Вярно ли е? Дете , което се събужда нощем

  • 1 389
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Всеки си има номер,но някои са с цяла програма.Тази майка да не е хипохондричка или .... #Crazy.Не се доверявай на такива диагнози.Повечето деца си имат периоди, в които са неспокойни и се будят без съществена причина.Ако откриваш нещо притеснително консултирай се с педито.  bouquet

# 16
И моята дъщеря се буди нощем, става прави проверка дали е сама и дали мама не я е оставила, ако я види всичко е на ред, ако не рев Cry
В този случй си мисля че детенцето е просто по чувствително и иска да усеща присъствието на мама за да спинка спокойно....но това за дефицита е брутално изказване, не им обръщай внимание на тези приказки  Wink

# 17
  • Мнения: 1 108
Недей да вярваш на такива глупости

# 18
  • София
  • Мнения: 44 108
е това не е истина !!!
ами и аз се будя нощем и пия вода... май трябва да се замисля какво не ми е в ред.... Crazy
не се връзвай на такива неща-то даже звучи абсурдно hahaha

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
малкия си спи с шишето в леглото-пие , заспива.
ина4е си го иска. и докато не му го дадем не спира да плаче.

# 20
И ние така заспиваме с шише с вода!Затова съм взела най малката възможна дупчица!Биберонка!

# 21
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Тази мама сигурно е чула нещо такова подобно и сигурно има нещо вярно, ама едва ли важи за всички деца.

# 22
  • Мнения: 3 760
И какво? От водата ли ще си набави недостатъчния калций?
Не се притеснявай. При следваща консултация сподели с педиатърката, но в поведението на детенце няма нищо необичайно или тревожно.

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
хахахаха Joy Joy
извинявай, но не мога да спра да се смея hahaha hahaha
Какви са тези генерални умозаключения, какви са тези дивотии... аман от "градински" фолклор smile3511 smile3511

# 24
  • Мнения: 3 537
Леле,какви щуротий,недей да се хващаш за такива.Всяко дете си е различно.За пръв път чувам такава диагноза Shocked

# 25
  • Мнения: 10 758
Лелеее, много умна тая докторица бре, тц тц тц.По - голяма глупост не бях чувала.

Общи условия

Активация на акаунт