Отговори
  • Мнения: 517
Момичета, знаете ли какви физически упражнения могат да се правят по време на бременност? Все пак аз си знам още от преди да забременея, че ако не правя упражнения напълнявам.. а сега ще стана сигурно много дебела Sad( Кажете ми

# 1
  • Мнения: 666
 20 мин бягане по -слаботемпо, или ходене с по -ускорено темпо, всички видове упражнения  без разтягане

# 2
  • Мнения: 517
да ама като се замисля всички упражнения дават напрежение на корема. Това не е ли вредно

# 3
  • Мнения: 1 559
С бягането не съм съгласна.Най добре си е повечко разходки,някакъви разтегателни упражнения,без коремно напрягане,и по едно шишенце в ръцете с мин. вода от 500 мл,да си правиш упражнения за ръцете...това е...

# 4
  • Мнения: 1 559
Май се обърках с разтегателните newsm78,не съм сигурна за тях,но нещо като клекове ,и вдигане на краката,напред назад...това го бях видяла в един стар брой на списание ЕВА...-гимнастиката на Ирен Онтева(като беше бременна)

# 5
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
babyfit.com - но май изискваше регистрация първо, не си спомням вече. Има полезни статии.

# 6
  • Мнения: 47 963
знам че една приярелка ходеше на каланетика,като инструктора и казваше кои упражнения да не прави
тичане по скоро не,но ходене,повечето неща без кор.преси,а и в книгите за бременни обикновено пише

# 7
  • Мнения: 5 401
Й О Г А!!!! Това е най-най-най!

# 8
  • Мнения: 1 425
Има фитнес центрове в които има гимнастика за бременни. Във Варна има такава във залата на Тим, има и безплатна гимнастика във АГ болница. Там наблягат на дихателни упражнения.

# 9
  • Мнения: 2 142
В "Красива мама" има един пуснат линк, с упражнения за бременни. На френски са, но аз днес ги правих за първи път и съм доволна  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Ходенето  е най-доброто упражнение за бременните. Бавни и спокойни разходки, никакво бързане  Naughty и като се измориш, спираш да си починеш.
А за напълняването - неизбежно е, а и сега ти е паднало да помързелуваш и да си похапнеш  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 517
Да, но аз за разходки нямам време. Много ми е шибано работното време. Някаква друга идея имате ли..?

# 12
  • Мнения: 1 559
Еми,колко повече идеи искаш???? newsm78...има курсове с гимнастика или с йога за бременни,или някоя книжка от книжарница си купи(не може да няма)с упражнения за вкъщи...

# 13
  • София
  • Мнения: 953
пиши на ddaannii, тя беше тази седмица на гимнастика за бременни, може да ти каже повече!

# 14
  • Мнения: 832
Във фитнес център Младост има гимнастика за бременни, но въпреки нея пак ще напълнееш. Неизбежно е.

Общи условия

Активация на акаунт