Господ ме наказва!

  • 3 278
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 2 100
момичета, както знаете голям шаш падна като видях двете чертички. goodandevil

Днес се събудих с кървене! То при мен е нормално , защото имам двурога матка, ама сърцето ми се сви инстинктивно!
Всичките ми проблеми се решиха и сега немога да спра да се обвинявам, че ако недай боже не го задържа еееееееее сама съм си виновна!
  Sob
На мъжлето ми усмивката угасна а аз вече знам какво искам, но сигурно е твърде късно!
Стискайте ми палци! Ак оискате де , защото аз не го заслужавам!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Спри да се самообвиняваш, така не си помагаш Sign Exclamation
Ще ти стискаме палци да се случи това, което наистина силно желаеш.
Горе главата и успех, каквото и да се случи Sign Exclamation

# 2
  • Мнения: 5 228
Стискам ти палци всичко да е наред! Моля те, не се обвинявай - по какъв начин би могла ти да си виновна!? Аз четох предишните ти постинги,  и не съм останала с впечатление, че не си щастлива от това, че си забременяла, или пък че съжаляваш . . .  Както ти сама си написала, имаш обективна медицинска причина за кървенето, така че недей да си мислиш лоши неща и се успокой! Всичко ще бъде наред!

# 3
  • Мнения: 5 539
Виж, мила, не си мисли глупости сега!
Вярвай, че всичко ще бъде наред. Не се обвинявай за съмненията които си имала. Те са нещо нормално, защото животът който живеем е толкова несигурен. Не би била добра майка, ако не се беше замислила за това, дали ще можеш да гледаш и второ дете.
Сега бъди спокойна, обади се на доктора си и си почивай докато не ти каже какво да правиш.
Ще се моля на Бог всичко да е наред и да си изкараш една нормална бременност, а когато му дойде времето да се похвалиш с втора рожба.

# 4
  • Мнения: 689
Мила спокойно, защо така се обвиняваш, това дете ще расте в теб, никави черни мисли, отиди на лекар и стискам палци да е наред всичко!

# 5
  • Мнения: 4 358
Не се самообвинявай! Разбира се, че не си виновна!
Дано всичко с бебчето е наред! Много силно ти стискам палци!
Успех, мила!

# 6
  • Мнения: 645
много силно ти стискам палци всичко да е наред!
и мисли за хубави неща!

# 7
  • Мнения: 4 212
Ybag,
много ме разстрои Sad ,още мове4е като говориш така.Ти специално си от жените, които заслужават да станат Майка.
Предполагам си на лекар днес¬стискам палци и искам да се похвалиш Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 8
  • Мнения: 8 769
Ybag,
Иди на лекар и се успокой. Тая паника,чв която изпадаш няма да доведе до нищо добро. Виж съпруга ти колко е бил щастлив. Отпусни се!

# 9
  • Мнения: 390
Ybag, късмет ти желая от все сърце, кураж и се опитай да се успокоийш, не знам дали ще е утеха, но на мен ми казаха (когато ми се случи), че спонтанен аборт се получава обикновено при първа бременост (а при теб не е така) или ако си имал и други спонтанни аборти преди, така че това кървене може да не е фатално

# 10
  • Мнения: 910
YBag, не се притеснявай, защото това само вреди, а и не се знае дали има причина за притеснение. Знаеш, че някои бременни жени изкарват цветна бременност - кървят първите няколко месеца от бременността. Предполагам знаеш, че ако не дай си боже нещо стане, то обикновено е за добро, защото тялото изхвърля нещо, което не се развива нормално. Не искам да те плаша и не ти го пожелавам! Просто не се притеснявай излишно. Отиди на доктор. Пожелавам ти много късмет и здраве! На бъдещото бебче също!!!

# 11
  • Мнения: 2 274
Хайде сега... След толкова палци дето ти стискаме и мнения ЗА бебо, просто няма друго вариант освен този - ВСИЧКО Е НАРЕД!!!!

# 12
  • Мнения: 3 334
и аз ти стискам палци,не се притеснявай и аз прокървих стабилно когато бях на 5 седмици,но било е писано и износих дъщеря ми без проблем.Горе главата и като се върнеш от лекар сподели какво е станало!

# 13
  • Мнения: 3 376
Недей да разсъждаваш така, мила! Самият факт, че сега си на ръба на отчаянието заради прокървяването, показва, че си достойна за майка на малкото същество, което расте в тебе. Между другото, замисли се и от такава гледна точка: това може би не е Божие наказание, а знак, който да ти помогне да разбереш искаш ли бебето или не. А като гледам сега колко си отчаяна, май е ясен отговорът...

# 14
  • Мнения: 3 205
Цитат на: Godzilla
Хайде сега... След толкова палци дето ти стискаме и мнения ЗА бебо, просто няма друго вариант освен този - ВСИЧКО Е НАРЕД!!!!


  202uu

# 15
Искренно се надявам всичко да е ок. Важното е да си спокойна за да не влошиш положението. Успех и стискам палци!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Стискам палци, притесненията ти (ни) да са излишни!
Горе главата и не се обвинявай, нормално  е всеки родител да се чувства несигурен, понякога, дали това е бил най - подходящият момент за бебче Confused:

Успокой се и мисли позитивно, за да може Бебче да се кротне и да си седи на топличко и сигурно в твоето коремче! Praynig

Чакаме добри новини по-късно! Кураж!

# 17
  • Мнения: 3 663
Хей, недей да се обвиняваш.... естествено че нямаш вина. Освен това психиката е много важно нещо - изчакай да видиш какво сте ти кажат лекарите, а до тогава недей да натъжаваш бебчо още в 4-тата му седмица:)
Стискаме палци всичко да е наред!!!

# 18
  • Мнения: 2 006
Не се шашкай толкова ,в момента е много важно да си спокойна .Надявам се вси4ко с бебо да е наред и да пишеш само хубави новини Grinning

# 19
  • Мнения: 390
Незнам дали ще те успокоят думите ми, но аз като бях в третия месец, получих кръвоизлив. За няколко часа докато се реша да отида на лекар и да ме видят на видеозон се бях побъркала. Така и не разбраха от какво е, но втори път не ми се случи. Изкарах си нормална бременност без даже особено много да се пазя (ходих по строежите до края на осмия месец и се катерих къде ли не). Накрая стана така, че малката не изкаше да излиза. Преносих я десет дни и накрая я изкараха въпреки желанието й да стои на топло Laughing .
Малко се поувлякох, но искам да кажа да не се притесняваш излишно. Надявам се всичко да е наред и някой ден да се усмихваш като се сетиш за притесненията си.

# 20
Аз имах същия проблем и пих Туринал. Малко лекари в България го предписват, но например в Полша при подобни проблеми веднага го предписват. Питай своя гинеколог за него, малко трудно се намира в БГ, но все пак опитай.
поздрави

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Миличка Ybag, моля те, не се притеснявай и не се самообвинявай! За какво да те наказва Господ? Та ти толкова много искаше това дете! Успокой се заради него и всичко ще е наред! Никакви лоши мисли, моля те! Прокървяването в началото на бременността в повечето случаи е нормално, т.е. не застрашава бременността и плода. А сега бързо при чичо доктор и кажи какво е станало.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 100
Благодря ви момичета, отново и отново!
Как щях да се справя без вас???????????? Cry
Днес е денят, в който трябваще да ми дойде цикъла.
Имам вече 2ри + тест, с много по -ярка черта!
мисля, че е мног рано за лекар, едва ли ще се види нещо още!
Имам опит от първата бременост с кървенето  и горе долу ми я ясно за какво става въпрос!
А нали е и нормално в този ден да има зацапване?????

Ще посетя гинеколог другата седмица!
Благодаря за стиснатитепалци и окуражителните думи! Embarassed
Още съм доста объркана, но явно промените ме плашат!
Дано всичко има хубав край за цялото ми семейство!!!!!!!

