За паспортчетата на Памперс в Била

  • 6 099
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 513
В Билата в Шумен раздават само едни играчки за по малки бебето една дрънкалка и за по големи деца от тези кубчета който между другото са супер Peace , но ми се ще да питам при вас как е само един вид играчки ли има ?Ако събера стикерчета за още една играчка ми се искаше друга да ми дадат няма да си правя колекция от кубове де  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 291
Аз точно за това питах, защото и на нас ни предложиха дрънкалката, която не е лоша, ама сме доста големи за нея. Помолих да ми дадат друга играчка, защото и са две децата и да могат и двета с нещо да играят....ама нямали други. Поне главната касиерка се оказа човек и предложи да задължим паспортчето и да минем по-късно да проверим дали няма да има други играчки. Момичета в коя Била дават кубчетата  Hug  Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 7 039
А къде ги продават тези кубчета и колко струват?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
А къде ги продават тези кубчета и колко струват?
Аз съм ги взимала от Бонжур.Комплект 6 бр. струваха 28лв

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Ето ги въпросните кубчета и наистина са много хубави Simple Smile Като съберем сърцата и аз ще си поискам от тях и само да не ми дадат  #Cussing out

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1673.htm

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Мислех,че става въпрос за други кубчета

# 21
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
А къде ги продават тези кубчета и колко струват?
Аз съм ги взимала от Бонжур.Комплект 6 бр. струваха 28лв
Аз купих от Бонжур 9, в нещо като кутийка се подреждат. Малко над 30-тина лева бяха май Thinking

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ето ги въпросните кубчета и наистина са много хубави Simple Smile Като съберем сърцата и аз ще си поискам от тях и само да не ми дадат  #Cussing out

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1673.htm
Хм, Джул, сигурна ли си , че става въпрос за тези?
Аз този компект го имам и кубчетата са страхотни.
А според мен в Била раздават от по-малките кубчета, с разни животни или предмети вътре. От Peek-a-Blocks:


# 23
  • Мнения: 5 228
Точно кубчетата, които е покзала Джул ни дадоха на нас.

# 24
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ясно, благодаря. Аз затова реших да попитам. Значи трябва изрично да си поискам от малките кубчета (ако евентуално предлагат) Иначе големите ги купих преди 1 година и са видяли толкова много терор, а не им личи. Много са яки и все още си играе с тях  Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ето ги въпросните кубчета и наистина са много хубави Simple Smile Като съберем сърцата и аз ще си поискам от тях и само да не ми дадат  #Cussing out

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1673.htm
Хм, Джул, сигурна ли си , че става въпрос за тези?
Аз този компект го имам и кубчетата са страхотни.
А според мен в Била раздават от по-малките кубчета, с разни животни или предмети вътре. От Peek-a-Blocks:



И аз мислех,че дават от тези.Ние имаме 2 комплекта  и пада голяма игра с тях Laughing

# 26
  • Мнения: 877
Ние взехме играчката, очаквах нещо по-така. Доста е тъпа, малка и съвсем за бебе.

# 27
  • София
  • Мнения: 291
Не ми стана много ясно, така че моля пояснете  Crazy И двата вида кубчета в комплект по 3 бр. ли са  newsm78 Питам за Била, да знам като си искам играчка, какво трябва да получа, че хич вяра им нямам  Close

# 28
  • Мнения: 5 790
Днес баща ми е ходил да вземе играчка и са му дали само едно кубче. Така ли трябва да бъде или 3 кубчета? Съвсем се обърках вече...

# 29
  • Мнения: 2 849
А аз какво да кажа. Днес купих памперси от Била и никой не ми предложи нито паспорт, нито стикери с точки. Sad
И ние така ,ама аз си и казах на касиерката да си ми даде и паспорт и точки . Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт