За спонтанните и мисед аборти- моята история и съвет към вас

  • 298 371
  • 1 975
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: X
Пусни в друга лаборатория още един тест.

# 871
  • София
  • Мнения: 10 698
Това е отрицателен. Причината за аменореята е друга. Отидете на лекар.

# 872
  • София
  • Мнения: 8 653
Когато няма бременност ЧХГ е под 5. Странно е да е 115...хем е ниско ако има бременност, хем не е и под 5.
Отидете на лекар с резултата, може да е отново неуспешна бременност  Peace

# 873
  • София
  • Мнения: 10 698
0.115 , прочетете поста й пак. 0.115 е отрицателен. Известно ми е от коя цифра се брои положителен. 115 си е +, но 0.115 -

# 874
  • София
  • Мнения: 877
Момичета, направете си изследвания, напр. при тромбофилия е противопоказно лежането и пазенето. Трябва и много добър АГ, аз живея в София, но наистина си заслужава да пътувате до по-добрите, ако няма във вашия град.

# 875
  • Мнения: 181
Baltazara здравей стана ми интересно това което си написала за тромбофилията ,че е противопоказно лежането и стоенето ? Аз съм с установена тромбофилия и наистина ме заинтересува това незнам дали има значение но през 18те седмици от бременноста ми аз само лежах..... от стах имах вече аборт преди това та ми стана инт това newsm78

# 876
  • Мнения: 7
     Здравейте момичета!!

Не знам дали тук е правилното място за тази тема но искам и аз да споделя моята тема на която съм сигурна, че много от вас също са преминали през нея темата е за ''Аборта'' .Моят аборт беше на 01.10 2013 година той не беше спонтанен а принудителен  Sad Sad Sad Sad Sad много тежко го изживях 3 месеца бяха голяма болка за мен и се обвинявах за това,че може би аз съм виновна за това аз бях в депресия която я преживях денонощно в плач аз не можех да ям нито да спя беше наистина много трудно.На моменти и сега се сещам за това, но с моят годеник искаме да започнем опити за бебе  но съм винаги в някакъв страх за това дали ще забременея отново и това ме обива колкото и да се опитва мажът ми да ме успокоява и да ми казва че всичко ще бъде наред аз се притеснявам.Искам да ми кажете дали след тези 4 години след аборта аз отново ще мога да забременея и дали ще мога да се зарадвам на първата си рожба. Ако някой знае нещо моля ви кажете ми!!!!

# 877
  • София
  • Мнения: 10 698
Разбира се, че ще забременееш. Ей ме нА след 3 поредни аборта, като единият принудителен, сега съм с 2 деца.
Друг е въпроса дали не се налагат някакви изследвания преди това. Защо се наложи аборт, ако искаш разкажи.

# 878
  • Мнения: 7
Ами всичко започна още когато бях на 21 години тогава се запознах с бившият ми приятел с който се сгодихме жишеехме заедно и в един момент аз забременях,но когато той разбра че съм бременна отричаше до последно това дете да е от него.Казваше ми че аз съм била с друг мъж и съм забременяла от него в следствие на което аз му казах,че това никога не е било бяхме 2 години и половина заедно той отричаше до последно до момента в който му казах че вече това дете го няма вече и няма да се роди той осъзна какво му казвах но  беше късно Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad . Искахме много да имаме дете и когато стана това аз трябваше да ида да направя аборт въпреки че бях в третия месец почти оставаше  ми само 3 дни да вляза в 3 месец въпреки,че имаяе опасност за мен аз се съгласих,защото аз бях с две пълни упойки от тогава аз несъм същата която бях преди това да се случи.Наистина беше един от най-трудният и най-тежкият момент в моя живот успях преборих се сама,защото когато ми трябваше неговата подкрепа той беше в леглото на друга за съжаление Tired Tired Tired Tired

# 879
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Много е гадно това което си преживяла. Тук всички сме минали през това да изпиташ загубата на рожбичката си. Ще забременееш не се притеснявай само трябва да минеш границата на притеснението, че евентуално пак може да ти се случи. Горе главата момиче млада си времето е пред теб. Пожелавам от сърце на теб и на всички нас да гушнем мечтаните бебчета preggo ylinfant newsm30 1stroller

# 880
  • София
  • Мнения: 10 698
Защо пак да й се случи? Било е по желание.
Едни стандартни изследвания- цитона мазка, спин, хепатит, пкк и са готови. Да се проследи овулация- това не е задължително, бебе може да стане и без следене, само с повече любов Simple Smile

# 881
  • Мнения: X
Защо пак да й се случи? Било е по желание.
То така е написано, че аз три пъти препрочитах докато хвана нишката на случилото се  ooooh!

# 882
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Явно аз не съм разбрала. Извинявам се за което! Без значение как е станало няма от какво да се притеснява ще си забременее и ще си има прекрасно бебче:)
Жанче при теб как вървят нещата, дойде ли ти цикъла? Аз още чакам, но ако до 10.02 не ми дойде ще ходя на доктор, защото абразиото ми беше на 19.12.

# 883
  • Мнения: X
Жанче при теб как вървят нещата, дойде ли ти цикъла?
Не е и направо полудявам...а не ми се ходи на лекар пак да ми го предизвиква с дуфастони, оргаметрили, примолути и подобни... Tired
Ще си го чакам кротко и като дойде, тогава ще действам за ЗЕТ.
 Hug

# 884
  • Димитровград
  • Мнения: 692
То ясно, че ще си го чакаме, но знам че ако не дойде до максимум 50 дни трябва да потърсим доктор. Аз на 10.02 правя точно 51 дни и затова ако не дойде мисля да ида направо при Стефанов и той да ме погледне и евентуално да реши как да ми го предизвика или какво ще правим.

Общи условия

Активация на акаунт