Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 27

  • 75 035
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 199
Човече, за  втори път ми се случва. И то иронията е, че не заради неработещ асансьор - поддържат го, а че все няма ток напоследък!!! Наистина, не знам какво става, че и на булеварда хаос Rolling Eyes

# 76
  • София
  • Мнения: 7 162
И в първи от две седмици има постоянни спирания на тока  Confused

# 77
  • Мнения: 56
Сега имало голяма авария, нямаше в 1,2,4,9 и 10 така казаха от любимото ми ЧЕЗ! Тук в 2 го пускаха и спираха и аз им звъннах да ги попитам кой ще плаща като гръмнат електроуредите Simple Smile Те пък любезни ми издекламираха някакъв закон че те поемали след доказжане.... Thinking

# 78
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 888
Сега имало голяма авария, нямаше в 1,2,4,9 и 10 така казаха от любимото ми ЧЕЗ! Тук в 2 го пускаха и спираха и аз им звъннах да ги попитам кой ще плаща като гръмнат електроуредите Simple Smile Те пък любезни ми издекламираха някакъв закон че те поемали след доказжане.... Thinking

Мммдам, подаваш сигнал (до 3 дни) и трябва да дойдат на място да установят,че повредата се дължи на спреният ток и да ти издадат протокол . Да отидеш да си го оправиш и после да ти възстановят средствата Simple Smile Ама в повечето случаи установяват,че повредите не са от спирането на тока  Laughing

# 79
  • Мнения: 4 569
Денонощна аптека има и в бл.132/133 , блока с бившата сладкарница Миньор. На бул. Петър Дертлиев е, малко след Орион по пътя на 310, след завоя на тролеите.

# 80
  • Мнения: 46 640
Денонощна аптека има и в бл.132/133 , блока с бившата сладкарница Миньор. На бул. Петър Дертлиев е, малко след Орион по пътя на 310, след завоя на тролеите.

Благодаря!
Дано не се налага, но е хубаво човек да знае къде да иде, за да не губи време в обикаляне  Hug

# 81
  • София
  • Мнения: 5 308
Дами, имаме проблем. По някаква причина не мога да редактирам първия пост. В предната тема можеше. Някой да има представа защо така? Да взема да пиша на модерато  newsm78

# 82
  • Мнения: 46 640
Пиши на модератор, да  Peace

На мен за какво ли ми трябваше да казвам, че при нас не спира тока. Вчера 2 пъти  Mr. Green поне беше за кратко, по 2-3 мин.

# 83
  • Мнения: 51
И ние сме във втора част, няколко пъти вече имахме проблеми заради постоянното спиране на тока. Последно ни се развали домашния сървър, и на тв-то нещо му беше станало. С голям страх се качвам на асансьора, защото често няма ток и по два часа.

# 84
# 85
  • Мнения: 4 199
Последният месец почти всяка нощ. Дори вече не си играя да коригирам часа на печката... Tired

# 86
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 888
Последният месец почти всяка нощ. Дори вече не си играя да коригирам часа на печката... Tired

Тъкмо щях да похваля,че цялааа седмица не е спирало. Но явно спира през нощта  Laughing
В петък вечер спря към 1ч. примерно

# 87
  • Мнения: 3
Здравейте (: Виждам, че доста сте изписали за Люлин и намерих необходима информация, за което Ви благодаря Simple Smile
Имам питане, от това което видях има курсове по йога в- 27 СОУ Люлин 6  и в 97 СОУ Индира Ганди - колко струват посещенията и има ли ги все още?
Благодаря и приятна вечер

# 88
  • София
  • Мнения: 14 868
В 27-мо има, 18, 30 ч. виждам жени с постелки да влизат вътре.

# 89
  • Мнения: 56
Ииии честито на печелившите от 2МР няма ток,  а с пукота който чух като спря дали ще дойде скоро е под въпрос

Общи условия

Активация на акаунт