

# 43
  • Мнения: 1 792
Мен ми обясниха, че можело да ми попречи при едно бъдещо забременяване и износване. Вярвам много на този гинеколог и реших овреме да я махнем. Не знам дали има и какви са мненията "против" махането, но би ми било интересно да разбера, макар и пост фактум.

# 44
  • Мнения: 430
Здравейте момичета! Как сте? Аз сега се прибрах от село и пак съм в приключение  ooooh! Обрали са съседите и са се опитали да оберат и нас, но може би не им е стигнало времето и само са строшили бравата. Е, писна ми!!! Вече няма и да питам, защо  Crossing Arms
Кристи, да ти дам датички:
Скрит текст:
Ц 04.10.204, очаквана О 18.10.2014 и следващ цикъл 02.10.2014

Общи условия

Активация на акаунт