Декемврийче сладко във корема се протяга, нетърпение голямо мама вече я наляга!

  • 30 853
  • 797
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 296
Мерси, момичета! Ами, Ади, универсални са, надявам се да не ми стискат нещо. Предполагам се разтягат добре...

# 736
  • Мнения: 11 032
След предишното секцио ползвах нощни превръзки. Нямаше нужда от по-големи, а и бързо минах на нормални. Сега отново съм си приготвила 1 пакет нощни и еднократни подложки за легло, за всеки случай.

# 737
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
моето бебче много ме радва много се протяга в корема ми кефи ме
като видях колко много сте исписали и се досетих веднага че си имаме още едно талисманче,нека се радваме всички на здрави бебоци

# 738
  • Мнения: 1 498
Благодаря за пожеланията. Добре сме всички. Наложи се секцио. Сложиха ми един "памперс'' точно след операцията, една голяма превръзка, след това ползвам нощните дълги. И едни гащи, които не са много секси, но поне не стягат никъде и са удобни Simple Smile

Роди се кило и половина, а трябваше да го извадят, защото нещо не му беше добре в корема. Сега се помпам с една ел.помпа та да дойде млякото. Купих си и кремче за мазане на зърната.

Иначе и ние почти нищо не сме взели, но имаме неща от каката, та не сме закъсали съвсем Simple Smile Иначе малко раничко излезе младежът, ама 2-3 дни почти не го усещах да мърда, отидох на преглед, прегледаха го с ултразвук, мериха му какво му мериха и ми казаха, че след 2 дни го вадят. Преди това ми биха 2 инжекции със стероиди да му узреят по-бързо белите дробчета. Но сме стабилни засега.

Ако усетите бебето да мърда по-малко, не се бавете, а идете на преглед Simple Smile Спасява живот.

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 00:19 от MaxiTan4e

# 739
  • Мнения: 509
Танче, радвам се, че сте добре! Дано да наддаде бързо и да се прибирате живи и здрави вкъщи! Сигурно си била мн притеснена, но важното е сега, че сте добре. Успех! Hug

# 740
  • София
  • Мнения: 1 005
MaxiTan4e, да ви е жив и здрав юнака, бързо да наддава и скоро да ви изпишат и да си се гушкате и гледате в къщи! На теб бързо възстановяване!   bouquet

# 741
  • Мнения: 90
MaxiTan4e - Честит малък мъж! ♡♥♡
Да ти е жив и здрав и съвсем скоро да си го гушкате в къщи  Hug

# 742
  • Варна
  • Мнения: 759
Танче, много полезен съвет за движенията  Hug Стискам палци бързо да ви изписват!
Аз съм си харесала еднократните гащи на Canpol babies, 5 бр. в кутийка, имат размери (M, M/L, L/XL). Надявам се да раждам нормално и ще си взема превръзки за родилки и няколко пакета нормални от органичен памук.

# 743
  • Мнения: 60
Танче, много полезен съвет за движенията  Hug Стискам палци бързо да ви изписват!
Аз съм си харесала еднократните гащи на Canpol babies, 5 бр. в кутийка, имат размери (M, M/L, L/XL). Надявам се да раждам нормално и ще си взема превръзки за родилки и няколко пакета нормални от органичен памук.
Аз си взех такива гащи, поне са на размери. Но за превръзките много се притеснявам, дали ще са достатъчно попивателни нощните или... знаете ли къде продават такива за родилки /не знам колко голяма е разликата/?  newsm78 Изпитвам голям ужас от това кървене...

# 744
  • Мнения: 1 296
Freesia, ето тука има такива. Но ми се виждат огромни....

# 745
  • София
  • Мнения: 8 707
Моите превръзки са на Канпол, на картинката не изглеждат особено дебели. Но пише, че много попиват, а и самата им форма предполага, че по-трудно ще "протека".

# 746
  • София
  • Мнения: 30
Добро утро, дами!
Честито на Танче за малкия мъж! Много здраве и бързо прибиране у дома!
Вчера бях на преглед - девойката лудува, с главата на долу, много ниско и тежи почти 2 кг ( 1970 гр). Шийката на матката ще издържи, само трябва да си пия магнезия редовно, за да не тръгнат предсрочно контракции.
По обсъжданите теми...
За превръзките - при предишното ми раждане използвах такива за родилки. Удобни и меки са и попиват добре. Аз по принцип не използвам превръзки, а тампони и си бях взела по препоръка на приятелка някакви хубави, нощни, копринени...Е няма такова неприятно усещане. Направо ми изшкуркаха точно тези части, които в този момент са болезнени и разранени. После известно време използвах най-обикновени памучни, без крилца на  Паломита, които също са мекички и струват около лев. Аз обаче не съм обичайния случай, защото постоянно нося прашки, които са ми супер удобни, а с всички останали вариации на бельо не се чувствам комфортно. За съжаление сега имах проблем с хемороиди за около 2 седмици и съм преминала временно на боксерки.
За еднократното бельо - предишния път си купих, моя размер. В болницата ги отворих - бяха ми изключително неудобни, стягаха и ги изхвърлих. Съвета ми е, да си купувате по-голям размер и за всеки случай да си носите собственото бельо, за предпочитане в черно.

# 747
  • Мнения: 614
Браво на всички с хубави новини от прегледите!

Към превръзките само да допълня, че е много удобно да имате и лигнин - особено 1-2 ден е много полезно да имате насгънат по-дебел лигнин (то и в болниците дават, но аз си бях подготвила допълнително от беличкия). Много е удобен Peace

# 748
  • София
  • Мнения: 8 707
Лигнина присъства даже в някои списъци на болници. Казвали са ми, че лекарите предпочитали, докато си в болницата да си слагаш лигнин, а не превръзки.
Предполагам искат да си носиш, не защото няма да тк дадат, а да си имаш в теб за някоя кризистна ситуациа, а не да ги чакаш тях.

# 749
  • Мнения: 1 604
Танче, здраве и бързо укрепвяне ви желая. Дано скоро сте си вкъщи.  bouquet
Момичета, извинявам се, че ви връщам на вече на няколко пъти предъвквана тема, ама вие масово на такъв матрак ли се спряхте:
http://www.bebelandia.bg/product/23094/bertoni-lorelli-matrak-to … sm-60-120-sm.html

Общи условия

Активация на акаунт