Детската градина- всичко, което ни вълнува-10

  • 28 063
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 393
Казах им го възможно най-любезно по телефона, въпреки че не знам какво ми идва....
А, тя едната ме посъветва да съм напишела Молби за отписване и от двете.
Егати и наглостта ooooh!, че аз на едното не съм го записала със собствената си ръка....

wild poppy - аз точно за това го държах цялата минала година на латиното.
И какво стана на края - нищо!
Първо казваше, че не ходел. Това мин. година.
После казваше, че ходел, но не танцувал Tired Дете! Аз естествено вярвах на учителките, че ходи и си плащам. Но, не видях интерес в очите му, когато заговорим за танците. Нито пък някога каза да му се танцува.
Само в началото на 2 ра група му харесаха, изяви желание, показа как танцуват там, на какво ги учат и край - до там бяхме Peace

# 736
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 499
На твое място бих си платила този месец като предупредя точно, че следващия месец, ако ще и на всички занимания да го пращат, пари няма да дам. Освен за това, за което съм дала съгласието си да посещава. Тяхна работа, да си преценяват рисковете  Laughing

# 737
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 393
А, да утре ще платя за миналия/нали не са до огледали, милите те ooooh!/ и за този, когато плащаме Ноември Peace
Но, написах молбите, утре ще ги връча на мъжа ми да им ги даде.
С дата да спре от утре Mr. Green Това го направих нарочно, само защото по телефона ме посъветва госпожата да го спра щом толкова искам от другия месец. Това ми беше натъртено.... Joy Ами как да не си помислиш, че само тях ги касае да разпращат децата на повече занимания.

Друг въпрос!
Какво правят те, докато цялата група е разпратена по странични занимания и това почти всеки ден? Mr. Green

# 738
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 499
Какво правят те, докато цялата група е разпратена по странични занимания и това почти всеки ден? Mr. Green



А дали цялата група е разпратена?! Аз за нашата група нямам наблюдения. Така или иначе заниманията се провеждат в същата зала. ДОкато едните учат английски, другите се занимават с нашата госпожа( предполагам); после следват танците.

# 739
  • София
  • Мнения: 18 746
Отговр-бъркат си в носа. Mr. Green

# 740
  • Мнения: 9 776
....Друг въпрос!
Какво правят те, докато цялата група е разпратена по странични занимания и това почти всеки ден? Mr. Green

Стоят по масите - рисуват си нещо, играят с пластелин. Или просто зяпат. Може да питаш при вас как е.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт