Най-после да си купя свестни препарати за чистене-8

  • 95 846
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 341
Влизам в новата тема с една чанта покупки от LIDI:
препарат за фурната - имам го и ми харесва;
препарат за банята - дано ми хареса;
таблетки за WC;
кърпички за WC- трима мъже са в къщи;
ароматизатор за миялна
От всичко по няколко броя  Laughing
Сега видях, че има въпрос за препарата за тоалетна, но не съм го ползвала.

Мисля и аз да ходя до Лидл за препарати.
Харесала съм една кутия с препарат и гъба. Някой ползвал ли е, отзиви?
Също препарат за поддържане на кожа...

# 16
  • Мнения: 7 055
Наистина пяната за почистване на тоалетни не е нищо особено, ползвам я за втори път, първият път я купувах от Германия преди години и бях забравила, че не е нищо особено. Кърпичките за тоалетна също не са лоши, но същата работа върши и влажната тоалетна хартия.
А как е перилният препарат, XXL с аромат на лимон, някой пробва ли го вече?

# 17
  • София
  • Мнения: 841
Мисля и аз да ходя до Лидл за препарати.
Харесала съм една кутия с препарат и гъба. Някой ползвал ли е, отзиви?
Купух си кутийката с гъба, но съм я ползвала само за сребро ( то и затова я купих). Дъщеря ми има сребърни синджирчета с разни висулки, но много бързо почерняват. С какво ли не ги търкахме - сода, паста за зъби и т.н.....голяма мъка. Днес ги тръкнахме с гъбата и препарата и грейнаха за секунда, като нови са. Ще видим колко ще издържат! Ама, цяла кутия имаме, става лесно и бързо! На друга повърхност още не съм го тествала препарата!

# 18
  • Мнения: 2 746
Много ви моля за съвет как да отстраня петно от вълнена блуза. Прилича на петно от лютеница. Vanish не помага.

# 19
  • Мнения: 5 207
С този сапун,
Скрит текст:
който за разлика от Вениш, е безопасно да се ползва за вълна.

# 20
  • Мнения: X
Този сапун къде може да се намери!? Поне аз не съм го виждала.

# 21
  • Мнения: 1 355
да не е просто запис ,ще кажа ,че си купих препарата за керамичните плотове Фрош и не съм доволна.
Ако си купила лилавия фрош, няма причина да не си доволна.  newsm78 Аз го купувам от две-три години редовно, но от Германия.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Този сапун къде може да се намери!? Поне аз не съм го виждала.
Има го в Елитис.

# 23
  • Мнения: 5 207
Тя откъдето е няма Елитис, но по аптеките може би ще може да се намери.

# 24
  • Мнения: 1 831
да не е просто запис ,ще кажа ,че си купих препарата за керамичните плотове Фрош и не съм доволна.
Ако си купила лилавия фрош, няма причина да не си доволна.  newsm78 Аз го купувам от две-три години редовно, но от Германия.
не зелен е ... еее ама от Германия качеството има разлика о земята до небето ...а и не ми е мръсен плота.Просто има една линия кръг ,където се е отбелязало тенджарата ,където е стояла и не се маха.Не е да кажеш да има супер мазнини и да не действа.За това и се чудя. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 29 341
Мисля и аз да ходя до Лидл за препарати.
Харесала съм една кутия с препарат и гъба. Някой ползвал ли е, отзиви?
Купух си кутийката с гъба, но съм я ползвала само за сребро ( то и затова я купих). Дъщеря ми има сребърни синджирчета с разни висулки, но много бързо почерняват. С какво ли не ги търкахме - сода, паста за зъби и т.н.....голяма мъка. Днес ги тръкнахме с гъбата и препарата и грейнаха за секунда, като нови са. Ще видим колко ще издържат! Ама, цяла кутия имаме, става лесно и бързо! На друга повърхност още не съм го тествала препарата!

Много благодаря за мнението. А на кутията пише ли за какви повърхности е? Нещо подобно на CIF ли е?

# 26
  • София
  • Мнения: 3 845
Мисля и аз да ходя до Лидл за препарати.
Харесала съм една кутия с препарат и гъба. Някой ползвал ли е, отзиви?
Купух си кутийката с гъба, но съм я ползвала само за сребро ( то и затова я купих). Дъщеря ми има сребърни синджирчета с разни висулки, но много бързо почерняват. С какво ли не ги търкахме - сода, паста за зъби и т.н.....голяма мъка. Днес ги тръкнахме с гъбата и препарата и грейнаха за секунда, като нови са. Ще видим колко ще издържат! Ама, цяла кутия имаме, става лесно и бързо! На друга повърхност още не съм го тествала препарата!

Кой е този препарат?

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 3 845

Благодаря!
Единственият препарат, който гледах в магазина и се чудех за какво се използва. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 841
Мисля и аз да ходя до Лидл за препарати.
Харесала съм една кутия с препарат и гъба. Някой ползвал ли е, отзиви?
Купух си кутийката с гъба, но съм я ползвала само за сребро ( то и затова я купих). Дъщеря ми има сребърни синджирчета с разни висулки, но много бързо почерняват. С какво ли не ги търкахме - сода, паста за зъби и т.н.....голяма мъка. Днес ги тръкнахме с гъбата и препарата и грейнаха за секунда, като нови са. Ще видим колко ще издържат! Ама, цяла кутия имаме, става лесно и бързо! На друга повърхност още не съм го тествала препарата!
Много благодаря за мнението. А на кутията пише ли за какви повърхности е? Нещо подобно на CIF ли е?
Natali, на кутията пише: Био паста за почистване: отстранява варовик, замърсявания и мазнини; почиства, полира и консервира благородни стомани, хром, злато, сребро, пластмаса и плочки. Това е!Гъбата е вътре в самата кутия! Ако тръгнеш да си я купуваш, провери дали гъбата ти е вътре! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт