X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 2

  • 30 432
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 039
Да се обзаложим, че Мария Илиева ще остане първа без питомци  Mr. Green

Не подценявай тинейджърките с телефони. Mr. Green

Все още на малко от участниците помня имената, но се надявам поне до големите концерти да ги понауча. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 18 057
Как им запомнихте имената вече, аз не мога.
По разбираеми причини знам само на Симона  Laughing

Иска ми се да има някой като Иван от предния сезон /от Русе беше мисля, дано не греша името/, страхотно представяше песните си, не само като чисто пеене, направо спектакли  Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 5 658
Миташев, радвам се да те видя отново тук  Peace Точно днес си мислех, че не виждам кой може да забие един здрав Джеймс Хетфийлд този сезон. Може би Жоро Бенчев е в подобна стилистика, но не съм видяла още достатъчно вокална техника от него, смятам, че личните му предпочитания са нещо в посока Пантера и нататък, може би и скандинавски метъл, а това не влиза във формАта (абе няма ли кой да каже на Бенчев, че тук го споменаваме, да вземе да намине?  Grinning )

# 48
  • Мнения: 2 431
Миташев, радвам се да те видя отново тук  Peace Точно днес си мислех, че не виждам кой може да забие един здрав Джеймс Хетфийлд този сезон. Може би Жоро Бенчев е в подобна стилистика, но не съм видяла още достатъчно вокална техника от него, смятам, че личните му предпочитания са нещо в посока Пантера и нататък, може би и скандинавски метъл, а това не влиза във формАта (абе няма ли кой да каже на Бенчев, че тук го споменаваме, да вземе да наминеGrinning )

 newsm10 Няма да е лошо. Simple Smile И на мен в него ми е надеждата за рок, както и в Атанас, който ми е изключително симпатичен, супер мил и позитивен човек. Simple Smile

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 239
Ето сега вече ще започне интересното. Ще видим дали са направили правилния избор.

# 50
  • Мнения: X
Да се обзаложим, че Мария Илиева ще остане първа без питомци  Mr. Green

+1

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Много са ми скучни участниците този сезон. Поне засега няма някой, на когото искрено да симпатизирам, да го харесвам и визуално, и като певчески качества...

# 52
  • Мнения: X
Много са ми скучни участниците този сезон. Поне засега няма някой, на когото искрено да симпатизирам, да го харесвам и визуално, и като певчески качества...

 Peace

# 53
  • Мнения: 4 696
Да се обзаложим, че Мария Илиева ще остане първа без питомци  Mr. Green

+1
И аз мисля така! Имам чувството, че въобще не й се занимава с участниците. Кой каквото направи!

# 54
  • Мнения: 193
Да се обзаложим, че Мария Илиева ще остане първа без питомци  Mr. Green

+1


+1

# 55
  • Мнения: 267
Да се обзаложим, че Мария Илиева ще остане първа без питомци  Mr. Green

+1


+1

Ааа никакви такива да ги нямаме  Laughing, моят фаворит е там и даже бих се обзаложила, че той ще спечели (дори вече го направих) Wink

Пламен Миташев, много ми е приятно да те видя тук, ти ми беше любимец миналия сезон. Очаквам с нетърпение да видя с какво ще ни изненадаш Simple Smile

Иначе и аз харесвам Жоро Бенчев, много ме изкефи на първия кастинг, страшно му се получи, но и аз като вас не смятам, че ще стигне много напред. Харесва ми и Анелия, има странотен рок глас, пък и ми е доста симпатична.
Тази девойка Кристина също ми допадна, много е талантлива, но ми идва маалко в повече. Иначе останалите не се сещам много дори кои бяха.

# 56
  • Мнения: 193
Зарадвах се че малкото момиче, което пя "Je t'aime" отпадна. Пак имаше сълзи и сополи.
Все още е дете и психиката й не е достатъчно силна за Х фактор. Надявам се след някоя и друга година да я гледаме отново  Sunglasses

Като цяло прекалено много "деца" тази година. По строг контрол трябва да има.  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 4 740
Това че има малки деца е странно тъй като Саня сама каза, че с непълнолетни е по-трудно - не могат ей така да излизат в чужбина, има места където няма да могат да правят участия. Как примерно едно 15 годишно ще ходи на участие в клуб, което участие да почва в 00:00 примерно?

# 58
  • Мнения: 2 431
Зарадвах се че малкото момиче, което пя "Je t'aime" отпадна. Пак имаше сълзи и сополи.
Все още е дете и психиката й не е достатъчно силна за Х фактор. Надявам се след някоя и друга година да я гледаме отново  Sunglasses

Като цяло прекалено много "деца" тази година. По строг контрол трябва да има.  Crossing Arms

Точно това имах предвид в предната си публикация. Като ще избират толкова малки по възраст изпълнители, да махнат поне възрастовата границата, която сами са си сложили. Трети сезон подред се драматизира по тоя повод, просто стават смешни вече.  Naughty

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
За какво изобщо ги допускат до кастинг?! Чаааак пък толкова добри певци не са...

Общи условия

Активация на акаунт