Детската градина- всичко, което ни вълнува-10

  • 28 075
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 69 276
Първите два пъти даже и не бяха забелязали че е преоблечен. Как ги пускат толкова дълго време сами навън, умът ми не го побира. И друг път съм писала- входната врата е на 3 метра, не се заключва, няма охрана, колко му е да драсне.

Понеже моят го водя към девет без 15, и редовно виждам деца от първия етаж, под нашата група, в коридора до шкафчетата, без възпитател..мотат се, оставят разни неща..днес бяха излязли цели 4 деца в коридора, а вратата наистина е близо и незаключена.. Shocked

Моето диване напоследък ходи само с две долнища, които са му любими, и с триста зора обува нещо различно...а не е като да няма...
И с горнищата същата работа - само две признава, а имаме към 5-6 суитчъра Rolling Eyes

Какво да го правя, незнам направо...госпожите ще си помислят, че не му купувам дрехи Mr. Green

# 691
  • Мнения: 3 985
Е, значи не водя леко облечена, както почнах да се съмнявам. Благодаря за отговорите  Hug

# 692
  • Мнения: 5 513
Аз тази сутрин дето не колабирах от жега в нашата градина.То парното работило събота и неделя.Персонала и госпожите по къс ръкав.И по къс ръкав да го пусна ще изкара.Всички деца са с леки дрехи.

# 693
  • София
  • Мнения: 18 793
И при нас е хипер жега не се трае,вкъщи по на хладно стоим и там ми е ужас.

# 694
  • София
  • Мнения: 372
При нас пък в градината е доста хладно в сравнение с вашите  20-21 градуса.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 103
 Моите ходят с тънки долнища и тънки памучни блузки.  Топло е в градината даже прекалено за моите стандарти и направо ми става жал като видя дечица със суитчери, пуловери или елечета. Ама всеки си знае за себе си. Имам приятелка, която навлича децата си - по моите стандарти, но те явно си се чувстват добре, нищо че на мен ми прилошава от жега само като ги видя и си се представя на тяхно място.

# 696
  • Мнения: 5 513
Да.На сестра ми момчето го навличат много.Пот тече.Преоблича го със същите катове дрехи.
Когато я няма сестра ми го караме да се съблече ,но то не иска.Казва ,че му е добре.И си го преобличаме.Факт е ,че така си е свикнал и не му пречи.

# 697
  • София
  • Мнения: 5 308
На мен ми се повръща в градината. Събличам се до къс ръкав и пак съм вир-вода. Батко е зиморничав, ходи с тениска и много тънка блузка дълъг ръкав. Момата е с потниче много тънко и пак тънка блузка дълъг ръкав.

# 698
  • Мнения: 3 985
Сутрин съм виждала госпожата облечена с тънка блузка, униформата с къс ръкав и отгоре елече. Децата с елечата, суитчъри или дебели блузи. Ама си мисля, че човек както е свикнал, така се облича.

# 699
  • Мнения: 186
Има и друго ние сурин влизаме от студено на топло, с якета и е нормално да ни е мнооооого горещо ,но като постоиш по тънка блузка може би си е Ок.Аз го оставям с тънко долнище и блузка слагам тънко еле4е , а той като закуси си го събли4а, а даже май още след гимнастиката. Онзи ден го пратих даже с тънко пуловер4е и не беше потен , а той мнооог се поти. Освен това малките са много акивни постоянно бягат , а по- големите ве4е -Не стоят си по масите -редят, пъзели рисуват.Имах една позната дето последна група го пращаше с ватирани дънки  Shocked Shocked

# 700
  • София
  • Мнения: 5 308
Море, докато ги взема и двамата си прекарвам едно 20-тина минути вътре в градината - не е само от амплитудата вътре-вън. Но, да, до човек е, и аз съм виждала учителка с плетено елече Simple Smile Само дето децата доста дивеят...

# 701
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
Тази сутрин почти се скарах с една родителка, сега май ми е криво.
Детето й е рожденик- накипрено, усмихнато човече. Кашля ужасяващо, очите му червени. На това отгоре майката заяви на госпожата, че ще го вземе към 11 да го води на лекар, понеже цяла нощ повръща! Е, стъжни ми се! Учтиво поздравих за празника на детето, но казах, че е много неприятна ситуацията да води болно дете( и то видимо с просто око болно), само за да духне свещичките на тортата! Не съм била честна в разсъжденията си, заяви! На свой ред отвърнах, че спрямо моето и останалите деца нейната постъпка е нечестна и се надявам да няма последствия! Врътнах се и излязох.

# 702
  • София
  • Мнения: 18 793
Абсолютно си права и не съжалявай хич.Моето дете го сприах от вчера ,защото кашляше,няма температура и не му тече носа.Ако не им пука за другите деца поне за своите да им дреме ама май и за тях не им.Стискам палци другите да не прихванат.Нас трябваше за календари да ни снимат,ама мисля,че здравето е по-важно.  bouquet

# 703
  • София
  • Мнения: 23 130
Тарталета, не се кахъри, права си.  Peace
Рожденият ден може да се отпразнува и след един месец, примерно. И пак детето ще си духне свещичките.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 4 561
Понеже много, много се притеснявах бебето да не се разболее точно за първия си рожден ден, точно това ми е болна тема. Ако се беше разболял , със сигурност щях да върна навреме гостите. Колкото и да ми е неприятно подобно съвпадение, не бих пуснала и детето на градина. То голям празник ще види повръщащо. Разбирам, че разговора за теб е бил неприятен, но си била права.

Общи условия

Активация на акаунт