Лятото отмина,тук е вече есента,надежда всяка има за мечтаната 2-ра черта - 163

  • 28 924
  • 715
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 888
Глухарче  Hug

Кашмирче, много ти благодаря  Hug А за колко време пристига? Колко е доставката?

Ти с хомо или хетерозиготна мутация си? Ще пиеш ли нещо за разреждане на кръвта?

# 586
  • София
  • Мнения: 5 193
Доставката е 4$, понякога прстига за една седмица, но понягока се бави 2-3.  Peace

А де, не помня, трябва да видя каква ми беше мутацията. Разреждащи АП задълже и фракси по някое време сигурно.

# 587
  • Мнения: 888
Моята е хомозиготна и аз ще пия аспирин протект, но ми казаха без Фракси.

# 588
  • София
  • Мнения: 5 193
Хетерозиготен съм. Какво значи това всъщност? newsm78

# 589
  • Мнения: 888
Хетерозиготен съм. Какво значи това всъщност? newsm78
Ами аз съм скарана с биологията, но генетикът ми обясни, че  лаишки казано при мен грешката се повтаря два пъти в кода.
Скрит текст:
A homozygous mutation is an identical mutation of both the paternal and maternal alleles. A heterozygous mutation is a mutation of only one allele.

По-добре е да си с хетерозиготна. Естествено зависи дали има дрyги мyтации.

# 590
  • Мнения: 3 191
 smile3538 И аз не се усетих за Шушулчето. Thinking

Шушилче - тихичко честито. Леко и безпроблемно до термин Praynig

Добре дошли на новите  Hug кратък престой тук   bouquet

Глухи - не се давай на настинките и грипа. Пий чайчета с лимон и мед. Бременните също могат да дадат някакви бабини илачи   bouquet

Агарче - нямам идея за тия витамини...аз от форума научих за метилираната фолиева киселина и без да съм правила имунология си ги самоназначих  Blush


# 591
  • Мнения: 5 173
Шушулче, тихичко честито и от мен! И понеже имам опит с "не сме правили секс, когато е трябвало - не съм бременна", та да ти кажа, че залагам на още едно женско. Rolling Eyes
Praynig
А, дано.
Между другото, имам позната, която ми каза, че ще забременея до месец-два и ще имаме момиченце (забременяла съм следващият месец от един-единствен хм Shocked, защото тогава Шушул беше в сесия и го оставих намира, уж) и след 2 години - още едно. Като бях бременна в 4-5 месец ми каза, че ще е момиченце и пак го каза това за второто момиченце след 2 години. И познавала при десетина нейни познати Shocked.
Благодаря ви, момичета, макар че от скоро пиша в темата, (чета от по-отдавна), най-искрено ви желая да видите заветните 2 черти, а след 8м да гушкате бебе!!! Hug

# 592
  • Мнения: 6 395
Шушулче  честито мила, да е лека и безпроблемна.  Hug  bouquet

Ивейн никога няма да има братче или сестриче и и го казах  Crossing Arms ама не и пука и вчера и днес не ще да спи, дремна само като бяхме навън и сега вкъщи неще бе  ooooh!

# 593
  • Мнения: 39 558


Ивейн никога няма да има братче или сестриче и и го казах  Crossing Arms

Това пък защо  newsm78
честито на Шушулчето.

# 594
  • Мнения: 888
Сигме, щото не заспива и Прахи и мъжа й не могат да го сътворят  Laughing Поне аз така го разбрах.

# 595
  • София
  • Мнения: 1 227
Честито на Шушулчето, лека и безпроблемна до термин, ти направо си си за преглед скоро. Hug
А защо трябва да спи Ивейн? Покрийте се с едно одеяло и се поборичкайте. Mr. Green
Агарче, и аз щях да ти кажа да питаш Денис, щеше да ти препоръча от Айхерб. Peace
Шоки  Hug

# 596
  • Мнения: 39 558
аха. сега разбрах  Thinking

# 597
  • Мнения: 6 395
имам чувството , че нарочно даже го прави, по принцип спеше и по 2 пъти на ден, сега не ще бе, играе си, гвори си и не спи и не спи/че и зрители иска /....а  вечер ми се доспива преди нея даже  hahaha Мъжът ми одеве се шегува/на мен не ми е вече толкоз смешно/ Ден 7ми, а секса в къщата, още е мираж  Joy

Сега разбирам какво изкуство е да се направят 2 деца с малка разлика, да дойдат опитните да кажат някой трик .

# 598
  • Мнения: 1 490
Браво на Шушулче и Шушул , сега да си пазят малката шушулчица ( въпреки,че на мен ми се струва , че е момче ,ма айде  Wink ) иии лека и успешна бременност , мила!
Добре дошли на новите момичета -пишете без притеснение ,пристрастяващо е  Twisted Evil

# 599
  • Мнения: 5 173
Ивейн никога няма да има братче или сестриче и и го казах  Crossing Arms ама не и пука и вчера и днес не ще да спи, дремна само като бяхме навън и сега вкъщи неще бе  ooooh!
Период е. И аз така говорех, когато една седмица всяка божа нощ заспиваше към един часа Tired (миналата година по това време). Буквално ми идеше да ѝ извия вратленцето, но мина. Стискай зъби и се зареди с търпение. Hug
Сега пък става да изпраща баща си за работа ooooh! (и оня пък като ѝ каже 1578630574837 пъти "чао, тате, чао" да я доразбуди иииии #2gunfire), а лятото се измъквахме към 10:30 от леглото Flutter... ех, че спомени Whistling.

Общи условия

Активация на акаунт