# 23
  • Мнения: 645
само спокойствие
нещата ще се наредят добре и за теб и бебчо ако си спокойна

# 24
  • Мнения: 3 251
Не се самолинчувай-това сега е най-важното за теб,мила!
Бъди силна !!!и въпреки обърканите мисли ,които преминават през главата ти и паниката която те е обзела,всичко ще си дойде на мястото!Само се успокой ,насочи енергията си само в "правилната посока",контолирай доколкото ти е въможно "негативните мисли",усмихни се и си кажи:Всичко ще е ОК!Аз ти стискам палци,а като чета и не само аз- и ти го желая от все сърце!!!

# 25
  • Мнения: 1 975
Дано всичко да се оправи!
Отивай да се прегледаш!

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: Ybag
А нали е и нормално в този ден да има зацапване?????


И аз имах..меко казано зацапване...дори реших, че ми е дошло- цял ден се ля една ми ти кръв...на другия ден- нищо! След няколко дни си направих теста...и нататъка се сещате..
Така, че смятам за нормално това зацапване- още повече, че ти е втора бременност.

# 27
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Скъпа Ybag, когато бях бременна прокървих ня няколко пъти и бях страшно изплашена, в ужасни страхове и кошмари. Тогава взех да си чета библията и вярвам, че Бог със своята голяма любов и милост ми насочи вниманието към тези стихове:
"Ако Господ не съгради дома, напразно се трудят зидарите. Ако Господ не упази града, напразно бди стражата. Безполезно е за вас да ставата рано, да лягате толкоз късно и да ядете хляба на труда, тъй като Господ дава на възлюбения си и в съня му.
Ето, наследство от Господа са чадата и награда от Него е плодът на утробата. Както са стрелите в ръката на силния, така са и чадата на младостта. Блазе на онзи човек, който е напълнил тула си с тях. Такива няма да се посрамят, когато говорят с неприятеля си в градската порта."
                                                               Псалом 127.
  Успокой се и мисли, че всичко е в Божията ръка, защото Той създава живота и ние сме безсилни пред тази невероятна сила на сътворението. Ще се моля за теб и за живота, който се образува вътре в теб.

# 28
миличка, всичко ще се оправи, уплашена си защото искаш това бебче, и то ги усеща тия неща, нищо, че е още съвсем мъничко мъниче. всичко ще стане както трябва, горе главата. Почивай, за да спре кървенето, ако не е спряло още, никаква работа, домашна, недомашна
Popcorn така трябва да изглеждаш, примерно пред телевизора Laughing

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Цитат на: Ybag
.....Днес е денят, в който трябваще да ми дойде цикъла.
Имам вече 2ри + тест, с много по -ярка черта!...


Дано всичко е наред с бебчето ти!
Щом днес е трябвало да ти дойде, не си ли на 2 г.с.? В лентичката ти е 4 г.с.  Rolling Eyes

# 30
  • София
  • Мнения: 2 100
Цитат на: Karen
Цитат на: Ybag
.....Днес е денят, в който трябваще да ми дойде цикъла.
Имам вече 2ри + тест, с много по -ярка черта!...


Дано всичко е наред с бебчето ти!
Щом днес е трябвало да ти дойде, не си ли на 2 г.с.? В лентичката ти е 4 г.с.  Rolling Eyes

ами термина ми е 30 ,06/2005

Последния ми цикъл беше на 23,09,2004.

Мисля , че съм в 4та седмица, а и по задаените параметри така ми го изчислиха от сайта!  33uu

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Цитат на: Ybag
Цитат на: Karen
Цитат на: Ybag
.....Днес е денят, в който трябваще да ми дойде цикъла.
Имам вече 2ри + тест, с много по -ярка черта!...


Дано всичко е наред с бебчето ти!
Щом днес е трябвало да ти дойде, не си ли на 2 г.с.? В лентичката ти е 4 г.с.  Rolling Eyes

ами термина ми е 30 ,06/2005

Последния ми цикъл беше на 23,09,2004.

Мисля , че съм в 4та седмица, а и по задаените параметри така ми го изчислиха от сайта!  33uu


То зависи как се изчислява, значи 4 г.с. от ПРМ и 2 г.с. от зачеване евентуално, защото датата на овулацията не е сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт