Отговори
# 30
  • Мнения: 3 371
Добра вечер, дружки !  Hug
Благодаря ви за снимките новините и коментарите, които сте споделили днес в темата !   bouquet
Аз вече нямам никакво търпение за серията, добре че имам преди това друг любим Къванч  да си гледам! Heart Eyes Crazy Flutter Hug
Тази вечер сме от 22.30, нали ?

Прочетох клюките за Фахрие и Фарах - за мен са си точно това - клюки ! То не бяха скандали със Зерин, сега с Фахрие, до края очаквам да я скарат с Къванч и целия екип !  ooooh! Чудя се, защо им е да търсят под вола теле, ама явно това е начинът да си продават жълтините .

Значи да чакаме французина още в този епизод, така ли ? Хади бакълъм, да го видим кой ще тоз левент, дето ще ухажва Шура и ще отмъкне под носа на Петро ! Ето това ще гледам с кеф, а не как танцува, свела глава на рамото на този мерзавец ! Явно това ще е причината Сеит да вземе прибързано решение и да се ожени за Мурка. Затова и Джелил я гледаше с презрение и насмешка - това си е абсолютно предателство спрямо Сеит.  Много ме е яд на такива глупости от нейна страна, като че ли не знае какво е отношението му към Петро и защо и сякаш напук му прави ! Понякога Шура е направо....Саше! Crossing Arms

Роминка,  Heart Eyes Hug Heart Eyes Честит празник на цялото семейство ! Бъдете здрави !   bouquet

# 31
  • Мнения: 18 577
Привет, дружки!  Hug Благодаря на всички за споделеното!   bouquet
Наде  Heart Eyes ама хич не ми се вярва, че Сеит ще реши да се ожени за Мурка, само защото е видял Шура да танцува с Петро  newsm78 Много ще е смешно, ако е само това, да видим ... Те, че ще се разделят е ясно, дали сега или по-късно, на мен, както на Госпожата  Heart Eyes ще ми е интересно да се появи французинът и да обърка плановете на онзи гад Петро  Laughing ненавиждам го, толкова да ми е противен този ... Очаквам серията с огромно нетърпение, добре, че преди това ще си гледам Кузей и Бехлюл , днес програмата е пълна!  newsm44 newsm47

# 32
  • Мнения: 3 371
Еджето маа гащи из Тибет !  Crazy Кога ли пише сцените ? ooooh!









Дали са били заедно с Киво ? newsm78

# 33
  • Мнения: 3 371


Демет Оздемир (Аля) в своём твиттере : Не пропустите, сегодня вечером в серии будет бомба!"

Брех ! Ха, да видим !  Peace
Подругите се чудят дали сватбата с Мурка ще е бомбата ? А може да е “французина“, кой знае ?! Thinking

# 34
  • Мнения: 21 201
Привет, дружки!  Hug Благодаря на всички за споделеното!   bouquet
Наде  Heart Eyes ама хич не ми се вярва, че Сеит ще реши да се ожени за Мурка, само защото е видял Шура да танцува с Петро  newsm78 Много ще е смешно, ако е само това, да видим ... Те, че ще се разделят е ясно, дали сега или по-късно, на мен, както на Госпожата  Heart Eyes ще ми е интересно да се появи французинът и да обърка плановете на онзи гад Петро  Laughing ненавиждам го, толкова да ми е противен този ... Очаквам серията с огромно нетърпение, добре, че преди това ще си гледам Кузей и Бехлюл , днес програмата е пълна!  newsm44 newsm47
Ми смешно е ми, нали виждаш в каква нелепа посока подкара героите си. ooooh! Тя и в другия си сериал пише смехории, и небивалици. Аз и затова, и не само се отказах отдааааавна да го следя.
Ето и видео от инстаграма й.

http://instagram.com/p/t1vqYLizTz/?modal=true


Да не забравяме, че денем по Нова дават и Мехмет........ Mr. Green Киво превзе бг ефира. Laughing

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 21:51 от Neidjal

# 35
# 36
  • Мнения: 18 653
Едже има много мазна физиономия Tired сигурно другите двама сценаристи пишат Grinning
Според мен снимките на Киво и Башак са от Турция newsm78
Анкета за красива турска актриса, аз си гласувах за нашата красавица(Берен) Wink
http://sonanketler.com/en-guzel-turk-kadin-oyuncu-resimli-anket/

# 37
  • Мнения: 3 371
Поехали ! Приятно гледане, дружки !  Hug

Добре се е подредила Шура !  Laughing

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 22:37 от gospojata

# 38
  • Мнения: 21 201
Какво изпуснах, newsm78 че от задачи изтървах началото?!
Хванах оттам откъдето Шура беше с шише в ръка.

# 39
  • Мнения: 445
И аз сега сядам  Tired

# 40
  • Мнения: 21 201
Много ми е мъчно за Джелил и Гюзиде но пък от друга страна, и Ахя ми е симпатичен.
Много са му засукали мустаците на Сеит. Laughing

# 41
  • Мнения: 3 371
Какво изпуснах, newsm78 че от задачи изтървах началото?!
Хванах оттам откъдето Шура беше с шише в ръка.

На празненството в къщата дойде Били и ги изкараха всички навън, за да ги обискират. Търсят убиеца на полковника и Сеит пак нещо се яде с Били.
А преди това с говориха с онзи / забравих му името/ за Мюрвет и доколкото схванах, Сеит учтиво му отказа да го жени .

# 42
  • Мнения: 21 201
Госпожата.  love001
Много свежа и закачлива мелодия пускат когато дават в кадър Мюрвет.

# 43
  • Мнения: 445
Курт и Джелил щели да доставят оръжието на адреса

Петро щял да прави чорба на Шура  ooooh! да изтрезнее

# 44
  • Мнения: 3 371
Сеит май предложи те с Джелил да отидат и да потърсят оръжието.

Ама много сладка пияничка е Шура !  Laughing

На Сеит мустаците като на ахиевски читак засукани !
Айде, напи и водата !  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт