ВЕЛИКДЕНСКИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЗАР!!!

  • 20 516
  • 666
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 39 936
Вчера пратих смс, говорих и с Толева. Казах й "продадохме ви всичките творения", но остана една тяхна картина. Излъгах жената, дяволите да ме вземат.

# 601
  • София
  • Мнения: 39 936
Аз да ви кажа колко зле бях в неделя сутрин Simple Smile
Легнах след 3:30. В 8:00 си чух алармата на компа, почнах нещо много да мрънкам, Джони стана, изключи алармата. Аз седнах в леглото, гледам умно в една точка... и се тропясах обратно. В 8:27 обаче тел-а ми звъни с досадната мамешка мелодия, вдигам и Дуцката пита "ша та водя ли?". Аз сънено обяснявам нещо. Разбрахме се, че и двете сме по пижами, оправяме се и тръгваме. И отивам аз я банята за сутрешния ритуал.
И си мия зъбите, и си ги мия, и чак като ги измих забелязах, че не съм си включила четката  hahaha hahaha hahaha

# 602
  • Мнения: 430
Сколасах и аз да седна на комп-а Laughing
Не мога да се стърпя да не разкажа и аз видяното през моите очи Crazy
Рядко може да се види такова нещо, момичета - толкова много хора, даващи съвсем безкористно от времето си, средствата си, почивката си и мислите са, в името на една кауза - дори само за да се види това, си заслужаваше да се разходи човек до ЦУМ или до Южния парк  bouquet Heart Eyes Hug

Макар и да започва да звучи като шаблон, просто трябва и аз да го кажа:

Момичета, радвам се, че ви познавам  bouquet

Колкото, до самият базар, ще се опитам да дам кратка онагледяваща статистика на събитията от Южния парк:

1. Най-купуван артикул (според моята гледна точка, де Wink ) - картичките на незрящите дечица от Надежда и глинените патета на ukadreams.
2. Най-оригинални художествени произведения - силиконовите лепенки за стъкло и рисуваните чаши на Колибри.
3. Най-бърза и успешна импровизация - картичките на Мери, които лепихме дружно със самозалепващо се фолио и пеперудено-сърдечни украси за лампа.
4. Най-добри рационализации - противовятърните ластици за картички и камъните - подпирачи на нестабилни маси на Ефросина.
5. Най-майчински изглеждаща майка измежду всички ни - ВЕСИТО! (особено през първия ден, когато беше неотлъчно до бебето София Wink )
6. Най-щедър купувач (дано не пропускам някой Praynig) - yanita - остави над 40 лева за подаръци.
7. Най-неприятна случка - напереният пенсионер, който обясняваше, че било прекрасно, че имало толкова домове за деца, понеже били пълни с циганчета и така били изолирани от българите #Crazy #Cussing out
8. Най-затрогваща случка - момченцето, което си спечели количка от стрелбището и дойде да я остави, за да я занесем като подарък от него на дечицата в Перник Heart Eyes
9. Най-променена физиономия, вследствие на базара - на Танчето и рачешки изгорялата й муцуна Mr. Green
10. Най-върл противник на раждаемостта - Мери, която наливаше бременни с бира и после ги уморваше от глад hahaha
11. Най-ругаещ продавач - Дуци, която "майньосваше" наляво и надясно Crazy
12. Най-сладка изненада - прекрасната почерпка с торта, сладки, кола и пр. на Дамаянти (още веднъж: Да ти е живо и здраво момченцето и мнооооого радост да ти носи!!!)

И още много, много "най-" имаше, но времето не стига, да ги изброя всичките...

Момичета, това бяха два прекрасни дни, които си струваха трудностите по подготовката и реализацията! Надявам се дечицата също да са доволни и да продължават да творят подобни красоти  bouquet Надявам се също със събраните порички да успеем да им осигурим важни неща и да помогнем за щастливите им усмивки през летните лагери Heart Eyes

Обичам ви, всичките Hug Hug Heart Eyes

# 603
  • София
  • Мнения: 4 868
Цитат
2. Най-оригинални художествени произведения - силиконовите лепенки за стъкло и рисуваните чаши на Колибри.
3. Най-бърза и успешна импровизация - картичките на Мери, които лепихме дружно със самозалепващо се фолио и пеперудено-сърдечни украси за лампа.

ей тези неща ми убягнаха, както и едни красиви пана и рисувани чаши и бутилки, които бях видяла на снимки тук. ако ги бяхте занесли в южния парк в събота по обяд, със сигурност щях да пазарувам още. раздадох всичко, което купих от базара и сега си нямам никакви красоти у дома.

момичета, страхотни сте! поздравления за организацията, за търпението, за усмивките....

# 604
  • Мнения: 1 493
Една прекрасна бутилка остана !
Можеш да си я вземеш .
 Hug

# 605
  • София
  • Мнения: 4 868
я дай снимка, ако ми пасне на интериора - взимам я!

# 606
  • Мнения: 1 134
И аз нямах нет през почивните дни, затова не успях да се включа в споделянето на емоции.
Благодарности и на Милена + съпруг и малкия юнак, без които спасителната акция от ЦУМ до парка в събота нямаше да се осъществи!
Основното сте разказали. Аз си взех от красотите на Роси, но една позната ми ги отмъкна, така че искам още. Сдобихме се с разни джунджурии за Мими, както и с едни странни китайски маски за лице и най - вероятно на следващата акция няма да ме познаете Flutter.

Снощи с Мери финиширахме в Южния парк, но тя ще пише подробно за крайния резултат, както и ще издаде практически съвети в 2 тома как се гледат 2 броя подивели  деца след 2 дни Благотворителен базар. Аз ще си мълча Whistling.

И аз се радвам, че бях с вас! Целувам ви!  bouquet

# 607
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Цитат
Най-затрогваща случка - момченцето, което си спечели количка от стрелбището и дойде да я остави, за да я занесем като подарък от него на дечицата в Перник


Е, това е много мило, наистина...
Излишно е да казвам, че и аз се радвам за всичко свършено..., за парите, събрани за децата, за това, че ви познавам.
Освен това ми направи впечатление, че няколко човека на които разказах какво съм правила събота и неделя ми отговориха: "Ааа, прочетох/чух... за акцията еди-къде си..." Което означава, че е имало по медиите отклик от прес съобщението, което им напускахме. Wink
Аз се сдобих с прекрасен пръстен + обици - Eniena, бързо казвай къде се продават, защото има и други желаещи за бижута.
 Blush

# 608
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Имам снимки, но най-рано утре вечер ще ги пусна, защото нямам интернет вкъщи до тогава. Simple Smile

# 609
  • София
  • Мнения: 6 743
Ето малко снимки.  Hug Heart Eyes

# 610
  • Мнения: 1 381
я дай снимка, ако ми пасне на интериора - взимам я!

незнам дали е останала тази, която аз правих, че и една друга мама беше направила много красиви. Аз като си тръгнах имаше и от двата вида. ето ти сним … 03;та, но трябва да си я завъртиш.

# 611
  • sofia
  • Мнения: 7 477

леле,какви красоти съм пропуснала Twisted EvilСнимките са страхотни   bouquet
Зари,има още от моите красоти CrazyПри мен са Wink

# 612
  • Мнения: 1 134

Честит ти рожденик със закъснение ( пак се извинявам, че нямах нет)! Да ти е жив и здрав!
Много хубави снимки си направила! А, твоята торта спаси от гладна смърт изпосталелите ни деца вчера, докато ние с Мери - постещи само преглъщахме, така че - благодаря ти! Аз си грабнах полуспящото дете и го метнах в таксито към парка и съвсем забравих да го нахраня... Embarassed Добре, че беше тортата ти! Hug

По - големите красоти са били при вас в събота. И по - добре кой знае дали щяхме да ги опазим на ЦУМ...
Роси, ще се възползвам! Hug

# 613
  • Мнения: 1 493
Точно една такава черна със златни ленти е останала ! За съжаление аз нямам цифров апарат, за да я снимам, но я видях в снимките на Дамаянти . Може би трябва да се съберем мамите и да си купим от останалите неща ?  newsm78

# 614
  • София
  • Мнения: 6 743
докато ние с Мери - постещи само преглъщахме

Ааааа, то имаше и за постещи, ама Магнолиам ги окупира  Laughing Joy

Сори за офф-а  Embarassed
Я да питам - останаха ли от чашите на Колибри ???

Общи условия

Активация на акаунт