Есенната тема на ЯНУАРЧЕТА 2011 (54)

  • 54 267
  • 745
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 455
Люба, Буби  Hug все още там няма ток, но днес баща ми се обади, че е добре. Не му е била паднала батерията на телефона, а е имало проблем с   клетките на мобилните оператори.

И аз тези дни започнах да мисля за Коледа. Но не съм измислила подаръци. И аз обожавам този празник.

Буби, дано да не се разболееш. Пий винамини, яж мед, и пий чай от джинджифил.

Нощни, дай отчет как сте всички?

# 166
  • Мнения: 186
lyuba84, може и да е по-бебешка, но Кали веднага ще я разглоби и ще започне да си играе с трактора и вагоните, обожава да си играе с колички. А и за градината ми се струва добър подарък. Иначе съм и харесала една от куклите на Monster High.

# 167
  • Мнения: 1 687
ох, аз имам пак драма с подаръка на Дара за коледа. за миналата коледа й подарихме палатка, обаче понеже там, където беше разпъната трябваше да седи леглото на Нико преди няколко месеца я прибрахме и сега като питаме Дара какво иска за коледа тя казва "палатка, защото моята се загуби". и всеки път като го каже и сърцето ми се къса Sad а и не мога да я убедя, че иска нещо друго...все още.

# 168
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елч, май не е лоша идея да й я дадеш ако имаш къде да я разпънеш, инато си е детето ти

# 169
  • Мнения: 455
Елч, не може ли да я разпъвате на друго място само докато играе с нея, и после да я прибирате? Ние правим така с палатката на Сами, макар да ми  е досадно да я разпъвам и прибирам. Но той не я иска толкова често.
Децата са си деца - имат си любими неща.

# 170
  • Мнения: 496
Еми, радвам се, че баща ти е добре.  Hug

Зоринка иска кукла Рапунцел за Коледа. Вече съм се задействала. Но на Митето изобщо не ми идва на ум...  newsm78

# 171
  • Мнения: 68
 Рая иска "пинк" подарък  newsm78, поръчах й конструктор с Hello Kitty, едно Lego Duplo и една къщичка за кукли, но това ще са й всичките подаръци, включително и от роднините.

# 172
  • Мнения: 369
За подаръците, аз още вчера им го купих и го сглобихме заедно. Купих им голям комплекс писти и коли, асаньор, автомивка и гаражи. 34 евро ми излезе. На самият празник ще им подаря по един любим герой от филмче, на Калин Диего, на Мишко Маша. И това е хохоххо.  santa2 santa2 santa2

# 173
  • Мнения: 488
Мисля конструктор. Има два, но са разпилени по баби и дядовци и дефакто вкъщи няма. За другите нямам измислени подаръци.

# 174
  • Мнения: 251
Здравейте момичета!

От няколко дни ми се иска да се включа, но все не остава време...

Да се похваля, че вече съм мама на бебе Сиана, която се роди 2900кг и 47см. на 20.10.
веселбата е пълна вкъщи, Марти е с гнойна ангина, Ивайла не е на дг, защото решихме да я позадържим малко и така... не ми остава време да им обърна внимание на големите, но предполагам като си регулираме режима със Сиана, нещата ще се променят. Иначе тя е кротка, има си своите периоди на бодърстване, но е много по-спокойна от Ивайла, която беше чудо и още е. искаше ми да напиша още неща, но нещо имам чувството че не мога да мисля добре тези дни  Simple Smile

# 175
  • София
  • Мнения: 415
Ей, адис, честитоооо! Да ви е жива и здрава Сиана, страхотно име сте избрали!!!
Представям си, колко е весело във вас!:))) Баткото бързо да се оправя, за да помага за бебка!:))
Децата как приеха бебето?

# 176
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Адис, честито момиченце, нека е здрава и щастлива

Лия също е с Т тези дни и се гледат с баща си. На мен ми остаеват 2 дни и всеки изминал ден съм все по-щастлива

# 177
  • Мнения: 748
Адис, честито! Да е жива и здрава и много да ви радва   bouquet

# 178
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Еми, баща ти как е?

# 179
  • София
  • Мнения: 311
Адис, честито! Много да ви радва бебка!

Общи условия

Активация на акаунт