Искам да кажа ... (5)

  • 33 708
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 735
Искам да кажа, че бях на преглед при кардиолог и съм щастлива, че съм здрава  Grinning

Джулке, да ти е жива и здрава племенницата, знам, че много я обичате с мъжа ти  Grinning

Сега няма да готвя, отиване на вечеря у свеки, трам та рааам   Party

# 16
  • Мнения: 3 868
И аз се радвам, че най - накрая е петък. Обаче днес явно пак няма да ни дадат заплатите. Чакаме вече една седмица. Имам чувството, че ни се подиграват умишлено. Не стига това, ами когато дойде време за заплати и шефката започва да вика за щяло и нещяло. Днес сутринта я гледах невярващо за нещото, за което ми се развика. За малко да я питам дали се чува, ама се отказах. Мина ми.

# 17
  • София
  • Мнения: 17 375
Сега заради Тонка ще ходя след работа да купя червено вино за довечера  Laughing
Ами така де, ма'а му стара, петък е  Wine Glass

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 954
При нас яко шушляци по всички магазини  Crossing Arms
Спортни дрехи не нося. Още от ученичка. Имам точно едно ски яке, което носи големия ми син (най-вече). И маратонки нямам, и никога не съм имала. Миналото лято за сефте си купих бели гуменки.
И долнище, тип анцуг също нямам....недоумявам как едно такова нещо може да струва 50 лв (примерно).

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джулке, да ти е жива и здрава племенницата, знам, че много я обичате с мъжа ти  Grinning

Мерси. То как да не го обичаш това съкровище. На мъжа ми пък мед му капе на сърцето, като я види и като заговори за нея. Не искам да знам ако има дъщеря в утрешния ден какво лигавене ще падне.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 126
Вашия офис да търси случайно нови служители  Laughing
Не, но и на готини клиенти/ки няма да откажем чаша вино.  Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Вашия офис да търси случайно нови служители  Laughing
Не, но и на готини клиенти/ки няма да откажем чаша вино.  Wink

Ясно. Какво продавате, че да си купя и да се напия подобаващо.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Ау, как мразя крещящи шефове Close Според мен колкото по-високо си в йерархията, толкова по-културно трябва да се държиш с хората, позицията го изисква. Когато бях шеф, най-много внимавах да не повиша тон на хората от екипа си. На външни се е случвало някой път лееекинко да истерясам, но на моите - не Naughty
Ех, вино...Айде, от мен да мине, довечера и аз ще пия една чаша с вас...Едвам ме навихте! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 11 725
При нас яко шушляци по всички магазини  Crossing Arms
Спортни дрехи не нося. Още от ученичка. Имам точно едно ски яке, което носи големия ми син (най-вече). И маратонки нямам, и никога не съм имала. Миналото лято за сефте си купих бели гуменки.
И долнище, тип анцуг също нямам....недоумявам как едно такова нещо може да струва 50 лв (примерно).

Говори ми. Даже, като ученичка си изкарах бележка, че не мога да посещавам часовете по физическо заради гадното изискване за облеклото.
Макар че, изглеждах супер по черни шорти и бяла тениска  bowuu

# 24
  • София
  • Мнения: 5 606
Започна да ме боли гърлото.  Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, к'во им е пък на спортните дрехи Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 23 126
Ясно. Какво продавате, че да си купя и да се напия подобаващо.
Продаваме разни неща.  Mr. Green От учебници до видеонаблюдение, нааай-общо казано. Само че аз учебниците ги правя, а не ги продавам. Ще те представя като виден автор, и пак ще пийнем винце.  Wink

# 27
  • Мнения: 4 892
Искам да кажа - ама много натоварено ми беше до сега, а ме чакат още куп неща до довечера.
Ходих и до работата, обядвах с една колежка-приятлека и то като иде човек и няма начин да не си каже с всеки срещнал го колега по нещо и времето отлетя и не стигна. Много ми беше приятно, чак ми се довръща на работа, но ми мина, де.
Искам да кажа, че на финала си побъбрих пред дома и със сладкодумен приятел, голям кеф.

Довечера съм на сбирка на родителския актив в училище, извънредна, обади ми се класната. Има някакъв проблем. Каза ми - намери и още някой устат  Crazy  Така де.

# 28
  • sofia
  • Мнения: 8 954
Е, к'во им е пък на спортните дрехи Rolling Eyes
Нищо, просто не ми харесват. Но децата компенсират - все са с такива, мразят панталони с копчета и ципове, всичко да е на ластик и обувките с лепки Laughing

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ясно. Какво продавате, че да си купя и да се напия подобаващо.
Продаваме разни неща.  Mr. Green От учебници до видеонаблюдение, нааай-общо казано. Само че аз учебниците ги правя, а не ги продавам. Ще те представя като виден автор, и пак ще пийнем винце.  Wink

Ами добре. Само трябва да измислим какво ще списвам за пред шефа.

Общи условия

Активация на акаунт