Някоя мама живяла в Алжир?

  • 3 154
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris, France
  • Мнения: 14 040
Здравей,

хубаво, че сте се отказали. Много е опасно. Алжир си е в гражданска война. Абе вие телевизия не гледате ли, бе? Аз се потрисам, че западна компания праща хора със семействата си там. имаме много познати, които работят там, защото става дума за огромни пари, но жените и децата им са си тук, защото на фирмата не и се поема отговорност за тях. Иначе мъжете си идват всяка седмица и са добре платени. Французите обикновено наемат за работа там мъже от арабски произход, та поне да не им прерязват гърлата на улицата само заради външния им вид. Алжир сега е много западнал и мирише на разруха. Хората са изнервени, обезверени и повечето живеят на ръба на бедност. Иначе е много интересна страна и в момента е доста по-евтино от Тунис и Мароко. Искам да отида само да си понакупя златни и сребърни бижута в Кабилски стил и да си хапна сладкиши с бадем. Тропически болести там почти няма, но трябва да се внимава с амебните зарази, защото отърване няма цял живот! чешмяната Вода не е питейна.



Момичета благодаря ви за инфото. Е аз отказах да ходя там с дребния, т.е. и таткото не отива.
Оттук нататък е предупреден да си търси работа основно в Европа - по спокоино и на мен да ми е близичко да си ходя до БГ.

Честит 3-ти Март на всички!

# 16
  • Мнения: 1 049
Леле момичета косата ми настръхна моя мъж каза че служебно ще ходи в Алжир за една седмица 6 човека са по Великден  Praynig
Неможе да откаже с тях пътува и собственика на фирмата Praynig

# 17
  • Мнения: 1 110
Моят мъж все пак се нави да ходи, а ние с малкия си доидохме на ваканция в България Laughing
Тои за сега е доволен и каза че е много по-добре отколкото сме си мислели.
Така 4е заи4енце не се притесняваи.

# 18
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Вчера гледах по новините (в Бг), че има търсене за назначения на български лекари в Алжир със заплащане 1500 $ месечно #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт