Спирала за мигли - 9 тема

  • 65 043
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 271
Разликата между скъпите и по-евтините спирали е маркетинга, както някой по-назад беше казал.  Peace
И едните и другите ми седят по един и същ начин, дори до сега не съм намерила скъпа спирала която да ми седи по добре от тези на Мейбелин или Макс Фактор.

OnDiNe_, и на мен тази на Буржоа ми идва неравномерна и по принцип гледам да избягвам точно този ефект.


Съгласна съм само донякъде с това, което казваш. Аз също имам спирали от средния клас - като Лореал и Мах Фактор, които ми седят добре, както и такива от високия клас, които не ми допадат. Но високия клас козметика имат по-качествени съставки, в някой спирали има и агенти за стимулиране разтежа на,  например на  Estée Lauder любимата ми спирала Sumptuous Extreme.  Аз лично внимавам какво си слагам по очите. Не за друго, а защото кожата в тази зона е най-лесно наранимата и съответно най-бързо се набръчква. Няма вечно да съм млада, трябва да си подсигуря великолепния вид и за в бъдеще  Joy Joy Joy

# 721
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Ах, тази Sumptuous Extreme  Blush Имам тестер, но ми изглежда по-сух, а четката - огромна  Shocked Все я побутвам  Blush Дано ми хареса  Blush

# 722
  • София
  • Мнения: 3 271
Ах, тази Sumptuous Extreme  Blush Имам тестер, но ми изглежда по-сух, а четката - огромна  Shocked Все я побутвам  Blush Дано ми хареса  Blush

И на мен в един момент ми поизсъхва но след около 4-5 месеца активно ползвне. Много хубаво извива и дори и суха ми прави хубави миглите. Не Ести не съм ползвала Sumptuous Infinite и сега я гледам в enzo с едно червилце промо пакет и мисля да я поръчам.  Как се държи тя, имаш ли впечатления?

# 723
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Тя ми сред фаворитите Simple Smile Много хубаво разделя и подрежда, обгръща всяка мигла, без трупане. Четката е малка и не цапа клепачите. Тази спирала бих купувала многократно  Blush

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Честита Нова Година , пожелавам си една страхотна година!
Спиралата на EL много ми харесва, наистина разделя и издължава. Обаче с една идея повече ми харесва на Живанши Couture Volume .
Преди години съм пробвала съживяване на спирала с тоалетно мляко голяма катастрофа беше. Промени си консистенцията , стана по- светла. И от тогава само с вода.

# 725
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 527
Сега какво - и аз ли Живанши да купувам? Rolling Eyes

Extreme на EL е страхотна спирала, както съм казвала, приключвам мостра от нея. Четката е наистина огромна, но не цапа. Не бих си я купила, защото дава прекалена дължина и обем и по-малко чар. Infinite бих си я купила пак някой ден, просто много обичам да пробвам различни спирали. Peace

# 726
  • Манчестър
  • Мнения: 2 490
http://www.boots.com/en/Lancome-Hypnose-Drama-Mascara-Gift-Set_1498179/

Hypnose Drama-ta на Ланком за 15 лири, доставят директно до БГ...

# 727
  • Мнения: 180
http://www.boots.com/en/Lancome-Hypnose-Drama-Mascara-Gift-Set_1498179/

Hypnose Drama-ta на Ланком за 15 лири, доставят директно до БГ...
Наистина ли този сайт доставя директно до Бг? Колко е доставката?

# 728
  • Мнения: X
Аз най-сетне си намерих спиралаТА и то от някаква неизвестна за мен марка.  Grinning Три дни я носих и много ми харесва. Мислех, че купувам Make Up Store, които вече ги знам, а то било Make Up Studio. Последните виждам, че имат салони в София и Варна, сигурно продават и продукти.
https://www.facebook.com/make.up.studio.sofia
https://www.facebook.com/pages/Make-up-studio-Varna/329050745950?sk=timeline




# 729
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
АА Makeuo- studio , са страхотна марка проф. гримове. Ползвам водоусточивата им спирала и съм много доволна, обаче приключват своята дейност за България, мацката се отказва поради много ангажименти  Cry . Както техни сенки имам , много ги обичам но уви...
А недей бърза да купуваш спиралата на Живанши, на теб може да не ти хареса така както на мен .

# 730
  • Мнения: X
АА Makeuo- studio , са страхотна марка проф. гримове.

Въобще не ги знаех.  Blush Гледах техен стелаж в един магазин, но мислех че е просто малка част от стоката на MakeUp Store, които имат голям магазин. Толкова съм дочела надписа. Наистина съм изненадана от качеството на спиралата и не е на цена като другите хубави марки.

# 731
  • Мнения: 609
Включвам се да ви следя.
От мен - В момента използвам - Dior Addict It-Lash и съм много доволна.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Check Please, дай малко повече информация, какъв ефект постигаш - обем, разделяне, дължина?
И как е ценово спрямо високия клас козметика?

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
http://www.boots.com/en/Lancome-Hypnose-Drama-Mascara-Gift-Set_1498179/

Hypnose Drama-ta на Ланком за 15 лири, доставят директно до БГ...
Наистина ли този сайт доставя директно до Бг? Колко е доставката?
10 паунда..обезмисля се..

# 734
  • Мнения: X
Обем и дължина порядъчни, но не ЛОЛ ефект. При мен и извива. Слепване и топчета - нула, въпреки че опитах и с три пласта, само за да видя какво ще стане. Маха се лесно. Четката е сравнително къса, доста тънка и силиконова. Цена 18 евро, за сравнение тук Пупа Вамп струва към 15, Шанел Волюм 32.

Общи условия

Активация на акаунт