Искам да кажа ... (69)

  • 54 033
  • 763
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Отново заваля сняг, някъде дъжд. Очаква се студ.
Какво предпочитате да правите в зимните почивни дни?

Когато готвите нещо,
не забравяйте да пратите
линк към рецептата на Лале в дъжда за тук:
Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

Предишните теми:

# 1
  • Мнения: 14 348
Лиляна, мерси за темата.

В дни като този обичам да съм пред камината с книга в ръка и котка в краката. Ще ми се утре да не съм на работа.

# 2
  • Мнения: 9 574
Много обичам сняг,ако е меко времето ми харесва да се разхождам навън,ако е прекалено студено мързелувам вкъщи на топличко Simple Smile Ванини,разкошни деца,красиви като картинки! Да са ти много здрави и послушни! Hug

# 3
  • Мнения: 3 867
Благодаря ви много за милите думи  Hug

# 4
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Лиляна, много хубава "шапка" на темата!Благодаря ти за труда. bouquet

Леле, Ванини, как ме зарадва! Изобщо не беше към теб адресирано това за "стискането", беше си шега. Помислих, че си се улисала покрай децата, знаем, че не е лесно да се гледат близнаци.
Обаче какви близнациииии! Стра-хот-ни са! Красиви, спокойни, лъчезарни! Браво! Ах, да мога да литна до Бургас и да ги нагушкам едно хубавичко!

Да ви кажа, много ми липсва и бебето на Белла. Къде изчезна таз жена? Зариби ни тук с онова слънчице и после ни заряза. Чувствам се като прелъстена и изоставена Joy. А него нали заедно го раждахме Joy, чувствам се свързана и искам да го гледам как расте този малък апостол Joy

Мойто малко Майско цветенце (вече на година и 7 м.) е във фаза "не ме пипай" Joy Бори се за независимост - не дава да й се помага за нищо, всичко сама иска да прави. Което е добре, стига да не са мокрещи нещата - тогава става мазало. Вчера  искаше сама да се качва и да слиза от пластмасова лека табуретка - напрежението в мен беше 220 волта най-малко - от страх да не се прекатури - хем съм на половин ръка разстояние и я пазя като баскетболист. Joy Обаче каква усмивка има - стапя всичко и всички. Аз направо се размазвам като петно на под.

Жармен, чудех се какво ме смущава в хлапето от клипа...Пуснах си го втори път и разбрах - някак е неестествено това малко дете да пресъздава чувства и мисли, до които могат да стигнат само възрастни хора. Горе-долу същото усещане имам като гледам малко момиченце да изпълнява онази страстна любовна песен на Лара Фабиан.
Това не е критика, нали разбираш? Нито за това, че си пуснала клипа, нито за детето.
Усещане е просто.

# 5
  • Мнения: X
Такова време е идеално за четене, гледане на филми или просто приятни разговори на топло у дома.
Нямаме камина, но много харесвам. Придава неповторим уют на всеки дом.

Направих си горещ шоколад. Не бях пила скоро и много ми се услади.

# 6
  • Мнения: 6 395
хохохо, мъжото е взел изпита и е доволен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ще му спретна сега едно чиййзкейкче  Laughing Laughing Laughing

Тонка честит имен ден и на теб  bouquet bouquet bouquet

Нас продължава да ни мързи с детето, търкаля се на килима с един самолет......,малко ме притеснява да не тръгне пак да се разболява  ooooh! ooooh! ooooh! Майка идва тази седмица, та съм по-спокойна, ама все пак...аман от болести  ooooh! ooooh!

# 7
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 879
Да се запиша в новата тема. Неделята по правило при нас е мързелив ден, а събота - за разходки, пазаруване, обикаляне.
Ако трябва да съм честна - лично за мен всеки ден е почивен ден  Embarassed.

Честито на всички, които празнуват днес, независимо от повода!

Ванини, разкошни Алина и Виктор!

# 8
  • Мнения: 2 138
Ванини, изпуснах ги.
Сега разбрах че понеделник и вторник ще са неучебни при нас  Simple Smile

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аууууууу,че хубаво за неучебните дни  newsm78...дали няма шанс и тук така? Whistling

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 487
Изтървах близнаците пак!

И аз като Яна- всеки ден ми е почивен. Не се оплаквам, ама на моменти ми писва яко.

Снегове- мегове, да се разкарват! След 20 дни се прибирам, нито искам да ги виждам, нито да усещам студ! 

# 11
  • Мнения: 2 457
Аз направо да попитам за зимната ваканция кога ще бъде?
Гена, ти не ходиш ли на работа? Simple Smile
А за времето  - аз обичам всички сезони, нека да са четири, да не  пропускаме зимата, тя има своя чар и децата много се радват на снега.
А и не е студено, повтарям.  Simple Smile Ако знаете там от където е родом  моята майка какви зими има, Crazy
Сега погледнах, че имат - 20 градуса в момента. Кеф , а  Grinning

# 12
  • Мнения: 4 569
Чета книжка в това време и се наливам с чай.

# 13
  • Мнения: X
И аз обичам всички сезони, но лятото ми остава любимо. Разбира се, говорим за нормални температури до 30 градуса. Тези дни времето е приятно.
И аз съм от тези, за които всеки ден е почивен, но не се оплаквам. Винаги имам какво да правя и времето ми минава бързо и неусетно.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ваканцията, която предстои, е от 30 януари до 7 февруари.
За съжаление някои състезания и олимпиади са точно в тези дни и така наказват учещите ученици.

Общи условия

Активация на акаунт