С чадър и дъждобран,чакаме двучертичков ураган!-Тема 90

  • 23 237
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 563
Ужас Sad Колко време след кюретажа трябва да се пазите сега?
Ми не знам, след 10-тина дни ще отида на преглед да ме видят как съм след аборта,лигавица и т.н. Тогава предполагам ще кажат кога най-рано можем да пробваме. Но нали ще пускам и изследвания,та ако се окаже че трябва някакво лечение,може и да се замотае работата  Whistling Моля се да не отнеме повече от 4-5 месеца защото не ми останаха нерви да чакам пак 100 години  Crossing Arms  Crazy

# 16
  • Мнения: 960
супер тема браво

# 17
  • Мнения: 76
И аз да се запиша Simple Smile
Фло темата е супер,нищо че е набързо    bouquet
А вица много ме расмя Laughing
От мен лека нощ и сладки сънища  Hug

# 18
  • Мнения: 1 792
бърз запис, че още ви чета през телефона. Жива съм иначе, прегрыщам ви всички и най-вече The Mum. И да не ми изпишете кьсметлийската тема бързо-бързо.

# 19
  • Мнения: 972
Запис и от мен  Hug

# 20
  • Мнения: 1 898
Бърз запис и от мен  Party
Мерси за темичката  Hug

# 21
  • Мнения: 657
Здравейте момичета на тези които ме помнят и на новите с които ще се опознаем!Загубих се но тайничко си ви четях.Ама каква скорост имате за писане мале мале.При мен нещата са ок от този месец правя тестове за о.Вече направих 2 чертата се насища леко но има още няколко дена до пика предполагам.На забременелите честито а на чакащите много успех.Починах си от тестове и мислене и сега с нови сили към целта.Лека вечер и много  EFP

# 22
  • Мнения: 4 954
Запис да не ви изпусна, но ще чета утре, че вижте кога приключих работа днес  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 21 282
Малеле ,Естлар  #Crazy

# 24
  • Мнения: 563
The Mum Немам думи само могада ти кажа че те прегръщам и много съжалявам.
Нека всички да ни закриля бог дори някой да не вярват,и да не преминаваме през това което  преминава The Mum и мн др жени
Моля се и аз да не се случва повече нито на мен,нито на другите жени! Голяма мъка е това,момичета.
Много от вас копнеят да видят двете чертички,но нещата не приключват със тях, за съжаление.
Аз от тук нататък, като ги видя,все ще съм със свито сърце.Тези които са го преживели знаят за какво говоря,а те не са малко,пак за съжаление.
Вече няма да я има тази магия която носи бременността.
Пожелавам си,пожелавам и на вас: ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЕТА! (аз искам още 4 деца  Mr. Green  Crazy -това беше сериозно! )
Също така си пожелавам една много люта зима.. за да стоим повече под юрганите  Flutter
И не на последно място, държа да си ми върнете прашеца!  Crossing Arms Не ви трябва такъв прашец!
ПП: Нещо ме избива на хумор,но предполагам, че е защитна реакция на мозъка,за да не изгори някоя платка...

# 25
  • Мнения: 656
Добро утро, милички.
Мам много съжалявам за случилото ти се, за съжаление знам как боли, но трябва да сме силни и да продължим да се борим.
Добре дошли на новите момичета и дано да не се задържите дълго.
Както всяка тема и тази е страхотна.   bouquet Благодаря.
Лек ден аз отивам на работа.  А колко много ми се спи.

# 26
  • София
  • Мнения: 522
Кристи аз вече я изпращам лелката,че дойде по рано гадта. Бях ги написала датите, но не си ги видяла.
Начало на М. 09.10, дата на О. 23.10 дата за М. или тест 06.11

# 27
  • Мнения: 1 571
Добро утро, миличкииии  Hug

# 28
  • Мнения: 2 241
Добро утро и от мен  Hug
На мен ми скимна, че не сме се изследвали за хламидия. Въпреки че микробиологията ми е чиста, дали да пусна и изследване за хламидия или да не се затормозявам излишно  Thinking

# 29
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Скок-подскок и аз съм тук. Добро утро, момичета

Фло, отново невероятна тема

Мum, ужасно съжалявам за случилото се  Hug. Вярвам, че следващият път всичко ще бъде наред.

Един ден без вас и вече ми липсвахте. Вчера не съм се спряла цял ден. Бяхме при майка ми, при леля ми, по кафета, кръчми и накрая и на пияно бар. Не ме питайте как станах днес за работа  ooooh! ooooh! ooooh!. Изпуснахме си деня за кекс, но не бях в състояние, надявам се днеска да наваксаме.

Черпя ви за вчерашния рожден ден на малката ни рошавщинка. Да ни е жив и здрав и повече да ни слуша с клепналото си ушенце:


А това е неделната закуска с кафе от мен:

Общи условия

Активация на акаунт