X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 2

  • 30 439
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Добре, че ви следя темите за да съм в течение и аз Grinning
Не ми остава време да гледам много, но се надявам този сезон да е по-силен от предишния и да чуем по-интересни неща.За съжаление невъзможността на почти всички участници да направят свои аранжименти, напаснати според тяхното виждане обаче, е доста ограничаващо обстоятелство за потенциала на всеки, но им желая много късмет Simple Smile

Поздрави на всички от мен Simple Smile
Подготвям разни неща, които за момента са на етап запис, но се надявам скоро да видят бял свят....естествено финансовият и времеви фактор бави процедурата, но и това няма да трае още дълго Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 405
Пламен Миташев добре завърнал се в темата и поздравления за новите начинания.

Пожелавам ти успех -за съжаление остана недооценен миналия сезон, но правилото показва, че успех в кариерата имат не толкова победителите от подони формати , колкото участниците пренебреганти на даден етап. Дано и за теб е така!  Успех и чакаме да ни зарадваш с нови изпълнения.   bouquet



Атти  Hug аз също съм твърдо рок фен - освен Пламен и Таня - рок-гласове, на които трудно намирам аналог в това издание - миналия сезон поддържах и Иван Радулов (макар че той е по-баладичен певец). Тази година все още не съм чула рок-глас, който да ме грабне и отвее.

В някои от момчетата има потенциал - като махнем манекена и  Вениамин - особено първия за нищо не става - но те са при Мария , горките. Сигурно ще пеят Джъстийн Бийбър и Графа до припадък  ooooh!

# 32
  • Мнения: 5 646
В някои от момчетата има потенциал - като махнем манекена и  Вениамин - особено първия за нищо не става - но те са при Мария , горките. Сигурно ще пеят Джъстийн Бийбър и Графа до припадък  ooooh!

Така е, но с ментор като Мария Илиева видяхме какво става... Има да тика манекена и да го пробутва, въпреки че аз изобщо не намирам нищо привлекателно в него, за пеене да не говорим. Вениамин също ми е доста антипатичен, а и доста посредствен като певчески възможности.
Защо нищо не чухме от Кати монахинята? Разбрах, че минава напред, щото била интересна (въпреки, че на мен ми е леко плашеща), ама ми се щеше да я чуя как пее.

# 33
  • София
  • Мнения: 11 755
Тази година има много талантливи участници. Симпатизирам вече на няколко.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 389
Така е, но с ментор като Мария Илиева видяхме какво става... Има да тика манекена и да го пробутва, въпреки че аз изобщо не намирам нищо привлекателно в него, за пеене да не говорим.
Виктор Самсонов-"Манекена" не е ли 25+? В такъв случай Любо му е ментор и Мария няма да го пробутва.

# 35
  • Мнения: 5 646
Виктор Самсонов-"Манекена" не е ли 25+? В такъв случай Любо му е ментор и Мария няма да го пробутва.

Оооо, така ли? Чудесно тогава, дано бързо да се отървем от него и потниците му.

# 36
  • Мнения: 3 502
бТВ си вкараха автогол, като пуснаха "Гласът на България" по едно и също време с Х Фактор. Сравнението между двата формата определено не е в полза на "Гласът...".

# 37
  • Мнения: 320
Виктор Самсонов-"Манекена" не е ли 25+? В такъв случай Любо му е ментор и Мария няма да го пробутва.

Оооо, така ли? Чудесно тогава, дано бързо да се отървем от него и потниците му.

Оооо, да бе, вярно!! Това наистина е чудесна новина  Mr. Green И аз като го видя с тези потници и се потрисам...Сещам се за....пот

# 38
  • Мнения: 11 782
Виктор Самсонов-"Манекена" не е ли 25+? В такъв случай Любо му е ментор и Мария няма да го пробутва.
...и потниците му.
rotfImao rotfImbo
Не се сдържах.

# 39
  • Мнения: 3 405
както прочетох един коментар във Фейса "Мария е видимо доволна от групата си"  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 431
Здравейте и от мен!  Hug

Аз пак да кажа, че 25+ са ми любимци. А както и Любо ми е любим от менторите, съм много доволна.

Момчето с потника Grinning Миналия уикенд се перчеше с потника си в парка до метростанцията на Орлов мост сред децата. Няма да ви обяснявам как ме напуши. Grinning Голям смешник е, а и не пее кой знае как. Ама на, харесват си го.

Врякащите момичета хич не ми допадат, както и други от вас споделиха. Много ме е яд, че вече системно се нарушава правилото за възрастта заради някви гарги. Тая драма с Кристина беше абсолютно ненужна, такава жалка постановка... Иначе има добри сред момичетата, ама и друго наблюдавам извън пеенето - може ли деца на по 15 години да изглеждат на 30?! Потресена съм.  ooooh!

Тази година, уви, действително липсват рок попълнения, което много ме разочарова. Радвам се, че двамата, които най-много отговарят на това описание, са в "моята" група 25+.  Party

System Error  Hug, знаеш, че много си допадаме с постовете си, само не съм съгласна с последното за ГБ. Те са по различно време и може да се гледат и двете предавания. А лично според мен ГБ са едни гърди напред заради менторите. Много повече ми харесват, а и са по-големи професионалисти, според мен. Няма ги тия "уау" реплики за не дотам заслужили изпълнители, няма тъпи изказвания като "най-доброто изпълнение за днес" и другите помпозни изказвания на Заки, няма и гаври както тук с човека с народното пеене. Та според мен и двете предавания си струва да се гледат, има таланти и тук, и там.  Peace

Последна редакция: пт, 10 окт 2014, 13:23 от Sahasrara

# 41
  • Мнения: 11 782
Сега изгледах епизода от снощи. Врякащото 14 годишно девойче с драмата се казва Кристина, не Кристиана. Кристиана е в групите.
Михаил ми харесва (май така се казваше). Хареса ми още на театралните кастинги, когато бяха четирима и пяха песен на... забравих песента, но бяха много забавни.  Mr. Green
От всички отбори ми харесват участниците, които продължиха.
При момичетата има доста добри певици. Като че ли те най-силно ми се открояват сред останалите участници до този момент. Ще видим по-нататък.

В онова другото предаване нямам фаворит.
Скрит текст:
Харесах една девойка с бяла рокля, беше с прическа на кок и плътен глас. Единствено тя. Менторите са на ниво като певци, но по изказ са по-зле и от Марчето в х фактора. Две думи на кръст не могат да вържат. Певците, които се явиха там не са нищо запомнящо се за мен до този момент, освен че пеят вярно повечето. Единствено ми харесва, че не допускат хора, които не могат да пеят и да се подиграват с тях.

# 42
  • Мнения: 6 311
Да се обзаложим, че Мария Илиева ще остане първа без питомци  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 502
Sahasrara, аз много харесвам и двата формата. Слава богу, поне засега не се засичат във времето, надявам се и големите концерти да не са по едно и също време. Но намирам, че тази година кастингът на "Гласът..." е слаб, или поне това, което видях досега, не ми хареса, особено в сравнение с Х Фактор. Много ми се иска да ме опровергаят, защото харесвам журито, харесва ми и това, че не пускат образи като Борислав, които ме е срам да гледам. Сега се опитвам да си спомня някой от "Гласът...", който да ме е впечатлил... Ами не мога да се сетя, с изключение на една дама, който пя "Зайди, зайди..." - запомнила съм я, защото всеки момент очаквах Десислава да скочи ва сцената и да й покаже как "правилно" се пее тази песен Simple Smile. Обаче много се надявам на концертите картинката да е друга, убедена съм, че и там има много талантливи деца. И се извинявам, че малко смесих форматите, все пак темата е за Х Фактор Simple Smile.

# 44
  • Мнения: 2 431
Поправих се с Кристина/Кристиана. Извинете и мен, че намесих ГБ.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт