За спонтанните и мисед аборти- моята история и съвет към вас

  • 298 006
  • 1 975
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 30
искат да ми направят аборт

# 661
  • Мнения: 1 069
Много е вероятно да липсват каквито и да било симптоми за случилото се. Затова го наричат задържан аборт, мисед, организмът не реагира на мъртвия плод и не го изхвърля.

Вили, ти нали реши да изчакаш до 9-10 г.с., преди да решиш какво ще правиш, мила?....  Hug

# 662
  • Мнения: 30
Не просто съм много депресирана пиша,за да видя дали има момичета ,който получават добра новина и своето малко чудо.Аз си чакам ,но чакането ме побърква... Имам нужда да питам и да говоря за това иначе става по-зле,никога несъм изпадала в такава депресия.

# 663
  • Мнения: 1 069
Разбирам те, мила. Опитай се да се поуспокоиш...  Hug

Важното е да не прибързваш с решението, за да не убият здрав плод. Опитай се да мислиш за друго, да си намериш някакви различни занимания и още две-три седмици ще минат по-бързо така...   Hug

Пиши тук, питай каквото те вълнува, момичетата са много отзивчиви и помагат с информация. Всички ние тук сме преживявали много тежки мигове и добре знаем как страхът и притеснението буквално изяждат психиката...
Тук сме, за да си помагаме взаимно...  Hug

Моята бременност я потвърдиха в 3 г.с и ме викнаха за сърчицето чак в 9 г.с. През тези шест седмици друг преглед не съм имала. Успокой се, хайде...   Hug  Питай, ако имаш и други въпроси...   Hug

Симптомите на мисед могат да бъдат кървене, стягане на корема, болки ниско долу, болки отзад в кръста, но може и да няма симптоми. Не мисли сега за това, а примерно, чети как се развива бебчето през отделните месеци на бременността...   Hug

# 664
  • Мнения: 30
Попринцип съм много силен характер,а сега съм едно мекотело ,стигнах до там ,че и мъжа ми и роднините му много не ме понасят,но не ме вълнува понеже ако не разбират болката ми е техен не мой проблем. Попринцип имам тъпи болки ниско долу при напрежение или като се разтроя нещо.Но съм свикнала оперирана съм на 14г,за кисти и от тогава така ме понаболява и не знам на какво се дължи. Гадното е ,че имам един спонтанен аборт при първата ми бременост с близнаци ,после извънматочна бременност и това е третия ми опит ,но този път е желан и чакан,не че й преди не страдах ,но е станало с несериозни отношения не бях обвързана,но самия факт си е плашещ и може би затова и така лудвам

# 665
  • Мнения: 325
Миссед аборт няма симптоми -никакви....затова е толкова внезапен, тежък и тъжен Tired

Последна редакция: нд, 07 фев 2016, 22:35 от CAFFEDELMAR

# 666
  • Мнения: X
Следи дали вдигаш температура.

# 667
  • Мнения: 30
Найстина е тъжно и идва като гръм! Бог е по-мъдър ще чакам,остава ми до 19ти да вляза 9-10 седмица тогава ще се разбере.

# 668
  • Мнения: 1 069
Момичето е едва в 6 г.с. и е наплашено след болка в миналото... Ненужно е сега и вие да я донаплашвате и разстройвате излишно!
Ако вдигне температура, тя ще се сети да търси лекар, не е малка.

Я дайте малко повече съчувствие и разбиране! Към момента няма от какво да се притеснява. Просто трябва да се изчака до 9-10 г.с. за сърдечна дейност.

Стискам палци, Вили! Успокой се, мила!   Hug

# 669
  • Мнения: X
Аз говоря само от личен опит. Преживяла съм го.

# 670
  • Мнения: 30
Добре ,благодаря за отговорите момичета,ще гледам да се оспокоя благодария ти много Тракия newsm51 newsm51 Two Hearts

# 671
  • Мнения: 1 069
Успокой се, Вили, и мисли за други неща...   Hug    Hug    Hug

# 672
  • Мнения: 197

Вили Иванова_534695
изчакай,поне седмица изчакай.
Аз имам мисед,беше спряло да се развива в 9та седмица ..разбрах го в 12-та, дни преди следващия ми преглед и то защото тялото ми реши да го изхвърли само.
Така ,че една седмица не е фатална!!
Или потърси още едно мнение.
Кураж Hug

# 673
  • Мнения: 30
Благодаря ви сърдечно ,момичета -прегръщам ви и ви целувам  newsm51 Two Hearts Two Hearts newsm76

# 674
  • Мнения: 30
Здравейте момичета,два дена ме избиват горещи вълни -връщам се от бърза помощ нямам температура ,някой знае ли на какво може да се дължи ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт