Есенната тема на ЯНУАРЧЕТА 2011 (54)

  • 54 218
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 311
Зая, дано не е това диагнозата! Стискам ви палци!
ral_r, нашата кака е водолей - голям инат е. Ако сама не реши нещо, никой не може да я накара. Иначе е царица на всякакви истерии - и от радост и от мъка. Вечна борба да е център на вниманието. Вкъщи останалите (дева и двама козирози) я гледаме странно. От самото им раждане водолеят и козирогът бяха и са напълно разллични - тоест не бъркаш във възпитанието, те са си така:) Но гледам да не я строявам непрекъснато, защото свекърва ми ми се е жалвала, колко зле се е чувствала, докато е растяла с майка и баща деви и брат козирог, а тя огнена зодия. Все била неразбрана и т.н.
Да оздравяват болните!
Фея, добре че се е разминала голямата беля!

# 706
  • София
  • Мнения: 415
Зайке, силно стиснати палци и от мен! Моля се да не се окаже това! Много цун!

Фея, много се измъчи и ти... Нямат ли край тия болести!

Тази седмица децата бяха добре, пу-пу. Ваксината пак я отложихме за следващата седмица, заради температурата. Но пък снощи мен здраво ме разтресе и вдигнах 38 градуса. Ужас ви казвам. А и гадничкото е, че ставам доста пъти да кърмя Алекс, та болна и не доспала е още по-лошо. Днес съм мноооого по-добре, нямам температура, само ме преболва гърло. Надявам се утре да съм кукуряк!

# 707
  • Мнения: 1 687
водолеите не са известни с инат, а с нетрадиционност. затова и малко зодии се разбират с тях, защото те обикновено искат да са различни и са различни в повечето случаи. просто човек трябва да ги приеме.

какче, взимай мерки, че аз от петък съм се тръшнала и е голям зор. разхождам се из нас с една маска. то не стига, че носът ми е запушен и едва дишам, ами и тая маска...

# 708
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мм е водолей и е изключителен инат, ама изключителен.
Днес Лия става на4г. Толкова бързо излетяха, а тя вече си прилича на момиченце, баща й отказва да приеме, че не е бебе.
Аз й пожелавам най-голямото щастие на земята, упорита и умна, като до днес. Обичам те, слънчице :* Мама

# 709
  • Мнения: 251
мамо зайке, надявам се резултатите да са добри и да не се окаже това  Hug

емили, според мен най-важното е детето да учи това, което го привлича, пък после е въпрос на късмет дали ще се реализира в тази област. това важи за всяка специалност. доста хора с тази специалност, работят за себе си и са добре финансово.  Hug

зъби, на Ивайла продължавам да мия аз, защото смятам че добрата хигиена е предпоставка за здрави зъби, а пък тя колкото и да търка, не може да ги измие добре, особено назад. Проверявам ги и аз за оцветяване.

рал, Ивайла по принцип предпочита да общува с по-големи деца и определено избягва децата на нейната възраст, но си има едно приятелче, колкото нея, водолейче, с което са голяма комбина и много се търсят. Правят си тихомълком белите и все са в някаква издънка  Simple Smileи двамата не чуват какво им се говори. Аз с нея установих, че само с мнооого приказки стават нещата, ако изобщо стават  Simple Smile, при нея забележките и по-строгия тон или наказания, не вървят много, тя реагира огледално.

бързо оздравяване на болничките  Hug

# 710
  • Мнения: 496
Честит рожден ден на Лия! Да е жива и здрава й пожелавам! Да расте щастливо дете и да носи усмивки и радост на всички около себе си! Люба, честит празник и на теб!   bouquet

# 711
  • Мнения: 496
По въпроса за ината мисля, че е относително и едва ли има точно конкретна зависимост от зодията. Елч да каже, че тя по ги знае.  Peace
Само да дам за пример - според зодиите би трябвало Зори да е по-голям инат от Миташки, защото тя е козирог, а той стрелец. Е да, ама не. Тя е по-мека и отстъпчива, докато той е уникален инат. Не може човек да го пречупи никак реши ли си нещо. Не знам по-нататък как ще е, защото все още е малък и може да е свързано и с проблемната 2-годишна възраст, но засега това е положението.  Whistling

Какче, за гърлото си направи компреса с извара. На мен ми върши чудеса!  Peace

Ние сме по-добре вече, има светлина в тунела.

Емили, как сте?

Зая, пиши, че сме в напрежение!   Praynig

# 712
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен  Hug аз леко се позагубих ,ходих до Англия за четири дена за едни документи.После къщата беше на горе с краката  ooooh! и не остана време за разписване
От днес съм на работа,бях отпуск една седмица,а имам чувството,че година ме е нямало  Embarassed

Честит рожден ден на всички които пропуснах,да са живи,здрави и многооо щастливи!  Hug

Честит рожден ден на сладката Лия,много здраве и усмивки и желая! Hug Heart Eyes

Фея да минават тези болести и да не ви повтарят повече  Praynig Hug

Зая
стискам палци мила,дано е фалшива тревога  Praynig Hug

Моя баща е Водолей и не бих казала,че е инат,по скоро е човек на правдата,на точната дума,почти винаги е прав и отстоява своето

# 713
  • София
  • Мнения: 598
ЧРД на Лия! Безгрижно детство.и много здраве й желая!

И моите наблюдения от Водолеите са, че трудно търпят критика и са докачливи, обичат да е на тяхното.

Моето дете като Ивайла на Адис все към много по-големи го влече. На рождения си ден сама избра гостенчетата и покани деца между втори и пети клас. Странното е, че някак успяват да се забавляват заедно въпреки голямата разлика.
Нашият РД беше при баба й, понеже мен ме прибраха в болница за задържане, както и се очакваше. Но засега, да чукна на дърво, бебоците се държат прилично:)

Хубава седмица на всички и още веднъж стиснати палчета за Мишко!!!

# 714
  • София
  • Мнения: 415
Честит рожден ден на принцеса Лия! Желая й много здраве, весели игри и всичко да постига с лекота!:*

Аз съм вече много по-добре, гърлото го усещам съвсем леко да дращи, пия витамин Ц и парацетамол. Дано минава и замиава!

Бързо оздравяване на всички болнички!

# 715
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на Лия! Много радост и да е винаги обичана.

И нашето водолейче е същото като Мишето на мрм, винаги иска да е в центъра. Не се бях замисляла, че може да е от зодията. Но аз съм доволна, че е водолей, защото съпруг и майка козирози са ми достатъчни  Simple Smile

# 716
  • Мнения: 251
Да е жива и здрава Лия, много усмивки и късмет й желая!

# 717
  • Мнения: 455
Честит Рожден Ден на Лия!  Heart EyesДа е здрава, щастлива, упорита и с много късмет! Весело и безгрижно детство!
Люба,  Hug честит празник! Hug
По-късно ще пиша пак, че днес е  #2gunfire на работа.

# 718
  • Мнения: 455
Тути пиши за Англия...разкажи повече

Последна редакция: пн, 19 яну 2015, 15:08 от Emilly1212

# 719
  • Мнения: 369
Честит рожден ден на Лия!  Hug Hug
Мацки много благодаря за стиснатите палчета! Днес захарта му беше много под нормата, хипогликемия. Довечера сме пак на контрола на урината и захарта. Мишко е мега вкиснат от постоянните боцкания  Sad

Общи условия

Активация на акаунт