Survivor Камбоджа - Сезон 5, Тема 3

  • 36 297
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 27 301
е, не толкова гръмък  newsm78
а ако верно е само това, то за пореден път ще гледаме Милошев партенка  Joy

# 61
  • Мнения: 7 779
Пак се зачудих защо по дяволите тия девойки ходят по сутиени? newsm78

напиши си го без да се притесняваш.  Laughing
аз пък се чудя защо пък ходят със сутиени  newsm78  нали всички трябва да са равни  Laughing

# 62
  • Мнения: 31 317
От Гаруда май Ралица ще си замине.  newsm78 Да видим Занев как ще я посрещне.  Mr. Green
E как, със среден пръст?! Mr. Green Mr. Green Mr. Green И така ще я изпрати надявам се! Whistling

# 63
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Аз май го казах де Embarassed, но мисля, че на Занев заканите ще са малко попресилени, защото вече и двамата са ....отхвърлени, имат общ "враг", та ще имат тема на разговор. А и сами цял ден, какво - единият на единия край на острова, другият на другия? newsm78 Нещо не ми се вярва.

# 64
  • Мнения: 146
Аз много искам да гледам отново някой от предишните сезони, но не намирам нито един, никъде. Торенти-моренти - само US продукции. Някой има ли идея от къде мога да ги дръпна?

# 65
  • Мнения: 5 624
По време на рекламите дадоха каква ще е играта за неприкосновенност- в някаква кокосова черупка трябваше да държат нещо, не знам какво точно.. И след като свършиха играта Владо им каза, че още не са свършили и някой май идва..

# 66
  • Мнения: 4 740
Да вземат да им вкарат в Гаруда  и Нели,Жоро Костадинов, Ники Мартинов, Жоро Кехайов  Mr. Green Имат да им връщат услуга за това, че ги прецакаха като изгониха Силвето.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Запис и от мен в новата тема и глас за Ралица за изгонване  Grinning
Освен ако "великата" изненада не е,да им изпратят някой от Нага за поизравняване на бройката и не изгонят него...Предполагам обаче,че ако стане така,поне на първия съвет този някой ще е с имунитет  Thinking

Изгледах и студиото,но нещо не могат да ме грабнат тези студиа-общо взето,сбит преразказ на четири епизода...
Единствено ми направи впечатление,че като даваха завръщането на уж-изгубилите се вечерта,някой вървеще отстрани до тях и като че ли не беше човек от Гаруда,но кой беше...  newsm78
И друго не мога да разбера:защо постоянно ни разказват как Йорданка и Ваня кроят тайни планове,а не вземат да ни ги покажат тези моменти.На мен лично ще ми е по-интересно да гледам това,вместо любовните трепети в Нага-то там стана като "Море от любов"... Mr. Green

# 68
  • Мнения: 4 740
Крум казва, че имало скала за секс  Mr. Green Така е в Нага. Нее, не вярвам на Гаруда да им докарат някой от другото племе, това не би променило чак пък толкова много играта.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Ще видим какво ще се получи... Laughing
Но обикновено след големи очаквания нищо чак толкова голямо не се случва  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 740
Ще видим какво ще се получи... Laughing
Но обикновено след големи очаквания нищо чак толкова голямо не се случва  Mr. Green
И аз така смятам  Mr. Green В четвъртък също щяхме да видим нещо изненадващо, а всъщност видяхме как Гаруда губят, което не е толкова изненадващо защото се случва племето да загуби. Но все пак в понеделник ще разберем.

# 71
  • Мнения: 6 799
Да, обикновено  анонсите са много обещаващи, а в последствие не се случва кой знае какво.  Mr. Green На последната игра "невижданото" нещо беше, че Нага спечелиха бързо, за 1-2 обиколки.  Peace
densi, моля, моля средния пръст е патент на Ралица.  Mr. Green
И на мен са ми скучни студията в събота, макар че поне си припомням какво се е случило през седмицата. Бърканичков сигурно ще спечели приза за най-смешни лафове, този човек винаги иска да се изкаже и не мисли (ако изобщо може да мисли) какво и как да каже, освен това и не всичко му се разбира.  ooooh! 
А някой ще ядоса Марчо...  Mr. Green
avi10, да, не показват разговорите между Ваня и Йори, но после дават техни изказвания, от които се разбира, че искат да изгонят Деси на следващ съвет. Ваня беше определил Деси като силен играч и заплаха още с първите си изказвания. А гневът на Йори се насочи към нея (незнайно защо). Явно тя не може без да се драчи с някой и така ще си набелязва един по един членовете на племето, ще настройва племето срещу тях и ще ги гони.
Merri_An, не се чуди, каквито дрехи имат, такива носят. Джина изкара цял сезон по прашки, ти сега били по сутиени, да не коментираме, че на всяка жена, която си тръгне и` показват циците (може би като компенсация, че си тръгва  Mr. Green).

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Изгледах и студиото,но нещо не могат да ме грабнат тези студиа-общо взето,сбит преразказ на четири епизода...


 Peace Аз очаквах да дадат наистина нещо от кухнята на снимането, а те дадоха пет минути някакви цифри...

# 73
  • София
  • Мнения: 1 365
Запълниха ниша в събота, когато няма кой знае какво за гледане Wink

# 74
  • Мнения: 116
Ако някой знае нещо от кухнята на предаването, нека да напише дали ще има следващ (6-ти) сезон (през 2015) или това ще е последната година, в която Дрийм Тийм Продакшънс реализира Сървайвър?!?! Много сериозно се замислям върху този въпрос и не знам изобщо дали Милошев и продуцентската му къща планират подобно нещо. Щото, гледайте с'я.... Ние тук пишем във форума и със сигурност е имало хора, които доста са се радвали, че това реалити се завръща в ефир след 5-годишно прекъсване (та и аз не крия, че изпитах задоволство и наслада от това), но дали ще имаме такава възможност и другата година...? Много се надявам след завършването на този сезон, да започнат работа по следващия, както го правеха в предишните години и се надявам да видим отново поредица от 3-4 години, в които всяка от тези години да гледаме Сървайвър, но пък трябва и доста ФИНАНСОВИ СРЕДСТВА, за да се осъществи подобен формат, а като гледам наградата през този сезон, за разлика от предишните, че е само 100 000 лева, то определено се насажда такова чувство у мен, че липсват пари и че със зор са успели да направят този пети сезон възможен. Не е изключено, останалите 150 бона да са отишли за хонорар за Звездите, но пък то колко да им е голямо възнаграждението... нищо чудно на всеки един да са му дали 5 хилки, което означава, че около 55 000 лева са отишли за хонорар, но другите 95 000.... къде са отишли????

Общи условия

Активация на акаунт