ВЕЛИКДЕНСКИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР!!!

  • 20 422
  • 666
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 371
Марч, да не би пък да рискуваме с тези саксии...на Коледния базар май нито една не се купи! Confused
Докато картичките...доста се купуваха и заради каузата! Peace

Предлагам, ако заложим на картичките - мотивите да са великденски, пролетни, мамешки и бебешки! Grinning
Онова, което не се купи бяха цветя в саксии, а Марч мисля че говори за самия съд, в който се засажда. Ако правилно съм разбрала ми се струва добра идея да се рисува в/у саксии Peace

# 16
  • Мнения: 510
Марч, да не би пък да рискуваме с тези саксии...на Коледния базар май нито една не се купи! Confused
Докато картичките...доста се купуваха и заради каузата! Peace

Предлагам, ако заложим на картичките - мотивите да са великденски, пролетни, мамешки и бебешки! Grinning
Онова, което не се купи бяха цветя в саксии, а Марч мисля че говори за самия съд, в който се засажда. Ако правилно съм разбрала ми се струва добра идея да се рисува в/у саксии Peace

Да саксийки-мънички ,керамични- на  приблизителна цена до 6-7 лв за декорирана Wink

# 17
  • Мнения: 3 248
Марч, да не би пък да рискуваме с тези саксии...на Коледния базар май нито една не се купи! Confused
Докато картичките...доста се купуваха и заради каузата! Peace

Предлагам, ако заложим на картичките - мотивите да са великденски, пролетни, мамешки и бебешки! Grinning
Онова, което не се купи бяха цветя в саксии, а Марч мисля че говори за самия съд, в който се засажда. Ако правилно съм разбрала ми се струва добра идея да се рисува в/у саксии Peace

Да саксийки-мънички ,керамични- на  приблизителна цена до 6-7 лв за декорирана Wink

Ради е права! Blush Hug

На Марч всичко й е в главата вече...къде колко и как ще струва! Crazy

Много се радвам на подобни инициативи, а не в последния момент!

Ако ми остане време и аз ще изровя да донеса някои неща, но както е ясно и ще пазарувам много...дали Мери няма да донесе още някое бижутце!? Mr. Green

# 18
  • Мнения: 510
http://www.inhomglass.com/bottles.htm-бях скоро в магазина им,много любезна продавачка ми обясни,че шишенцата се заявяват и поръчката се изпълнява бързо,но нямаха цени мострите в магазина.Иначе са  интересни по форма , от обикновено стъкло,има и с големи размери.
Информацията е в случай,че на някой му се рисува върху стъкло,да знае откъде да се снабди Wink

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Миналата година взех всякакви материали, гипсови фигурки и други джунджурии от един склад за такива неща - "Флора" на Д. Несторов. Там има и страхотни стъклени съдове. Още тогава, като разбраха за какво ги взимам, ми ги дадоха на цени на едро, които са с 30-50% надолу от на дребно - искам да кажа, че е много изгодно. Аз пак ще гледам да активирам колегите и да купим разни неща, но и който иска да се включи,  може да ми се обади и да отидем заедно или да му обясня точно къде е.
Там продават също така страхотни изкуствени цветя, плетени съдове и разни пясъци и камъни за декорация.

# 20
  • Мнения: 2 249
Мира,можеш ли да дадеш по-подробно обяснение къде се намира или точният адрес Heart Eyes Hug

# 21
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Rolling EyesМира,ти не спиш ли newsm78
миналата година вашите неща бяха страхотни  Simple SmileДа не забравяме ,че има доста готови работи от миналата година-картички,фигурки,стъкло WinkАко не са ги изяли мишките де JoyМа не ми се вярва #Crazy

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ами не спя  Rolling Eyes

Обяснявам веднага: адресът е: бившия Несторов (сега Иван Гешов)46. От Борис III като тръгнеш към бул. България отдясно на партера в едни нови блокчета, мисля, че е две пресечки след Борис.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
приготвила съм цветни хартии за картички, детенце тези дни ще приготви мъниста, цветни моливи, парцалчета и миди (има си цяла торба от последната почивка на море).
неделя преди обяд за мен обаче е невъзможно. Ивет, можем ли пак да мислим за някаква комбинация да ти дам нещата?

работя до зала универсиада - ако на някой му е удобно да се видим там в работно време, мога да натоваря всичко в колата и да се уговорим....

# 24
  • Мнения: 1 381
чудесни сте! Точно за това си мислех и аз.
 Няма да мога да дойда на 12 март, но ще приготвя нещата за базара и ще намеря на ги дам на някоя мама.


Също искам да ви питам дали ще е удачно да направя няколко бутилки ( апликирам ги с мъниста и ленени мрежи, стават много ефекти за сухи и мокри цветя или просто така), но не знма дали ще успея да ги направя до 12 март. А кога ще е самият базар ? Също бих искала и аз да се включа в майсторенето, но нещо не ми стана ясно кога и къде?  newsm78

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 10:52 от Eva

# 25
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Някой няма ли да организира нещо подобно във Варна?
Само в София ли има хора склонни на благотворителност?

# 26
  • Мнения: 2 249
приготвила съм цветни хартии за картички, детенце тези дни ще приготви мъниста, цветни моливи, парцалчета и миди (има си цяла торба от последната почивка на море).
неделя преди обяд за мен обаче е невъзможно. Ивет, можем ли пак да мислим за някаква комбинация да ти дам нещата?

работя до зала универсиада - ако на някой му е удобно да се видим там в работно време, мога да натоваря всичко в колата и да се уговорим....
НЕ товарете Ивет-няма да има място в колата-аз ще мина да ги взема от теб-когато си готова ми пиши на лични или звънкай 0898613161-Мариета Wink Hug

# 27
  • Мнения: 510
Mira ,благодаря за ценния адрес  Hug

# 28
  • Мнения: 2 249
 yanita,еva-всички идеи са добре дошли Hug

# 29
  • Мнения: 112
Аз се ангажирам да купя Закачалки по 4 броя за кърпи в банята - 3бр.. На 12.03 ли да ги донеса на срещата?

Общи условия

Активация на акаунт